Я только за!• 06 сентября в 11:47
Лабубу на 1 вересня у Броварах
Дівчата, 1 го вересня в 3-ому ліцеї в Броварах для дітей випустили Лабубу. Я була в шоці, бо вважаю це вже занадто. Чи це норм? Ось відео цього свята, з 21 хвилини дивитися, бо я не знаю як вирізати відео
Результат:
вже голосів:
76 (64.96%)
Це нормально
25 (21.37%)
Неприпустимо, треш персонаж
11 (9.4%)
Свій варіант
5 (4.27%)
Краще щось накшталКотигорошко
ВундерКИНГ• 06 сентября в 12:14
Ответ дляЯ только за!
А навіщо її рекламувати у школах, чому не використовувати українські казкові персонажі, а саме цього монстрика?
Бо свято не для вас, а для дітей. А діти хотять лабубу. Діти у війну хотять хорррор, злих монстрів, бо це допомогає їм зберегти психіку, де плохий може стати хорошим. Епідемія лабубу вже скінчилась. Нема чого переживати що дитина заставить вас купувати лабубу по максимальній ціні.
ВундерКИНГ• 06 сентября в 12:15
Ответ дляКракадэ
Мені сподобалась в якійсь школі пісня ’заваліть їбальники, я люблю купальники’
Мабудь старшокласники готували музичне супроводження.
Я только за!
• 06 сентября в 12:15
Ответ дляВундерКИНГ
Ви вважаєте, що хоррор та злі монстри рятують дитячу психіку? Ви точно психолог?
Пешеходик• 06 сентября в 12:16
Ответ дляБезпринципова
Умойтесь тогда сходить если у вас что-то на лице
Ой,ну поумничали?Большинству здесь голову нужно в ледяную воду,чтоб мозги освежить.
Добра, коли сита!• 06 сентября в 12:16
Ответ дляВільний митець
Раньше были другие герои ,сейчас лабубу,отличный праздник,просто персонажи меняются со временем .
’Отличная’ смысловая нагрузка .
Хотела написать вам много ..даже без сквернословия...Поняла:’метать бисер’ не стоит...
Помните одну истину: дураками легче управлять.
Добра, коли сита!• 06 сентября в 12:17
Ответ дляЯ только за!
А ви замислювалися, хто створює вам та нав’язує ці тренди?
Ее не учили думать. За нее хозяин думает.
Дон Пэдро• 06 сентября в 12:18
Ответ дляЯ только за!
Ну якщо б Пес Патрон був замість цієї Лабуди, було б дійсно круто. А так, то є реклама іграшки Лабуди )
Патрон уже не в моде. Наелись патриотизмом, надоело.
Я только за!
• 06 сентября в 12:19
Ответ дляДон Пэдро
Та невже, в моді наразі злі монстри та хоррор для дітей, зрозуміло. Дякую за вашу думку
Добра, коли сита!• 06 сентября в 12:19
Ответ дляВільний митець
Автор а шорты в школу можно?
И без трусов приходите! В чем проблема?
Дон Пэдро• 06 сентября в 12:20
Ответ дляЯ только за!
На след год будут другие персонажи. Все меняется.
Вільний митець• 06 сентября в 12:22
Ответ дляДобра, коли сита!
’Отличная’ смысловая нагрузка .
Это к чему ваш поток говна😁,праздник для детей а не старых тёток,детям ваш бисер никчему,дети порадовались и всё а мамки за персонажей дерутся🤣,люди не меняются ,удачи
Я только за!
• 06 сентября в 12:23
Ответ дляДон Пэдро
Зрозуміло, тобто тенденція популярізації хоррору та злих монстрів для дітей вас не бентежить. ’Какая разніца’, ’ето жє в трєнді та модно’
ВундерКИНГ• 06 сентября в 12:26
Ответ дляЯ только за!
За книжкою Лабубу це добрий ельф із страшним обличчам, що живе в лісі фей. Він всім допомагає.
Книжки ’The Monsters’, ’The Monsters Trilogy’
’The Story of Puca’ (Історія Пуки)
’Pato and the Girl’ (Пато і дівчина)
’Miro´s Requiem’ (Реквієм Міро)
’The Story of Puca’ (Історія Пуки)
’Pato and the Girl’ (Пато і дівчина)
’Miro´s Requiem’ (Реквієм Міро)
сладкий_ноябрь• 06 сентября в 12:27
Ответ дляЯ только за!
Які саме українські казкові персонажі зараз в моді?
сладкий_ноябрь• 06 сентября в 12:28
Ответ дляЯ только за!
Я маю на увазі, що класичні українськи казкові персонажі завжди в тренді та в нашій культурі, нащо в школи тягнути цю ЛАБУДУ?
Які українські персонажі зараз в тренді?
Мира всем• 06 сентября в 12:28
жесть це Івасик Телесик якого бабуся хотіла живцем спалити ,а Лабубу це персонаж-однорічка який не несе загрози
Я только за!
• 06 сентября в 12:28
Ответ длясладкий_ноябрь
звісно, нічого українське наразі для таких як ви не в моді, я вас зрозуміла)
Мира всем• 06 сентября в 12:29
Ответ дляЯ только за!
а що в моді для таких як ви?
Госпожа Белладонна• 06 сентября в 12:29
Ответ дляЯ только за!
Какая вы душная.
Я только за!
• 06 сентября в 12:29
Ответ дляМира всем
а що в моді для таких як ви?
Я поза модою
Мира всем• 06 сентября в 12:30
Ответ дляЯ только за!
Я поза модою
ви не знаете українських персонажів ? як вам не соромно ? але про Лабубу ви знаєте ...куди котиться цей світ
Я только за!
• 06 сентября в 12:31
Ответ дляВундерКИНГ
’The Story of Puca’ (Історія Пуки)
’Pato and the Girl’ (Пато і дівчина)
’Miro´s Requiem’ (Реквієм Міро)
’The Story of Puca’ (Історія Пуки)
’Pato and the Girl’ (Пато і дівчина)
’Miro´s Requiem’ (Реквієм Міро)
Лабубу — демон нещастьЗа словами мольфарів, Лабубу — це темна сутність, яка оселяється в домі після сварок, заздрощів або образ. Він «годується» негативом і приносить хвороби, втрати й безсоння
Госпожа Белладонна• 06 сентября в 12:31
Ответ дляЯ только за!
Так, моя донька 12 років не цікавиться лабудою цією, а повинна?
Моей тоже 12 и тоже не интересуется. Но это не означает, что всем неинтересно. Детям понравилось? Результат, я считаю, достигнут. О чем можно дискутировать?
сладкий_ноябрь• 06 сентября в 12:32
Ответ дляЯ только за!
Я у вас запитала конкретно.
Який персонаж український зараз в моді у дітей?
Ви відповідати не хочете
ВундерКИНГ• 06 сентября в 12:33
Ответ длясладкий_ноябрь
Гуся-обнімуся, Акула Тралалеро Тралала, Балерина Капучино, Слон Ларілі Ларіла, Крокодило Бомбардиро. Одразу напишу щоб хтось не вляпався, це казкові мемні персонажі хоч і Італійські меми, але вони українського походження.
Мира всем• 06 сентября в 12:33
Ответ дляЯ только за!
скільки ви про неї знаєте ,а про українських нічого .Нащо ця тема ? ви популяризуєте іноземне ,роблячи йому рекламу замість того щоб донести щось про нашу культуру .Ви пропаще покоління що несе чернь в маси
Я только за!
• 06 сентября в 12:34
Ответ дляМира всем
А ви у білому пальті)
ВундерКИНГ• 06 сентября в 12:35
Ответ дляЯ только за!
Що за дурня, почитайте книжку. Не читали то вигадали щопопало.
Мира всем• 06 сентября в 12:35
Ответ дляЯ только за!
А ви у білому пальті)
я так ,а вам має бути соромно за вашу рекламу лабубу
Клин_Кляйн• 06 сентября в 12:36
Ответ дляЯ только за!
Мне тоже интересно
Например?