Я только за!• 06 сентября 2025
Лабубу на 1 вересня у Броварах
Дівчата, 1 го вересня в 3-ому ліцеї в Броварах для дітей випустили Лабубу. Я була в шоці, бо вважаю це вже занадто. Чи це норм? Ось відео цього свята, з 21 хвилини дивитися, бо я не знаю як вирізати відео
Результат:
вже голосів:
76 (64.96%)
Це нормально
25 (21.37%)
Неприпустимо, треш персонаж
11 (9.4%)
Свій варіант
5 (4.27%)
Краще щось накшталКотигорошко
Колишня муза• 06 сентября 2025
Ответ дляКракадэ
А розкажіть, чим лабубу відрізняється від Чєбурашки?
чому лабубу деградація, а Чєбурашка чи якийсь домовьонок Кузя ні?
А тем, что Чебурашка добрый. И Кузя не воспринимается как что-то злое.
Кракадэ• 06 сентября 2025
Ответ дляКолишня муза
Лабубу теж не сприймається, як щось зле
проблема лише в вашій голові. Когось і Чєбурашка лякає.
Бавовнятко• 06 сентября 2025
Ответ дляЙогуртікс1
Я не розумію, чого всі так ополчилися проти Лабубу? Це що, іграшка з тієї країни зомбі? Ні. То чого пристали? Смішний монстрики, ну коштує дорого. То не купляйте, які проблеми?
Странно что не устроили праздник гуся обнимуся, не, ну а что, тоже милый, тоже все по нему с ума сходили 🤣
Бавовнятко• 06 сентября 2025
Ответ дляЯ только за!
А навіщо її рекламувати у школах, чому не використовувати українські казкові персонажі, а саме цього монстрика?
Потому что автор, сейчас просто, куда стадо гонят туда оно и идёт.
Наша взяла• 06 сентября 2025
Ответ дляЯ только за!
Лабубу — демон нещастьЗа словами мольфарів, Лабубу — це темна сутність, яка оселяється в домі після сварок, заздрощів або образ. Він «годується» негативом і приносить хвороби, втрати й безсоння
А кто такие мольфары?)
Непонятно• 06 сентября 2025
Ответ дляЯ только за!
Бо дітям подобаються лабуби, а не котигорошки
Кицюююня• 06 сентября 2025
чесно вам скажу, поняття не маюб хто це і що це. Лиш тут теми про це й бачу. Думала це гра якась, як тамагочі
Мені більше подобається, коли переодягуються у звірят.Простих, не з мільтиків
Я только за!
• 06 сентября 2025
Ответ дляНепонятно
Бо суспільство на чолі зі світовими селебріті рекламують цих китайських монстрів, китайські виробники заробляють мільярди на цьому, а Китай - союзник орків у війні. Так зрозумііло? А дітям подобається те, що презентують та популярізують дорослі, чи діти самі вигадали цих монстрів лабубу? До речі, Лабубу - персонаж з Книги монстрів, який шкодить та забирає енергію та явно не для здорової дитячої психіки
Непонятно• 06 сентября 2025
Ответ дляЯ только за!
то есть как ни крути, Котигорошко в пролете ))) Лабубушки классные. Хотя мой безусловный кумир - Хагги-Ваги, очень харизматичный монстрик
Мааарковная• 07 сентября 2025
Ответ дляЙогуртікс1
Може було опитування в школі, і діти обрали Лабубу? Могли б і Хаггі Ваггі обрати, чи щось таке
Або Венсдей наприклад
Мааарковная• 07 сентября 2025
Ответ дляЯ только за!
А ви замислювалися, хто створює вам та нав’язує ці тренди?
Сорочки, хто ж іще
Мааарковная• 07 сентября 2025
Ответ дляЯ только за!
Теж помітила цю дичину, подружка зробила фотосесією на ДР з чоловіком та дітьми- чорні кульки, діти в чорному...Якось моторошно..
В чорному то ще по-божеські. Моторошно, коли в коричневому (як було в мої шкільні роки)