Жирафовое варьенье• 07 сентября 2025

Эй любители ссср все сюда!! И вы ещё за этим ностальгируете?

Результат:
вже голосів: 136
78 (57.35%) девушки сша лучше
58 (42.65%) сссровские девушки лучвсе равн
Ms. Анонимная• 07 сентября 2025
Ответ дляВишня на торті
Люди які мають доступ до всього виловлюють совок і дефіцит
Бо мріють про - всі равни, батоги і пряник.
Семенівни сусідка• 07 сентября 2025
Ответ дляБаба Йога
Дада
Война планировалась ещё с 90х.
Только вате этого не понять.
«Дружить с расией» - это быть второй беларусью
Как живет беларусь - всем известно
Не хуже Украины живет
Оч@ров@Шк@• 07 сентября 2025
Та ладно вам. Чего вы спорите. СССР, США.
Я в 90-е ВУЗ заканчивала по космической специальности...
В Ирландии в это же время семьи сдавали своих дочерей в приюты святой Магдалены, если те в подоле приносили, дочери как рабыни вкалывали на прачечных Магдалены, внуки умирали от голода. То есть если внук вне брака - то плевать на него, он не член семьи.

И ВСЮ СТРАНУ ЭТО УСТРАИВАЛО!

Им кстати, чтобы жениться на бабе из соседнего графства, надо было у папы Римского разрешения спрашивать. Аборты разрешили женщинам делать... может года три как...

А то наши пишут - большие семьи - три ребенка. Конечно будет три ребенка, если аборты запрещены.
Сейчас разрешили... только врачей, что умеют аборты делать в стране как не было, так и практически нет.
Семенівни сусідка• 07 сентября 2025
Ответ дляРокерША
Открою вам секрет: война с Украиной планировалась ещё самим Сталиным.Вы не всё знаете
Сталину далеко до Ленина, который создал Украину, чтобы воевать с ней
Баба Йога• 07 сентября 2025
Ответ дляСеменівни сусідка
Не хуже Украины живет
Тоже верно
С 2019 года в Украине пошла диктатура
Сейчас концлагерь
Спасибо 73%
Ms. Анонимная• 07 сентября 2025
Ответ дляАноним с кешбеком
фото
А селяни не мали паспортів і працювали за трудодні , в місто не пускали(

А хтось з комуняцької еліти і скамарохів, обслуги так жив.
Тим часом дисидентів України мучили в лагерях
РокерША• 07 сентября 2025
Ответ дляАмбасадор щастя
ага.. погремушки так погремушки.. як говориться, ’ на всі гроші.’

’ссср — ’Совєцький ’рай’.
Все пригадую. Все пам`ятаю...
Коли якийсь таваріщщ постить фото банки совєцкой тушонки під фразою: ’Помнішь’?
Я згадую.
Згадую х/б спортивні штани, які через тиждень носіння відвисали на колінах та ззаду; згадую аж 3 види печива в магазині; згадую, яким смачним був сухий заварний крем по 22 коп. і брикети киселю; які черги вишиковувалися в нашому магазині, коли привозили два ящики пломбіру у зім`ятих вафельних стаканчиках.
І піраміди шоколадних плиток ’помню’ - їх ніхто не купував. Не тому що не хотіли - тому що дорого - 3 рублі це, наприклад, дводенна зарплатня жінки, що полола в нашому радгоспі огірки.
І по одній буханці хліба в руки теж ’помню’. Селянам. По одній буханці. Не виростили собі хліба, бачте.
І про те, який щасливий був батько, коли в сорок років накопив на машину - потриманого ’Іж-Комбі’.
І як нас, школярів, ганяли на поля рідного радгоспу - допомагати збирати врожай моркви, бо в найпередовішій країні світу радгосп-мільйонер не мав елементарного комбайну для збирання коренеплодів. У проклятій буржуїнській Іспанії фермер мав комбайна, який викопував моркву, обрізав гичку і вантажив у машину, а в СРСР працювала навісна до трактора картоплекопалка на всі випадки життя. Десятки підлітків замість одного комбайна - все, що треба знати про радянські ’нанотехнології’.
А ще пригадую, як вступав до істфаку і не пройшов по конкурсу, набравши 13 балів з 15 можливих. Як не скільки за себе засмутився, як за невідому дівчинку, що забирала документи переді мною - в неї було 14 балів і вона не пройшла; як вже у дворі інституту якась тітка ввела нас, провінціалів ’у курс справи’: дітоньки, історичний факультет - це лише для синів та доньок партійних працівників - вони усі за ’комсомольськими путівками’ мають привілей перед вами, тож по перше - ніколи вам не дадуть набрати прохідний бал, а по-друге, ніякого прохідного балу тут не існує - існує ’блат’.
І як цькували хлопця нашої школи, бо він був з родини баптистів. Як вчителі були ініціаторами цього цькування. Як ледь не кожен мав за правило штовхнути його, або копнути портфеля вздовж коридору. Як нас лякали великими неприємностями в разі, якщо побачать на Великдень у церкві. Як вчителів змушували чергувати біля храму. Як людей виганяли на ’воскрєснікі’. А потім на уроках розповідали про найдемократичнішу у світі конституцію СРСР, яка гарантує свободу совісті, дій, слова...’
А тепер про Україну.Як цькують за мову,як стріляють на кордоні у спину,як ловлять чоловіків на вулицях,як чиновники крадуть так,що радянські партійці в гробах перевертаються.
Ms. Анонимная• 07 сентября 2025
Ответ дляВероятненько
І хто катався на цих тачках? Сосунки начальства?
Еліта
Вони і в круїзи їздили, в Гагри, шили одяг і індпошиві
РокерША• 07 сентября 2025
Ответ дляАмбасадор щастя
’І ще добре пригадую, як начальство радгоспу майже офіційно дозволяло жінкам, яких наймали на збір врожаю, красти. По одному відру огірків або помідор (але не більше - за цим уважно стежили працівники ОБХСС), бо інакше ніхто не хотів іти працювати за ставкою 1 рубль 8 копійок - це якщо норму виконав.
Все пригадую. Все пам`ятаю. Тому й кажу - закривайте рота одразу тим, хто розповідає молоді, що не спробувала ’совка’, як тоді було гарно і яка тоді була стабільність.
Павло Бондаренко’
На полі представники ОБХСС?Де і коли таке було?
Ms. Анонимная• 07 сентября 2025
Ответ дляБаба Йога
С миром нужно было дружить, а не огородится от всей цивилизации за забором и угрожать западной Европе и Америке ядеркой
Тогда б и жили бы лучше
А то даже прокладок не было, марлю на Матильду стелили
Тряпки кипʼятили і повторно
Про памперси і мрії не було, не кажучи про продаж українського зерна за валюту , Сталін бомби клепав, і сталінські лагеря, голодомор.
Аноним с кешбеком• 07 сентября 2025
Ответ дляMs. Анонимная

Тема про паспорта и диссидентов или про разницу в одежде?
Лінива, не каюсь• 07 сентября 2025
Ответ дляРокерША
Ну какой от памятников толк?Дохода не приносят в отличие от заводов пароходов.Вот и сносят
Сносят потому что надо куда-то внимание народа повернуть. Это просто политтехнологии и они работают
Аноним с кешбеком• 07 сентября 2025
Ответ дляНе служанка
Моя тоже. И папа модничал. Учились в Ленинграде оба.
Можно подумать, женщины где-то на фермах Айовы выглядели не как наши селянки
Отож. Но местные клуши уже и рады в тему про одежду приплести диссидентов
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 07 сентября 2025
Ответ дляА шо сталося?
Зато сейчас одни письки и сиськи
Одни проститутки и наркоманки?
Семенівни сусідка• 07 сентября 2025
Ответ дляПланшетница
Не знаю чи доживу,коли вже вимруть всі ці любителі совка. Правда,два рлки тому,гуляючи по набережній Темзи у Лондоні бачила дівчину молодшу від мене,яка ходила і розклеювала щось про клуб Сталіна,Леніна і любителів СРСР...виглядала вона при цьому теж дивнувато.
Вы может и доживете, но песок с вас будет уже сыпаться, а молодые и современные будут думать, когда ж вы вымрете
Аноним с кешбеком• 07 сентября 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Одни проститутки и наркоманки?
Точно! Так же, впрочем, как и в 50х, и в 90х ))
Тундиринда• 07 сентября 2025
Ответ дляТріль!
В смысле не смешите? Люди проголосовали за выход из совка? Если было так прекрасно, чего проголосовали?
Да, в один прекрасный день собрались и проголосовали)) И совок сразу распался, ибо не был прекрасным) Союз погубила гонка вооружений, цена нефти на тот момент, нежизнеспособность экономической модели. А все остальное..
Ms. Анонимная• 07 сентября 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
Главное, что заводы и инфраструктуру, построенные при проклятом совке прихватизировали, а плебсу велели снести памятники.
Їх будували за продаж українського зерна і самі українці в тому числі, чи то руські приїзжали и нам все будували? Ага ага
Баба Йога• 07 сентября 2025
Ответ дляMs. Анонимная
Тряпки кипʼятили і повторно
Отож
Ну им то была - жизнь малина
70% вспоминают его с теплотой и любовью
Вероятненько• 07 сентября 2025
Ответ дляОч@ров@Шк@

И ВСЮ СТРАНУ ЭТО УСТРАИВАЛО!

У них контрацепція була. А не як в совку.
РокерША• 07 сентября 2025
Ответ дляMs. Анонимная
А чого ж зараз за продаж українського за зерна не будують заводи,мости і дороги? Уже ж не треба годувати Москву
Orisana• 07 сентября 2025
Ответ дляЙогуртікс1
О, ну хоч хтось дав відсіч ’ностальгірующим за совком’
Вы с автором в паре работаете?
Лінива, не каюсь• 07 сентября 2025
Ответ дляПланшетница
К тому времени что-то новое придумают и скажут, что до этого было все плохо и неправильно. Посмотрите на войну-кто ее ждал и предполагал, что в 21 веке с ООН, демократиями и прочее такое варварство возможно? Так что не переживайте за совок так, он хоть кончился, а как и чем этот кошмар повернет никто не знает
Ms. Анонимная• 07 сентября 2025
Ответ дляАноним с кешбеком
Який одяг у селян? Їм навіть гроші не платили, прочитайте як працювали за галочки, як до школи ходили по черзі, бо чоботи одні на двох.
Тундиринда• 07 сентября 2025
Ответ дляПланшетница
А чому для вас так важливо дочекатися їх смерті? Дивна мрія для прогресивної людини.
Ms. Анонимная• 07 сентября 2025
Ответ дляАноним с кешбеком
А це не стосується життя українців того періоду?
Аноним с кешбеком• 07 сентября 2025
Ответ дляMs. Анонимная
Вы с какой целью ко мне пристали со своими селянами?
Оч@ров@Шк@• 07 сентября 2025
Ответ дляВероятненько
Судя по количеству детей... не было.
Семенівни сусідка• 07 сентября 2025
Ответ дляТундиринда
Она думает, что будет вечно молодой
Планшетница• 07 сентября 2025
Ответ дляСеменівни сусідка
У мене ніколи не було такого- а от раніше було краще,я завжди дивлюся вперед.