Жирафовое варьенье• 07 сентября в 19:06

Эй любители ссср все сюда!! И вы ещё за этим ностальгируете?

Результат:
вже голосів: 136
78 (57.35%) девушки сша лучше
58 (42.65%) сссровские девушки лучвсе равн
Не служанка• 07 сентября в 20:14
Ответ дляMs. Анонимная
Який одяг у селян? Їм навіть гроші не платили, прочитайте як працювали за галочки, як до школи ходили по черзі, бо чоботи одні на двох.
А будинки свої в 60-80 роки теж з гімна та бадилля будували? А землю купляли чи колгосп давав?
Проїдьте селами в глибині областей, більшість забудови саме цих років , і досі ці будинки придатні до житла
Техноложка• 07 сентября в 20:14
Ответ дляБаба Йога
Я гей.
И я понимаю, что если бы я жил в ссср - я бы не жил бы, а меня б убили.
Да, геи не любят ссср.
Амбасадор щастя• 07 сентября в 20:15
Ответ дляПланшетница
Не знаю чи доживу,коли вже вимруть всі ці любителі совка. Правда,два рлки тому,гуляючи по набережній Темзи у Лондоні бачила дівчину молодшу від мене,яка ходила і розклеювала щось про клуб Сталіна,Леніна і любителів СРСР...виглядала вона при цьому теж дивнувато.
ну.. он Лавров на перемовини в світерку з ’ссср’ написом з’явився..
як говориться, думай ТЕ.
Аноним с кешбеком• 07 сентября в 20:16
Ответ дляБаба Йога
Так сейчас также как и в совке
Украина - не толерантная
Сейчас намного хуже, чем в совке. Тогда просто не выпускали, а сейчас и не выпускают, и на фарш отправляют.
Планшетница• 07 сентября в 20:16
Ответ дляРокерША
Нагадало))
Не знаю чому вам це щось нагадало,я рос мову розумію,треба знати мову окупантів,а от вони українську розуміють не дуже,через це і є цей мовний прессінг всю нашу історію.
df364tye3• 07 сентября в 20:17
Ответ дляПані з калабані
Скучно.
убого ,,,
в девяностых еще катило ,,,
сейчас ,,,
Одна_на_всей_планете• 07 сентября в 20:17
Ответ дляАмбасадор щастя
як говориться, думай ТЕ.
Так это еще лучший вариант, чем быть областью.
Семенівни сусідка• 07 сентября в 20:18
Ответ дляПланшетница
Я і так щаслива. Де я писала що чекаю щастя?
Счастливый человек не ждет смерти других, он живет свою жизнь. Вы ждете смерти миллионов чужих родителей, детей. Вам кажется, что мир должен крутиться вокруг вашего существования
Ms. Анонимная• 07 сентября в 20:18
Ответ дляАмбасадор щастя
останній час пішло куча тем про сссру.., згадується, перед 22 роком скільки подібного контенту було..., як виявилось, то нас тоді готовили до ’спасіння за 3дні ’.
До чого знову готують?
Думаю недаром технологія працює, апелюють до людей, до памʼяті про хороше, закриваючи очі на жахіття 30,40,50,60 років. Зато всі сунуть Брежнєвські часи, як ману небесну

Коли були молодими, і дерева були великими

А кинь пересічну порадницю у совок, без засобів, без краси, комфорту, шопінгу, машин, морів, на тяжку роботу- перші б завили, не для того квіточка росла. А предаватися ностальжі по чомусь омріяному, нафантазованому і далекому- то так.
Але подивіться куди міліони жінок біженок поїхали? В росію, як спадкоємницю совка?
Ось вам відповідь, все інше притягнуте і мариво.
Бо західне европейське - краще.
Баба Йога• 07 сентября в 20:19
Ответ дляТехноложка
Да, геи не любят ссср.
К чему эти фотки?
Ms. Анонимная• 07 сентября в 20:19
Ответ дляФайна цьоця
Нормально жили, була впевненість в майбутньому. А зараз запитайте в пенсіонерів з мінімальною пенсією, як їм.
Ото вам повезло
Що ваші рідні в 50 роки гарно жілі
Ms. Анонимная• 07 сентября в 20:20
Ответ дляАноним с кешбеком
Отстаньте от меня, пожалуйста, с вашими селянами
А що такое? Ви ж фото розмістили ? Це відповідь про іншу сторону
Планшетница• 07 сентября в 20:20
Ответ дляСеменівни сусідка
У вас насрано у голові,вибачте. Я що,писала що їх відстрілювати буду? Я писала що не доживу сама до того моменту як їх не стане,бо мені самій 40.
Амбасадор щастя• 07 сентября в 20:21
Ответ дляБаба Йога
Отож
Ну им то была - жизнь малина
70% вспоминают его с теплотой и любовью
ага згадують.
як говорив знайомий батька про ту молодість- ’І ух стояв, і дівки давали. гарні часи були!!’
Ms. Анонимная• 07 сентября в 20:21
Ответ дляНе служанка
В хто їх будував? Москвічі напевно?
Все руцями своїми, наші українці, після того як розкуркулили, морили голодом, війни, вижили , народили діток, і будували
Чарівна патика• 07 сентября в 20:22
Ответ дляАноним с кешбеком
фото
Бесформенные бабы в бесформенных платьях на неасфальтированной земляной тропе... и модель из журнала Работница
Файна цьоця• 07 сентября в 20:23
Ответ дляMs. Анонимная
Ото вам повезло
Що ваші рідні в 50 роки гарно жілі
Важко прцювали, за трудодні. Голодували, бо все продавали, щоб виплатити облігації, чи що там було.
Але по правді сказати, мамі 74 і зараз, якби я не допомогала, то теж не краще було б. Правда в 50 их вона геть мала була.
Аноним с кешбеком• 07 сентября в 20:24
Ответ дляЧарівна патика
С работницей прям точно угадали
Вся в кредитах• 07 сентября в 20:24
Ответ дляОдна_на_всей_планете
фото
Жуткий «веселенький» ситчик, жуткие купальники, жуткие прически…
И это даже не 70тые.
Не понимаю, что ж мешает тем, кто вот этим восхищается, так выглядеть? Страшненький халатик из цветастого ситца вообще не проблема соорудить и сейчас, как и нарубить прическу на голове. Но что-то никто не хочет, странно….
Семенівни сусідка• 07 сентября в 20:24
Ответ дляПланшетница
Удалено администрацией...
Ms. Анонимная• 07 сентября в 20:25
Ответ дляФайна цьоця
Отож
А тут постять вже 70 ті, забуваючи про трагедії попередніх поколінь
Ще розказують, що росіяни тут хат українцям набудували.
Планшетница• 07 сентября в 20:25
Ответ дляСеменівни сусідка
Удалено администрацией...
Чарівна патика• 07 сентября в 20:25
Ответ дляАноним с кешбеком
С работницей прям точно угадали
и к чему вы это?
Аноним с кешбеком• 07 сентября в 20:28
Ответ дляЧарівна патика
и к чему вы это?
Вообще-то, это вы мне пишете, а не я вам
Семенівни сусідка• 07 сентября в 20:28
Ответ дляПланшетница
Удалено администрацией...
С чего вы взяли что я обосралась? А вот вы как раз это сделали, раз начали говорить об этом
Файна цьоця• 07 сентября в 20:29
Ответ дляMs. Анонимная
Отож
Мені 50, застала всі часи і 80 і 90. Повернутися точно не хотіла би. Але по правді сказати тоді була хоч якась забезпечена старість, а що буде у нас хто знає. В оцьому тільки плюс і все.
Планшетница• 07 сентября в 20:29
Ответ дляСеменівни сусідка
Бо ви не зрозуміли що я написала.
Семенівни сусідка• 07 сентября в 20:30
Ответ дляПланшетница
Бо ви не зрозуміли що я написала.
Я все поняла и имею свое мнение на этот счет
Ms. Анонимная• 07 сентября в 20:32
Ответ дляФайна цьоця
Коли саме? Знову 70 -80х?
Чи після війни? 50? Бабусі, що пережили голодомор і дві війни, в селах, де тяжко працювали, де не було ні медицини, не вбрань які постять на фото вище

Робітникам бригадир сиавив палочки, трудодні, а а їх стареньким мамам і татам? Їх родичам що заслали з України? Позабирали майно? Яке забезпечене?
РокерША• 07 сентября в 20:33
Ответ дляПланшетница
А як же ваша дитина?Не буде знати мову окупантів і тоді що? Як вона буде з ними боротися?