Пиу!Пиу!• 08 сентября в 23:42
Продукты, счета и всё остальное: цены сходят с ума
А у вас тоже ощущение, что цены растут буквально каждый день? 🤔 Еще в начале лета все было дешевле (не дешево, но дешевле), а сейчас каждый поход в магазин - новый сюрприз. На одни продукты уходит огромная сумма, а ведь есть еще куча других расходов. Как вы справляетесь? Замечаете этот бесконечный рост цен, или ваша ЗП позволяет не обращать на это внимание?
Диверсификация• 09 сентября в 00:25
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Ціни дуже скочили, але якщо брати по акції, то не прям боляче виходить. Наприклад, масло сказилося, доходячи до 130грн, але ж я його не беру за таку ціну (то селянське ось було у Форі по 75, то Фаворит по 76 - і так завжди), молоко теж здуріло - вже під 60грн, але я замовляю безкоштовну доставку Фоззі і беру селянське в клітинку тетрапак по 29.90. І так все
о, це прям дешево .я про молоко, ми весь час беремо по акціях у варусі довготривале від 29 до 35 як пощастить, їжу теж усю майже по акціях беру
перед Великоднем були дуже великі знижки на масло вершкове, я по 59 та 69 нагрібла десь 40 пачок, досі вся морозилка забита
сьогодні помідори туди закидала на зиму то довелося місце розгрібати
Уходя дверю не хлопать• 09 сентября в 00:26
Ответ дляПомаранчова душа
Індичка 370-450
Телятина 400+
Свинина 300
Курятина 230-270
Телятина 400+
Свинина 300
Курятина 230-270
Курятина - це не лише ж філе. Гомілки, стегна, чверті, крила від 110. Свинина м´якіть теж набагато дешевше можна взяти. Ви звідки?
Диверсификация• 09 сентября в 00:26
Ответ дляКавуся
Моя кава минулого року була 670 грн за кг пачку, наразі 820 грн. Ну таке собі трохи...
кава точно дуже дорога, чоловік лаваццу оро п´є тільки, золоту в зерні, то вже 1200 за кг
Диверсификация• 09 сентября в 00:27
Ответ дляГалябалована
Не хочу образити, але я таке не купую.
Це для мене не молочні продукти
ну не купуйте)
ТихоЯ• 09 сентября в 00:27
Ответ дляПомаранчова душа
Так і телятину хтось купую, яка вартує 3000. Але то вже ті, хто має середній дохід, а не середню зарплату, і не катається на край географії за кавунами, бо вони по 15 гривен
кума в сельпо работает, там акция на лосось по 500 грн филе. ну так себе филе, говорит.. но все идут с корзинками и в них это филе лежит. Тожне все так плохо еще
Галябалована• 09 сентября в 00:28
Ответ дляПомаранчова душа
А тут фільтр тільки для дописувачів з середньою зарплатою?
Мій ринок це не край географії, а їжджу я по стейк тунця, там самий свіжий. І не дорогий, по 1500 гривень
Кавуни йдуть бонусом, бабуся любить і дині теж
Диверсификация• 09 сентября в 00:28
Ответ дляТихоЯ
тю, стейки в Ашані форель весь час по 490 лежать, нікому не потрібні, в нас влітку не сезон, тож не купуємо таке, взимку їмо завжди ту рибу не дивлячись на ціну
ЛеньГуглить_правда• 09 сентября в 00:30
Да это ужас, хватает на продукты, аренду, одежда по необходимости и всё, зубы нужно делать( импланты), то даже не знаю с чего откладывать(((
из_под_тишка• 09 сентября в 00:30
Ответ дляПухнасті штани
Это власть не волнует, меньше народа больше кислорода
Ну хотя года через 3 начнут повышать зп
Помаранчова душа• 09 сентября в 00:31
Ответ дляГалябалована
Не хочу образити, але я таке не купую.
Це для мене не молочні продукти
Ну, ок. Про масло вже написали.
Творог, сири, кефір, йогурти ви ж ціни теж знаєте.
Кефір 70, творог жирний за 300 г майже 90 гривен, сири ті, що їстівні наші вже далеко за 500+ перевалили. На імпортні сири, балики, джеми писати вже ціни не стану, впевнена, що самі знаєте.
Додам ще сметану їстівну, 300г 60 гривен
Уходя дверю не хлопать• 09 сентября в 00:32
Ответ дляДиверсификация
Да, дуже гарні акції, а враховуючи, що воно може лежати та ще й додому привезуть безкоштовно, то взагалі джекпот
Помаранчова душа• 09 сентября в 00:34
Ответ дляТихоЯ
Філе там умовне. Тоненькі зрізані боки по 1-1.50кг, тому і ціна таке, тобто якість відповідає ціні.
пьЯНА• 09 сентября в 00:36
Ответ дляПомаранчова душа
Ну, ок. Про масло вже написали.
А мороженое? У меня трое детей, просто вечером прогулка и заход в маркет за мороженным - 150 грн. Это просто 3 порции мороженного ( я себе не покупаю даже, фигура целее будет, жаба давит просто
Помаранчова душа• 09 сентября в 00:40
Ответ дляГалябалована
Мені здалося, чи ви хизуєтеся?
Чомусь усе мною написане, ви сприймаєте виключно на свою особисту адресу, а потім дописуєте про кролика, про свіжий тенець і бонусні кавуни.
Можете купити, чудово.
Тема автора про те, що стрімко ростуть ціни, але дехто це заперечує, порівнюючи з минулим роком і стверджує, що здорожчення відбулося, але не значно...
Можете купити, чудово.
Доречі, малі діти на вулиці в розмові між собою про ціну ( дітям по 5-6 може), один запитував іншого про поїздку в парк динозаврів, інший сказав що ні, бо так уже дуже дорого щоб всією сімʼєю їхати. Питання - 800 за одного за вхід! А там ще щось - хоч морозиво і воду захочеться. Ці ціни уже діти розуміють, і це дуже печально... Ми теж у Львові хотіли в парк розваг поїхати, взнала ціни - передумали(.
Помаранчова душа• 09 сентября в 00:43
Ответ дляпьЯНА
О морозиво, теж.
Те, що я купувала завжди, міленіум, було у 22 році по 25 гривен, зараз вже 60.
Малюкам було по 12, зараз вже по 33
Хачапууури• 09 сентября в 00:46
Ответ дляТихоЯ
у меня муж мало ест. выгребаю на этом)но все, что он на питании экономит, уходит на машину, еще и не хватает.
думаю, где я просчиталась?
У меня 3 сына. Где я просчиталась 🤣
Пиу!Пиу!
• 09 сентября в 00:47
Ответ дляПомаранчова душа
Пробачте, але ті, у кого дохід середній і вище середнього на ціну продуктів не дивляться.
Чи для вас середній дохід це зп 30 тисяч?
Забавно слышать такие рассуждения. Если «не смотреть на цены» - то недолго и влететь в долги, а там и до нищеты рукой подать. Средний доход - это вовсе не кнопка «живём без оглядки», а постоянное планирование и контроль.
Помаранчова душа• 09 сентября в 00:51
Ответ дляПиу!Пиу!
Я розділяю поняття середнього доходу і середньої зп. Розумієте, про що я і про кого?
Пухнасті штани• 09 сентября в 00:55
Ответ дляПомаранчова душа
О морозиво, теж.
Малюкам було по 12, зараз вже по 33
В атб каждую неделю на разное мороженое скидки. На этой неделе Стакан великан по 17 грн , очень вкусное
Не виправдовуюсь• 09 сентября в 00:56
Ответ дляПомаранчова душа
Я банани і мандарини їм весь рік, апельсини купую у випічку і літом.
Персики і абрикоси не купую. Сливу люблю, відбірна по 50-70 гривен зараз. Груш гарних ще не бачила, чекаю на жовтень.
Зачем те бананы мандарины и апельсины,когда полно своего родного добра,про груши удивили конечно,ту же парижанка по 50грн продают,да полно груш вкуснющих,слива венгерка тоже по 25-30грн,виноград,персики,ягоды,дыни арбузы
Пухнасті штани• 09 сентября в 00:57
Вот это мороженое
Есть ещё белое и с абрикосом
Акция завтра включительно действует, со среды новая будет
Есть ещё белое и с абрикосом
мимАпроходила• 09 сентября в 01:02
Ответ дляиз_под_тишка
А как же жить если цены так и будут повышать, а зарплаты нет?
а як? згадуємо 90,робимо поправку на ’хуже(нє)будет’.., і стараємся не протягти ноги.
Помаранчова душа• 09 сентября в 01:04
Ответ дляПухнасті штани
Вот это мороженое
Есть ещё белое и с абрикосом
Дякую. Я купую лише декілька окремих морозив. Таке не беру.
Помаранчова душа• 09 сентября в 01:06
Ответ дляНе виправдовуюсь
Бо мені смакує, тому і купую те, що люблю
Галябалована• 09 сентября в 01:10
Ответ дляПомаранчова душа
Мені здалося, чи ви хизуєтеся?
Можете купити, чудово.
Автор теми кинула кістку, а ви гризіться...
Це ви в свою адресу сприймаєте.
Чудові фрукти я беру на гуртовому, від людей які їх вирощують. Свіжі і якісні
А банани я,взагалі не вживаю, в них користі ніякої
Це ви в свою адресу сприймаєте.
Помаранчова душа• 09 сентября в 01:13
Ответ дляГалябалована
Це ви в свою адресу сприймаєте.
Ок.
TANYA 0 0 0 0• 09 сентября в 02:40
Ответ дляПомаранчова душа
А по вашому, який середній дохід, що на ціни не дивляться?