Перекус беру завжди• 09 сентября в 17:33

Дочку бросил парень

И ей нужно съехать от него. Они в Польше, бросил из за того, что у нее панические атаки и ревность. Сказал, что ему надоели цирк и домашние комедий. Что помочь он ей не может и не знает как.
Она в шоке, истерике, у меня нет лишних денег к ней ехать. Как ей помочь?
автор Перекус беру завжди • 09 сентября в 20:30
Ответ дляГуру троллинга
автор она учится там или работает?парень наш?
Парень наш, не учится, не работает
Гуру троллинга• 09 сентября в 20:30
Ответ дляПерекус беру завжди
Парень наш, не учится, не работает
а за что она живёт? сем занимается?
автор Перекус беру завжди • 09 сентября в 20:34
Ответ дляГуру троллинга
а за что она живёт? сем занимается?
С ним живет и я высылала 5 т грн каждый месяц
Гуру троллинга• 09 сентября в 20:34
Ответ дляПерекус беру завжди
а сколько ей лет?
Ответ дляГуру троллинга
а сколько ей лет?
Наодинцi• 09 сентября в 20:34
Ответ дляПерекус беру завжди
Парень наш, не учится, не работает
На що живуть у Польщі? Його батьки допомогають? Чому не працює там?
Гуру троллинга• 09 сентября в 20:35
Ответ дляПерекус беру завжди
так пусть работу ищет..как она вообще себя видит в будущем? сидеть на шее того парня? так он не муж....
автор Перекус беру завжди • 09 сентября в 20:35
Ответ дляНаодинцi
Он работает
Наодинцi• 09 сентября в 20:36
Ответ дляПерекус беру завжди
Он работает
Хай їде сама до вас
Фрикаделька• 09 сентября в 20:45
Ответ дляПерекус беру завжди
П...ь. От чому ви в нього так всі вчепились. Він не задарма її два роки юзав.
Ашотакоя• 09 сентября в 21:20
Ответ дляНаодинцi
В неї насправді є проблеми або хлопець сам провокує та звинувачує її, називаючи неадекватною?
А мама яка живе в іншій країні і знає все із слів неврівноваженої дочки знає об´єктивну відповідь ?
Ашотакоя• 09 сентября в 21:21
Ответ дляПерекус беру завжди
Муж говорит, был бы выездной, поехал бы парню начистил одно место
Який чоловік герой, гроші заробити сил немає, а чистий місяця іншим є? У вас там якась маргінальна сім´я
Наодинцi• 09 сентября в 21:29
Ответ дляАшотакоя
Прийнаймні вона знає свою доньку краще ніж форум. Так, можливо вона не бажає сприймати все об´єктивно, таке теж припускаю. Але хлопець цілком можливо теж лайно ще то. Знущався психологічно і ревнощі були не без приводу. Ну чому таке зовсім не припускаєте?
Ашотакоя• 09 сентября в 21:34
Ответ дляНаодинцi
)) що вона знає, як вона поводиться із хлопцем? Лайном і вас можна назвати ( я без образ, до слова) як і будь кого, допустити можна що завгодно, це називається включити фантазію, у бабусь на лавочки таке є, вони все що завгодно допускають . Якщо хлопець лайно, то радіти треба, а не ридати що їхати не хочу, а то хлопець лайно, а мама хоче щоб вони помирилися
Я такая наивная• 09 сентября в 21:43
Ответ дляПерекус беру завжди
Парень наш, не учится, не работает
Хорошо пристроилась девочка: не учится, не работает, парень сожержит, мама на косметику подкидывает. Конечно жалко с такой шеи слазить
Наодинцi• 09 сентября в 21:45
Ответ дляАшотакоя
Ну сподівались вже автор з чоловіком що вони одружаться, даремно
Наодинцi• 09 сентября в 21:47
Автор, ій 24. Чим вона займалась раніше, працювала десь?
Глубоководная селедка• 09 сентября в 21:47
Автор а що ви хочете прочитати тут? Ваша дитина розбиратися тільки вам позичайте гроші чи беріть кредит і їдьте забарайте якщо вона сама не може доїхати.
Джинци на Флісі• 09 сентября в 22:10
Ответ дляКошка Мурка
С чего это вдруг? С каким-то абьюзером любая девушка может превратиться в истеричку
Не уходят абьюзеры сами от своих жертв. Там скорей дочь автора истеричка и абьюзер. Так парню вынесла мозг, что он сбежал.
Ашотакоя• 10 сентября в 09:49
Ответ дляНаодинцi
Не зрозуміла цього речення і що? Мама хоче щоб дочка за лайно вийшла аж так що папа хоче пику бити, ну дійсно всі ознаки лайна чи лайно бо не одружився? То тоді я права , всі ми лайно, я кинула хлопця через рік життя з ним, бо мені такий цирк не підійшов, його родичі також в щоці були, бо для них це самий класний чоловік на планеті Земля і якби його маму спитали в чому причина, то погана 100% була б я
Наодинцi• 10 сентября в 10:38
Ответ дляАшотакоя
Ви повністю зіпсували мої слово, до чого тут кого ви там кидали? Може він навмисно провокував ревнощі. Я про це писала. Вже не 1 раз. Невідомо що там були за стосунки. Дуже сподіваюсь, що на цей раз (третій чи четвертий) ви зрозуміли. Те що автор пропонує помиритись- це даремно.
МЧСница• 10 сентября в 12:46
Ответ дляНаодинцi
Я про те що коли він побачив що вона скажемо так не для нього, треба було розходитись одразу. Я не вірю, що він за добу все зрозумів і наступного дня розірвав з нею стосунки.
Підтримаю, хлопець в історії також не еталон нормальності та порядності, не за один день він змінив думку і розлюбив цю дівчину, якщо вже все було аж наскільки погано і ця дівчина його аж так дратувала і йому було поряд з нею нестерпно жити, на який біс цей чоловік жив з такою цілих 2 роки як слухняний песик а зараз тільки зпохватився та забив тривогу??? Цього місцеві порадниці не згодні чогось помічати, а ось дівчина та її родина тепер винні у всьому....

Це все також дуже дивно та не зовсім зрозуміло, бо хлопець на мою думку також не чесно поводив себе із своєю обраницею, і якби кавалеру вона аж так неподобалась, і мови не було б аж про 2 роки сумісного життя майже подружнього...
Ашотакоя• 10 сентября в 13:29
Ответ дляНаодинцi
))а я вам третій/четвертий раз розповідаю що придумувати щось на інших фігова ідея, може зараз дійде, якщо Невідомо які стосунки, то Непотрібно додумувати, в мене вийшло думку донести?
Наодинцi• 10 сентября в 13:54
Ответ дляАшотакоя
Так ви чим займаєтесь? Хто ви така та подібні вам, щоб ставити діагнози донька автору? Якщо хлопець звинуватив її в істериках та ревнощах, то це просто його погляд на ситуацію. Можливо так і було, можливо він сам її виводив з рівноваги, можливо він просто хотів знайти прівід розійтися, а сам вже когось собі знайшов. В коментарях пишаються хлопцем такі як ви та пишуть який він молодець. А я кажу, що можливо там таке лайно, що їй дуже пощастило, що вони зараз розійшлись, а не після 20-річного шлюбу и з 3-мя дітьми. Ніхто нічого не знає що там насправді за хлопець та кому пощастило. Я про це. Навіщо мені ваши моменти з життя кого ви там кинули??? Ну зберіться нарешті
Ашотакоя• 11 сентября в 11:37
Ответ дляНаодинцi
Можна скрин Мого діагнозу дівчині? На відміну від декого, не будемо тикати пальцем, я не фантазувала на тему хто там лайно, а тепер подивіться на свої тексти, ми Не знаємо, але от хлопець може бути лайно, що за подвійні стандарти, так не знаємо чи хлопець лайно, а чому тоді не дівчина? Якщо граємо в гру припустимо, то ця гра стосуватися всіх, зберігся нарешті, чітку позицію потрібно мати і вміти її обґрунтувати, так важко, розумію придумувати і припускати в своїх інтересах простіше)))
Наодинцi• 11 сентября в 12:47
Ответ дляАшотакоя
Я просто запитала автора, чи може таке бути, що хлопець сам її аб´юзить чи ні. Я не стверджувала а припустила такий варіант, поки інші відправляли її на лікування.
Ашотакоя• 11 сентября в 15:54
Ответ дляНаодинцi
))) а я вам просто відповіла, що автор не може знати об´єктивну ситуацію, чомусь це просте зауваження суперечить вашому світу із Припущеннями, якщо ми розмірковуємо в дусі Припущень, то чого вас тригерить що те що ви писали про незнайомого хлопця, в дусі лайно яке не можна писати про дівчину? І повторюсь, в будь якому випадку якщо хлопець лайно, то спокійно сказали допобачення і пішли на зустріч не лайно, хлопець же не тримає, навпаки сказав до побачення , що не так?