Апрель Ивановна• 10 сентября в 08:02

Яка вона гарна. Я не можу

Іноді я думаю, що десь я латентна лесбійка.
Мене приваблюють тільки акторки, так що я просто в захваті і зачаровуюсь сильно
Хоча сексуального потягу ніколи не мала до жінки
Ні за холодну воду• 10 сентября в 08:26
Ответ дляАпрель Ивановна
Мені здається у неї якась чарівність є
Вона і на інтервʼю і просто на доріжках веде себе гідно, спокійно, без химерності
Для мене як дебела качка та циганча немите
Не служанка• 10 сентября в 08:29
Ответ дляНі за холодну воду
Какая ты завистливая. Она шикарная. Красивейшая из красивейших.
D_A_V• 10 сентября в 08:29
Monica Anna Maria Bellucci;
30 вересня 1964 - ей 60

да, есть у нее особое женское очарование как у :
Norma Jeane Mortenson Baker
Francesca Romana Rivelli
Kimberly «Kim» Noel Kardashian
Megan Denise Fox
ТигрЛьвович• 10 сентября в 08:37
Красивая актриса, в связи с тем что у меня посыпалась моя жизнь не посмотрела за 4 года ни одного фильма и не слежу больше за шоубизом и нашим и Голливуда. Это Моника щас такая??
Бюст Березуцкого• 10 сентября в 08:37
Ответ дляНамазюкана нішою
Я, наприклад, нічого в ній такого неймовірного не бачу, звичайна жінка. Чому так багато жінок нею захоплююсь я не розумію 😏 створюють собі ідола не зрозуміло для чого
Ладно Моника, она хоть красивая женщина) я например не вижу ничего красивого в Лопес, дебелая бабище с совершенно обычным лицом и маленькими глазками с накладными ресницами….но есть тут ее фанаты, тащатся мне это просто необьяснимо
автор Апрель Ивановна • 10 сентября в 08:40
Ответ дляТигрЛьвович
Та ні, це старе фото, але все одно красуня
Ось останні фотосесії
автор Апрель Ивановна • 10 сентября в 08:41
Ответ дляБюст Березуцкого
Там Харизма, самовпевненість і велика робота, сила волі, дисципліна
Це теж приваблює
Стопясят раз обсуждала• 10 сентября в 08:57
Тут фотошоп . В Реале она не такая уж и красивая , тем более фигура кошмарная широкоспиленная без талии с толстыми ногами и вялой грудью в молодости
Стопясят раз обсуждала• 10 сентября в 08:58
Ответ дляАпрель Ивановна
Тобто де?
Подивіться фільмографію. Мало фільмів звичайно, хотілось би більше)
Вот в фильмах как раз все изъяны и видны
Стопясят раз обсуждала• 10 сентября в 08:59
Ответ дляНа привозе
Іноді я теж таке думаю (про латентних) хто тут постійно про неї теми створює.
Акторка як акторка, їх багато симпатичних і доглянутих.
Ее любят обычно толстые брюнетки кареглазые , ну как она сама
Я Вас не боюся• 10 сентября в 09:11
Тоді вам сподобається і дружина Роналдо, Джорджіна.
Контрольница• 10 сентября в 09:57
Ответ дляАпрель Ивановна
Мені здається у неї якась чарівність є
Автор, я теж симпатизую Моніці Беллуччі
Ви перелічили, що в ній приваблює: спокійність та гідність. Це база, яка робить її гарною, а потім вже зовнішня краса.

Мені здається, вона не грає поза фільмами, тим і приваблива.
Не намагається сподобатись усім, себе поважає.
Не копіює, а стала прикладом.

Природня. Тактична. Самодостатня.
Сприяє враженню, що сильна особистість.
Той випадок, коли зовнішня та внутрішня краса в спокійному поєданні.

Тому у багатьох - такий Вау ефект, що вона ідеальна молодою.
А ще більше - заздрять її красі та манерам, тому і недолюблюють.

Краса тимчасова. Старіти правильно, прийняти зміни в собі - це теж привілеї сильних особистостей. Вона в свої 60 справилась і з цим.

Сприймаю її хейтерів тільки як заздрісників, хто б що мені не говорив
Пульт от линолеума• 10 сентября в 10:41
Красивая женщина. Но многих женщин я считаю красивее , просто люблю другой типаж
На привозе• 10 сентября в 10:57
Ответ дляАпрель Ивановна
Ось останні фотосесії
Тут так захопилися фотошопом , що не тільки зморшки, а ще й стіл зі столом прибрали
Oksi• 05 октября в 15:21
Так..вона ідеальна
фан L.O.S.T.• 17 октября в 20:17
Красуня, хоча як актриса слабенька, але хто може з неї конкурувати по зовнішності, фігурі, навіть не знаю.