Рекламама• 11 сентября 2025
Первые жертвы ИИ. Эйчары уже на выход
Великобритания — более 55% организаций используют ИИ в HR-процессах по состоянию на 2025 год
Европейские страны в целом — около 38-40% HR-отделов уже внедряют ИИ или инвестируют в него.
В IBM по сообщениям, «сократила пару сотен» HR-сотрудников, заменив их внутренним ИИ-агентом «AskHR», который обрабатывает рутинные HR-запросы. В Unilever Используют AI-платформу HireVue + игры и видео-собеседования для предварительного отбора кандидатов. В Ramco Systems виртуальные помощники, автоматизированные ответы по зарплатам, задачи по проверке платежей и расчётам — часть функций, обычно выполняемых сотрудниками
Klarna
Финтех-компания, уволившая около 700 человек в связи с внедрением ИИ, автоматизацией клиентской поддержки и другими задачами.
В Recruit Holdings
Сократили ~1 300 сотрудников — часть связана с отделами «people and sustainability» и «growth», в контексте интеграции ИИ в операции.
Klarna
В Recruit Holdings
PORKA• 11 сентября 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Та щось не видно ніякого ’спектру нових професій’, лише ті що є зникають.
Коли роботизована техніка, біоінженерія чи штучний інтелект стануть повсякденністю, виникне запит на тих, хто буде інтегрувати ці рішення, контролювати їхню роботу, адаптувати під конкретні сфери. Це природний цикл — зникають старі професії, але на їхньому місці з’являються нові, просто вони ще не настільки масово поширені, щоб ви їх прям одразу побачили, якщо ви не в цьому колі інтересів)
Два-три тижні і фсьо• 11 сентября 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
Процес розпочався, але чим завершиться, ніхто не знає. І ви писали вже за кінцевий результат, до нього ще потрібен час. Тому і пишу, що це фантазія
Явно нічим хорошим для людей хто не Маск, Гейтс чи Безос
Я пані прохана...• 11 сентября 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Адже все одно це припущення
Два-три тижні і фсьо• 11 сентября 2025
Ответ дляPORKA
Так щось не видно ніяких нових професій !
Асталависта бэйби• 11 сентября 2025
Ответ дляКомиссия50%
Я юрист. Заради розваги ставила декілька питань ШІ. Відповіді - повна ахінея
Це тільки вказує на те, що це питання треба допрацювати.
Тож не радуйтесь так сильно, прийде час, що ШІ буде коректно відпрацьовувати всі запроси 😥
Два-три тижні і фсьо• 11 сентября 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
Адже все одно це припущення
Це до чого все йде.
Дай то бог все інакше буде, але як показує історія, все йде лише до гіршого. ЗАВЖДИ. Тож все це марні надії.
Чижик Пижик• 11 сентября 2025
Ответ дляzhara
Microsoft звільнив 6000 людей, Meta готується до великої хвилі скорочень, Google відмовляється від усього, що не має стосунку до ШІ. А от шведська фінтех-компанія Klarna — пішла зворотним шляхом.
Рік тому вони замінили 700 операторів підтримки на ШІ. А нещодавно СЕО Себастіан Сім’ятковскі публічно визнав: це було помилкою. Klarna знову наймає людей. Чому? Бо в гонитві за економією втратили головне — якість. Як сказав сам керівник: «Занадто захопились підрахунком витрат і недооцінили вплив на сервіс».
Є великі рітейлери, які використовують ШІ для клієнтських сервісів та служб підтримки. Я раз стикнулася при поверненні товару. Тиждень не могла добитися того, що людина б вирішила за хвилину. Накатала скаргу і більше не купую онлайн в них. За потреби йду до оффлайн-магазинів, до живих людей.
Я пані прохана...• 11 сентября 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Це до чого все йде.
Хтось оптиміст, а хтось песиміст.
Ваше право, я бачу інше.
Моська-слон• 11 сентября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Хммм. Ви справді не чули про окремі гарячі і холодні цехи? А на додачу не печуть тістечка там, де запікають курку.
Навіть страшно уявити, де ви працювали. Навіть радянські столові мали окремі приміщення для готування
Покажите кафе с холодным и горячим цехом
Два-три тижні і фсьо• 11 сентября 2025
Ответ дляЧижик Пижик
Так і там касси самообслуговування автоматизовані
Злюсь до кипіння• 11 сентября 2025
Ответ дляЛупаю цю скелю
Нет. Пример Китая - главный разводняк по количеству населения. Всегда думала, что нас дурят про миллиард в Китае. Так и оказалось
В чем разводняк в Китае?
Чижик Пижик• 11 сентября 2025
Ответ дляДуб береза
Нет. Вернее, сначала заменит, потом народу захочется живого человека
Это уже никого волновать не будет.
Два-три тижні і фсьо• 11 сентября 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
Хтось оптиміст, а хтось песиміст.
Ваше право, я бачу інше.
А хтось як я реаліст і бачить що є і в який бік йде
Я пані прохана...• 11 сентября 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Угу
це ви таке думаєте, що ви реаліст.
Два-три тижні і фсьо• 11 сентября 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
Угу
це ви таке думаєте, що ви реаліст.
Цу те що є
Моська-слон• 11 сентября 2025
Ответ дляЛупаю цю скелю
Зачем мне фантазировать? Это реалии моей семьи. 4й год зять на кухне в хорошем ресторане. Ни разу ерунду, которую вы пишете, от него не слышала. Это запах готовящейся еды, да, не вонидло.
Окей
Запах еды.
Он всегда приятен. По умолчанию
Запах еды.
Он всегда приятен. По умолчанию
Два-три тижні і фсьо• 11 сентября 2025
Ответ дляЗлюсь до кипіння
В чем разводняк в Китае?
В том что их не миллиард а два миллиарда видимо
Злюсь до кипіння• 11 сентября 2025
Ответ дляЛупаю цю скелю
А вы сами не видите, что происходит? За поребриком тот же процесс + мусульманизация. План на эти земли был озвучен еще Маргарет Тэтчер в 80х
Так мусульмане как раз плодятся, как кролики, политику по снижению количества населения, надо среди них проводить, чтобы хотя бы по двое детей рожали, но они же не захотят.
Я пані прохана...• 11 сентября 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Цу те що є
Оцінювати себе об´єктивно практично неможливо. Тим паче з огляду на всесвітнє майбутнє.
Тому, як то кажуть, подивимося
Мама Никитки-2• 11 сентября 2025
Ответ дляМоська-слон
Приіздіть, покажу. То ви ще про відкриту кухню нічого не чули. 😂
Моська-слон• 11 сентября 2025
Ответ дляPORKA
Треба вчитись на робочі професії, слюсаря, зварники, ливарники, оператори ..... Подивіться скільки зараз слесарь Петро (условно) отримує. Зайдіть на ворк юа чи работа юа, ви прозрієте)
Копейки.
Угрохканое здоровье
Но здесь ходят легенды что они миллионеры
Угрохканое здоровье
Моська-слон• 11 сентября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Это там где девочки херячат пельмени (например) как бешеные а зрители в восторге?
А потом они спать не могут- руки от боли выкручивает
Два-три тижні і фсьо• 11 сентября 2025
Ответ дляМоська-слон
Копейки.
Угрохканое здоровье
А уж что будет когда ВСЕ с других утраченых професий пойдут в слесари при том что еще и спрос крайне сильно упадет ....
Чижик Пижик• 11 сентября 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Поки що ні, бо це магазин одягу. Цікаво, яке рішення винайдуть для таких магазинів.
Мама Никитки-2• 11 сентября 2025
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Є відчуття, що золотий мільярд це араби і негри. Іде цілеспрямоване винищення білої раси.
Моська-слон• 11 сентября 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Побыстрее б машины заменили эти профессии.
Сварщики лёгкие выплевывают а здесь зрители в ладошки хлопают
Два-три тижні і фсьо• 11 сентября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Так і їх і так вже набагато більше за мільядр
При чому і арабів і негрів окремо
Чижик Пижик• 11 сентября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Це факт. Представники білої раси переважно інтелектуально розвинені та вибагливі, особливо, щодо дотримання прав людини. Хоча, вже повним ходом запущено процеси деградації.
Два-три тижні і фсьо• 11 сентября 2025
Ответ дляМоська-слон
А людям куда? То хоть какой способ просуществовать а если и здесь заменят ....