Ewa Gromadzka
Боюся, зазвичай по-людськи... мені страшно ...Wiola Brzeska
Якщо це правда, то Росія не зупиниться на Україні. Це моя думка з початку війни.Karolina Dutkiewicz
Боюся боятися того, що принесе завтра 😐Magdalena Madalena
Просто шкода, що ніхто не думає про створення чи відновлення укриттів. В моєму місті є кілька укриттів, на жаль жоден з них не працює. Це має бути базовим, бо в Варшаві люди будуть тікати на станції метро (якщо встигнуть, але може хтось зробить), а в інших містах що? Є укриття, просто потрібно про них подбати, відремонтувати та відбудовувати.Justyna Dobosz
Це була дійсно страшна ніч, з 2 годин чоловік дивився в небо з жаху і слухав.Monika Kubiak
Страшні часи настали 🙁sia Asia
Страшні речі відбуваються прямо зараз.
Joanna Jankowska
Давайте зберігати спокій .Marta Ksel
На жаль, в нашій країні небезпечно. страница польского политика
Страшні часи настали 🙁sia Asia
Страшні речі відбуваються прямо зараз.
Joanna Jankowska
Давайте зберігати спокій .Marta Ksel
ПадаюВреверансах• 11 сентября в 21:53
Ответ дляinnainz
Вони розгублені і налякані.пуйло цього і домагається.І буде продовжувати терор
То може це стане поштовхом щось робить з тим пуйлом?!
За спиною зкровавленої України добре зерно сипали ляхи....а тепер їм страшно.
А нам вже ні
Ответ дляПадаюВреверансах
Тут приносили, я не знаю наскільки серйозно таке сприймати
Все разведки европейские и штатовские пишут о войне в Европе через 2-5 лет.Дроны на Польшу летели с Беларуси.Со спутников сегодня инфа-беларусы строят плацдарм как город огромный.Там будет Орешник и площадки для дронов,ракет.На Польшу пуйло и ракету запустил,сбили ее поляки,изучают тип ракеты
ПадаюВреверансах• 11 сентября в 22:00
Ответ дляinnainz
Страшно тоді подумать що буде з нами....
Ответ дляMetelitsa
Тобто, піднімати авіацію і готувати армію- то не є правильно?
Але в результаті цих неправильних дій на Польщу не нападуть.
А на шашличників - запросто. В них танки до 16 годин дня були вже в Гостомелі
Они постоянно поднимали авиацию в последниее время во время мясштабніх наших и что? Из 19 ракетами сбили 4 ракетами стоимостью по 2,6 миллиона. А если б на них летело 600+ шахедов? Я, честно говоря, думала они у наших негласно хоть опыт перенимают, а они вообще не готовы.. А так оказалось пшик все. Надеятся на нас все остовновится
Модная и Голодная• 11 сентября в 22:49
Ответ дляinnainz
Мужчины в коментах пишут,что воевать НЕ БУДУТ.С намеком,что пусть воюют политики,а они уедут из страны
Так и правильно. Политики эту хрень устроили - пусть сами и воюют. Задрали уже
jannjann77• 11 сентября в 22:52
Ответ дляsky-labs
Поэтому нужно продолжать стремиться в нее вступить!
Советский анекдот.
Ой, Мойша, ты вечно в шо-то вступишь, как не в гавно, так в партию.
Ответ дляannac
Ми також не готові.
В нас скоро 4 роки як немає ешелонованого захисту від дронів. Ні на ЛБЗ, ні в тилу.
В нас НІЧОГО ПЕРЕЙМАТИ.
Можемо поділитися Мустафа Нажмом, який відповідав за захист енергооб´єктів. Розбита Тоипільська ГЕС говорить сама за себе.
А наш досвід побудови фортифікацій краще притомним людям не показувати
В нас НІЧОГО ПЕРЕЙМАТИ.