Вимагаю спілкування• 12 сентября 2025
Обличчя в дирочки, чи міг тональний таке спричинити?
Помітила, що в мене останнім часом досить розширені пори, і це так кидається в очі. Тоналкою постійно користуюсь, ввечері змиваю її міцелярною водою, потім тоніком протираю, вмиваю гелем і зверху крем наношу. Інколи бувають дні коли можу протерти міцеляркою і тоніком і лягти спати, але це рідко буває
Вимагаю спілкування
• 12 сентября 2025
Ответ длязаварний look
Хз ,у многих это просто возрастное уже. Тонак ни при чем
Ну мені лише 24
заварний look• 12 сентября 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
Ну мені лише 24
Такая может быть структура кожи сама по себе. Вообще водой не смываете ?
Вимагаю спілкування
• 12 сентября 2025
Ответ длязаварний look
Змиваю. Спочатку змиваю міцелярною водою, потім протираю тоніком, потім гелем для вмивання вмиваюсь, і після крем доглядовий
заварний look• 12 сентября 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
Вроде все по правилам . Сходите к косметологу .
Вимагаю спілкування
• 12 сентября 2025
Ответ длязаварний look
Теж думаю за косметолога, ні разу в нього не була ще
заварний look• 12 сентября 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
Он точно даст советы по типу кожи . У них глаз наметан
Вимагаю спілкування
• 12 сентября 2025
Ответ длязаварний look
Так, ви праві, треба знайти гарного косметолога
Садова гойдалка• 12 сентября 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
Зачем вы протираете лицо тоником, если потом сразу же тоник смываете?) В этом шаге нет смысла, вы только больше разрушаете водно-липидный барьер своей кожи.
Вимагаю спілкування
• 12 сентября 2025
Ответ дляСадова гойдалка
Тоніком протираю щоб зняти залишки косметики, які міцелярка не зняла
Садова гойдалка• 12 сентября 2025
Вы тональный не меняли?) Есть тональные которые ’проваливаются’ в пору, и подчеркивают их. Поры могли остаться теми же, а вот новый тональник их просто подчеркнул.
Садова гойдалка• 12 сентября 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
Так вы потом гелем с водой умываетесь. Какой смысл тогда в тонике? И зачем активным тоником смывать остатки косметики?
Вимагаю спілкування
• 12 сентября 2025
Ответ дляСадова гойдалка
В мене вже скільки тих тоналок було. Раніше користувалась Ів Роше та Мейбелін, потім захотіла щось дорожче спробувати. Зараз в мене Lancome Idol та BB крем Erborian
Вимагаю спілкування
• 12 сентября 2025
Ответ дляСадова гойдалка
В мене тонік Vichy для всіх типів, я рідко ним користуюсь як окремим продуктом
Муууумие• 12 сентября 2025
Автор, обовʼязково сходіть до косметолога, спочатку на чистку, масажики, щоб зрозуміти чи подобається, паралельно задавайте свої питання, не сподобається - пробуйте далі, обовʼязково знайдете гарного спеціаліста. Я так в років 20 пішла на чистку, масаж, знайшла гідного професіонала, до якого здавалось, що краса - це суцільна штукатурка, що шкіра супер проблемна з величезними порами, як кратери, а після неї, тоналка - табу. І пор нема, при правильному догляді в мої 42
Садова гойдалка• 12 сентября 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
И оба подчеркивают поры? Ну тогда идите к косметологу. Но может быть вы просто пересушиваете кожу, вот поры и пытаются как-то наверстать.
Вимагаю спілкування
• 12 сентября 2025
Ответ дляСадова гойдалка
Ланком підкреслює, Ерборіан ні. Але Ерборіан пливе швидко
Садова гойдалка• 12 сентября 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
Будь он самым люксовым люксом или коппечным тоником, какой в нем смысл если вы его тут же смываете гелем с водой? Логически подумайте.
Вимагаю спілкування
• 12 сентября 2025
Ответ дляСадова гойдалка
Тобто тонік краще після вмивання наносити, а вже потім крем
Садова гойдалка• 12 сентября 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
Тогда вопрос в тональном, а не в ваших порах. Мне лореалевские тональники проваливаются в поры. Но у меня поры в принципе не маленькие. Но есть тональные, которые не подчеркивают, а лореалевские ужас делают.
Садова гойдалка• 12 сентября 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
Если вы им хотите пользоваться, то да.
По поводу чисток: тут нужно осторожно и лучше не увлекаться ими.
Вимагаю спілкування
• 12 сентября 2025
Ответ дляСадова гойдалка
А які не пілкреслюють? В мене Лореаль колись був Альянс Перфект, то в мене лице було з ним таке наче кірка апельсинова
Вимагаю спілкування
• 12 сентября 2025
Ответ дляСадова гойдалка
Если вы им хотите пользоваться, то да.
Чистка в косметолога?
Садова гойдалка• 12 сентября 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
Ну вот и у меня.
Какие - это только пробовать)
ВільнаНазавжди• 12 сентября 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
У меня всю жизнь такая кожа. Сейчас мне 48, поры еще более выраженными стали
Вимагаю спілкування
• 12 сентября 2025
Ответ дляСадова гойдалка
Ага.
В мене така ще штука є. Раз в 2-3 тижні можу зробити чистку. Після неї таке личко гладеньке
Садова гойдалка• 12 сентября 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
Не увлекайтесь. Она вам может, кстати, в долгосрочной перспективе тоже расширить поры. Вообще дерматологи говорят, что никаких физический чисток делать нельзя. Только средства с саллицилкой для чистки пор. Если у вас прям серьезное акне, то к дерматологу лечиться. А если просто черные точки и все такое, то поищите умывалки с саллицилкой.
Инста_Богиня• 12 сентября 2025
Вы нигде не написали какой у Вас тип кожи - если можно постепенно добавьте в уход какой-то кислотный продукт.
А чем Вы отшелушиваете кожу и как часто?
Вимагаю спілкування
• 12 сентября 2025
Ответ дляСадова гойдалка
В мене просто чорні точки на носі та на підборідді. Прищів немає. Також в мене ще є кривавий пілінг the ordinary забула про нього написати, і була ще ензимна пудра недорога