Молчавочка• 12 сентября 2025
Весільне вбрання в 45
Яке в вашому розумінні вбрання на розпис для жінки після 45?
Буде просто розпис, невеличкий банкет і хотілося б зробити кілька весільних фото на згадку
Він буде у формі, молоді дівчата в багатьох подібних випадках для себе вдівають вишивані сукні/костюми. Чи не буду виглядати смішно? Недоліки - фігура яблуко((( зайва вага.
Більше схиляюся до костюму брючного, але потрібен тоді теплий бо діло планується на листопад/грудень
Із задоволенням вислухаю ваші поради
Незламна• 12 сентября 2025
Только не брюки, это ужасно на свадьбе, купите нормальное красивое платье светлого тона
Пищалка• 12 сентября 2025
В 45 вже можна дозволити собі вдягти що самій хочеться, не звертаючи увагу на чиюсь іншу думку
Абсолютно против такого мышления. Смешно для кого? Для людей, которые вас в первый и единственный раз на улице увидят? Или тут кто-то напишет, что не актуально?
Все актуально. Главный нюанс, чтоб одежда подходила по фамону под фигуру и была по размеру.
Если вы вспомните фото со свадеб наших мам и пап, то часто папы были в форме. А мамы? А мамы все же были в классическом белом платье.
И я бы для себя остановилась на таковом.белое, из плотной ткани, на осень. Невеста, чтоб сияла, даже на маленькой свадьбе, даже в 45.
Цирк на дроті• 12 сентября 2025
В моем понимании женщина в 45 может надеть все что ее душе угодно и радует отражением в зеркале. И еще в 25 и 65 точно так же.
Пи Пи Пилюля• 12 сентября 2025
Маєте ще час позбутися зайвої ваги.
Без неї в будь-якому випадку будете виглядати краще
Щодо одягу, 10 років проводила розпис людей в ВДРАЦС то такого називалася
Таки має значення вигляд нареченої, тим більше коли вже не юна
Молчавочка
• 12 сентября 2025
Ответ дляНезламна
Я товста( 52 розмір( буду як бочка мабуть
В житті практично завджи в брюках
Молчавочка
• 12 сентября 2025
Ответ дляПи Пи Пилюля
Маєте ще час позбутися зайвої ваги.
Ні. Маю певні проблеми із здоровям вже. Вага нікуди не йде. Високий інсулін
Молчавочка
• 12 сентября 2025
Ответ дляМerida
Та от якраз справа в тому, що я не маю жодної ідеї))
Тому і питаю тут, в чому дівчата мого віку заміж виходили...
Потринділиця• 12 сентября 2025
Тільки не штани на своєму весіллі. Багато різних суконь є для вашої фігури. Але сукня і штани- це максимально протилежний вигляд нареченої 👸
Клин_Кляйн• 12 сентября 2025
Второй раз выходила замуж в 47, была в светло синем платье ’футляр’, или как оно правильно называется, но я худой прямоугольник, если б был лишний вес наверное выбрала б какой-то светлый брючный костюм. Главное, чтоб Вам было комфортно.. мой сын женился в начале войны, невеста была в футболке сына и джинсах...другой одежды с собой у них не было...
Молчавочка
• 12 сентября 2025
Ответ дляКлин_Кляйн
Ось і я маю кілька суконь-футлярів. І начебто рекомендований фасон для повних, і довжина правильна, але все одно погано виглядаю в них. Мабуть ви праві, треба підшукати костюм все ж таки.
Такий парадокс життя... саме цього весілля чекала найбільше в житті, але вже наречена звісно немолода((
Клин_Кляйн• 12 сентября 2025
Ответ дляМолчавочка
Возможно что-то сверху надеть на платье, пиджак какой-то укороченый, даже не знаю, поэкспериментировать как-то с платьями, если хотите в платье, тем более они у Вас уже есть...
Молчавочка
• 12 сентября 2025
Ответ дляКлин_Кляйн
Та не... мабуть вирішила вже. Шукатиму брючний костюм.
Біток чи ефір?• 12 сентября 2025
ви нам краще зробіть тему коли знайдете, а ми вам порадимо по фото
Клин_Кляйн• 12 сентября 2025
Ответ дляМолчавочка
Удачи Вам в поисках и счастья в браке!❤️
Молчавочка
• 12 сентября 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
Так, правильно. Пошукаю, пообираю...
Просто думала може хтось з дівчат дасть пораду де саме шукати нелітній брючний костюм)
Молчавочка
• 12 сентября 2025
Ответ дляКлин_Кляйн
Щиро дякую.
Valentina shop2020• 12 сентября 2025
Ответ дляКлин_Кляйн
Футболки не могли купить невестке,что она нарядила футболку вашего сына.
Вообще говорят жене нельзя носить одежду мужа ,это примета ...но сейчас ни во что не верят
60 метрів сметани• 12 сентября 2025
Ответ дляПенсіонер
В чому Вам хочеться..
Хоть в піжамі,
В чому хочете себе бачити.
Хоть в піжамі,
В чому хочете себе бачити.
Особливо в Україні,в 45,серед родичів,...нащо цей цирк.
Одягнутися класично буде доречніше.
Ворожу на каві• 12 сентября 2025
Ответ дляМолчавочка
Авторе,питання не у віці, а в тому, що подобається вам. Я обрала варіант на фото у мої 47
ЗдохниПуйло• 12 сентября 2025
Ответ дляМолчавочка
Так, правильно. Пошукаю, пообираю...
Для чого вам нелітній, купуйте світлий, це ваш день
Молчавочка
• 12 сентября 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Ох ніче собі. Костюм 22т коштує... англійський мерінос.
А ще отака блуза сподобалася
Молчавочка
• 12 сентября 2025
Ответ дляВорожу на каві
Ви дуже гарна, чудовий вибір.
Я товста, тому вибір обмежений((
Ворожу на каві• 12 сентября 2025
Ответ дляМолчавочка
А ще отака блуза сподобалася
То зробіть собі приємне і будьте королевою власного свята