Снідаю авокадо• 13 сентября 2025

В 13 р ще не думає про майбутнє. Це нормально?

Не думає Що потрібно вчити англійську мову, куди хоче поїхати поступати в яку країну
Якось живе 1 днем на розвагах
Просериарила молодость• 13 сентября 2025
Ответ дляМеряю линейкой
Моя в 11 вже кілька разів казала, що заміж не вийде і народжувати не буде. От вам і думає про майбутнє
P.S. В нас нормальна повна сім´я
Моя в 14 теж таке каже, але діти то таке, не всім потрібні.
Зупка_цем• 13 сентября 2025
Ответ дляМеряю линейкой
P.S. В нас нормальна повна сім´я
Моя в 11 те саме казала. А, ще було: мама, я лесбійка. Зараз 13- все минуло вже. Вже не лесбійка і в майбутньому вийде заміж. І думаю, що це ще не остаточне рішення
Братья Капли• 13 сентября 2025
Ответ дляЛипка-прилипка
Я знаю как минимум двух парней, которые имели возможность выехать до 18 лет и осознанно приняли решение не выезжать. Хотя родители подталкивали к этой мысли как могли. Так что вот это ’понятно’ значит только то, что автор не сильно понимает своего ребенка и слышит только себя.
Потому что это безумно сложно жить в чужом языке и менталитете
Меряю линейкой• 13 сентября 2025
Ответ дляЗупка_цем
Та я навіть не реагую, сміюсь тихенько. Їй звичайно кажу, що це її життя і її вибір
Брехушечка• 13 сентября 2025
Ответ дляНе служанка
Як ви задрали вже цією шарманкою.
Невже ваші куратори вважають що хтось поїде з України через ваші побрехеньки тролячі
Та не трындить.
Всі у кого менше трьох дітей, не має під опікою батьків з інвалідністю,не тцк,не мусора,немає броні і мільйонних статків всі ті сім´ї зараз би були на кордонах з валізами, якщо б відкрили ті самі кордони
Люблю Украину• 13 сентября 2025
Ответ дляМеряю линейкой
P.S. В нас нормальна повна сім´я
Мой старший лет с 12 говорил ,что детей у него не будет. Сейчас ему 18 и в разговорах уже проскакивает ,что дети будут
Младший повторял за старшим ,тоже говорил ,что детей не будет
У подруги дочка лет с 10 рассказывала,что она чайлдфри . Сейчас ей 14,пока мнение не изменила
Бутерброд и я• 13 сентября 2025
Я бы от такой мамы как Вы сбежала уже сегодня. Это треш такое в голове иметь.
Надеюсь тупой троль.
Пиу!Пиу!• 13 сентября 2025
Ответ дляЛюблю Украину
Ещё бы она в 14 хотела детей
дамаБезСобачки• 13 сентября 2025
почему в 13 английский - не ее настоящее?
дети уже сейчас активно им пользуются, слушают музыку, смотрят фильмы, общаются онлайн
Неместная Я• 25 сентября 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
Взагалі не думала, але зараз інший світ і треба щось вирішувати ясно що в Україні вони не будуть жити
Світ інший, а діти не дуже змінились. Хочуть буди дітьми.
А Ви вже все вирішили, що ’в Україніне будуть жити’.
Автор, залиште дитину в спокої (на 1-2 роки).