Лепешечка• 13 сентября в 13:37

Свекровь

Просто любопытно, только меня свекровь ненавидит или ещё такие есть? Почему вообще возникает конфликт свекрови-невестки?

Живу в квартире мужа. Приехала свекровь и сразу «навела порядок», повыбрасывала мои банки, попереставляла посуду. Потом ходит и говорит что мужчины как дети, за них нужно делать все. Я задолбалась.

Еще момент. Привезла голубцы. Голубцы такие, с перцем. Я говорю «не пожалели перца». Она сидит, смотрит на меня и спрашивает «а ты не любишь острое?» и начинает хихикать. «Ой, Анечка острое не любит, а я перца дала». Блин. Чтоб она была здорова и прожила 100 лет.

А, забыла. Еще накупила полотенец, так как у нас нет (?).
Результат:
вже голосів: 57
23 (40.35%) норм отношения со свекровью
18 (31.58%) плохие отношения
13 (22.81%) свекрови нет
3 (5.26%) тыц
Спішу - перекидаюсь• 13 сентября в 13:41
Якби ви була така одна, то не було б мільйон тем на порадниці.
Треба ось так• 13 сентября в 13:42
А ви при цьому стояли і соплі жували?
Фантазерша• 13 сентября в 13:43
Типичная зависть. Вы для нее чужачка, которая захомутала ее дитятко. Всё, что вы делаете, это ничто, все обесцениться. Расставить границы, чтобы вам было комфортно в таких ситуациях очень сложно, психически энергозатратно.
Пез Году Неделя• 13 сентября в 13:43
Почему вы молчите и не обозначаете границы дозволенного? Она будет издеваться пока жёсткий отпор не дадите.
КрестьянинДиор• 13 сентября в 13:43
Не у всех. У меня замечательная свекровь. Я всегда поражаюсь ее умению подбирать слова, она никогда не дает советы, если ее не спрашиваешь, но всегда фантастическим образом рядом, когда действительно нужна. Я бы хотела быть похожей на нее
Незламна• 13 сентября в 13:43
Тут не про «ненавидить». Вона просто вважає себе хазяйкою в квартирі сина.
А доречі, це квартира сина чи її?
Якщо Вам щось не подобається, не мовчіть. Спокійно говоріть, що не треба переставляти Ваші речі, баночки …
Може вона навіть не здогадується, що Вас щось дратує.
Але на голову собі сідати також не дозволяйте
Умничка-помощничка• 13 сентября в 13:43
один раз перед носом закрыла дверь. и сказала мужу - придет еще - вызову полицию. но, видите ли, квартира была моя. так что делайте выводы
автор Лепешечка • 13 сентября в 13:45
Ответ дляТреба ось так
А ви при цьому стояли і соплі жували?
Я в этом время была на работе.
автор Лепешечка • 13 сентября в 13:45
Ответ дляНезламна
А доречі, це квартира сина чи її?
Да, сына.
Фантазерша• 13 сентября в 13:45
Ответ дляТреба ось так
А ви при цьому стояли і соплі жували?
Да, я например стояла и жувала сопли, так как я была вообще потеряна в этих вопросах, не знала как себя вести, со свекровью очень не хотелось ругаться и скандалить. Но все все равно завершилось очень испорченными отношениями.
Люблю джаз• 13 сентября в 13:46
Я не знаю, как моя ко мне относится
Сомневаюсь, что я ей нравлюсь, но она никогда ни во что не вмешивается
автор Лепешечка • 13 сентября в 13:46
Ответ дляЛюблю джаз
Я не знаю, как моя ко мне относится
Слава Богу.
автор Лепешечка • 13 сентября в 13:46
Ответ дляКрестьянинДиор
Классно. Тоже такую хотела бы.
Спішу - перекидаюсь• 13 сентября в 13:48
Ответ дляФантазерша
А по іншому ніяк і не буде. Коли ти мовчиш, думають що ти лох і лізуть на голову, злазять звідти тільки тоді коли ти показуєш зуби, причому агресивно.
З адекватними і мудрими відносини норм з початку.
Петриківна• 13 сентября в 13:48
В нас були ідеальні стосунки, в мене рано померла мама і я компенсувала це на свекрусі, в хорошому сенсі слова, але в 22-му вона раптово померла від інфаркту.😢🕯️
Виниловая пластинка• 13 сентября в 13:50
Она считает, что квартира ее сына и он развел срачок с банками.
Про острый перец -ну такое, вы больше болезненно воспринимаете

Я свекровь свою очень люблю, у меня мамы уже нет, она получается как общая мама
Незламна• 13 сентября в 13:50
Ответ дляЛепешечка
Да, сына.
Тоді Вам легше встановлювати свої правила в квартирі чоловіка.
Якби квартира була свекрушиною, було би складніше.
Запитайте чоловіка, так спокійно — Ваня, ти не знаєш, для чого твоя мама переставила речі в нашому домі? Нічого не можу знайти.
Тобто, Ви не сваритись, не звинувачуєте, а просто обережно ставите незручні запитання.
Він сам же скаже їй більше нікуди не лізти.
автор Лепешечка • 13 сентября в 13:51
Ответ дляНезламна
Нет, не свекрови. Он знает что меня это бесит, но пока что в этом смысле он на маминой стороне. На маминой стороне в смысле, что ей нечем занять себя, пускай переставляет.
Спішу - перекидаюсь• 13 сентября в 13:55
Ответ дляЛепешечка
Це не про нехер чим зайнятись, це про те що він маму ставить вище вас от і все.
Це не про те що маму треба постать кудись чи ще щось, це про те що саме в вашому домі потрібно не допускати з його сторони подібного, бо це місце де живете ви і він, а не мама і її чоловік. Далі буде. Рубайте це зараз.
Незламна• 13 сентября в 13:55
Ответ дляЛепешечка
Ні, ні, ні.
Мамі не місце в житті двох дорослих людей.
Це як відбувається?
— Вона приїжджає до вас в квартиру і починає хазяйнувати?
Тоді придивіться до чоловіка, поки не пізно. Чи треба Вам такий матусин синочок?
автор Лепешечка • 13 сентября в 13:56
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Я поняла. Я хочу свою квартиру. Как на неё заработать?
автор Лепешечка • 13 сентября в 13:57
Ответ дляНезламна
Ні, ні, ні.
Це як відбувається?
Вообще мне в начале отношений понравилось что он опекает маму.
Незламна• 13 сентября в 13:58
Ответ дляЛепешечка
Працювати та відкладати.
Єдине, не здумайте нічого вкладати в чужу чоловікову квартиру.
А ось і я• 13 сентября в 13:58
Бля...
Мама вашого коханого чоловіка(!!!) не з порожніми руками приїхала провідати вас .
В свою власну хату,яку віддала вам!
Повигрібала хлам в вигляді слоїків і банок і ще має виправдовуватись що принуесі з перцем не вгодила?
Автор ,а ви як її зустрічаєте?
Що наготували?
Який подарунок приготували?
Вітаміни косметика• 13 сентября в 13:59
мене не любе свекруня вже 25 років.

Наше перше знайомство- вона сказала мені помий посуд---мені 17 я в чужій хаті. Звісно я відморозилася. Потім мені було запропоновано з нею забухати- мене так не виховували. Я знову промовчала. После свадьбы она приехала к нам жить нежданно негадано- говорит что мне сомой скучно- я с вами буду...Будете мне готовить и тп. Тут я сказала мужу или я или мама. Мама пошла обиженная домой.

Меня воспитали хорошо - я просто всегда на ее тупость молчала или игнорила ее. Правда мое лицо всегда показывало что пинди- пинди - я зроблю як мені треба...
Она звонит я мужу трубку. Она спрашивает - говорю спросите у сына или молчу. Так наше общение сошло на нет.
Спішу - перекидаюсь• 13 сентября в 14:03
Ответ дляЛепешечка
Я вам звісно можу розписати покроковий план як заробити, але нічого не зміниться, якщо ви не зміните його.
В мене теж свекруха горе сім´ї, і думаєте цю намахану зупиняє, що квартира не її і не її сина. Ні, абсолютно. Поки на 15 році її не зупинила я. А до цього терпіла, бо то його маман. Якщо вона така, то і у вашій квартирі вона вестиме себе так само. В незалежності від того чиї квартира не давайте сідати собі на голову.
Спішу - перекидаюсь• 13 сентября в 14:04
Ответ дляЛепешечка
Це повинна бути здорова опіка, допомогти завжди потрібно бо це мама, але якщо це порушує ваші кордони, то потрібно обрубувати відразу.
Апофиозная• 13 сентября в 14:07
Ответ дляА ось і я
Бля...
В свою власну хату,яку віддала вам!
Автор ,а ви як її зустрічаєте?
Що наготували?
Який подарунок приготували?
А хтось її там чекав? Кликав? Щось про етикет цей скарб чув?
Спішу - перекидаюсь• 13 сентября в 14:08
Ответ дляА ось і я
Бля...
В свою власну хату,яку віддала вам!
Автор ,а ви як її зустрічаєте?
Що наготували?
Який подарунок приготували?
Квартира сина це не власна квартира свекрухи. Її власна де живе вона і їх чоловік. А тут живе син і його дружина.
Танцепесенная• 13 сентября в 14:08
мусор повыгребала, голубцов наварила, полотенец накупила и не такая ? то вы, галя, балувана !