Доставучая• 13 сентября в 17:55
Дівчат хто дитину відправив з дому в доросле життя, питання
Старша поїхала навчатись за кордон,
Я собі місця не знаходжу...ніяк не звикнути, розумію шо треба відпускати, але то так важко.
І це вдома ще 3 школярі лишилось.
Через 2 роки ще одна донька поїде, потім син, найменший ще лиш у 6 класі, а я вже з страхом думаю як то лишитись самим.... уже мені пусто
Як ви то пережили
І це вдома ще 3 школярі лишилось.
Як ви то пережили
Плакулька• 13 сентября в 17:56
человек такая скотина, ко всему привыкает. дальше или вы поддерживаете отношения, или не очень
Пишу з калідору• 13 сентября в 18:06
Я тільки і чекаю коли дитина з´їде і я заживу. В вас крім дідей більше нема життя? Робота, друзі, особисте життя ж є ще
Твердая валюта• 13 сентября в 18:08
Тяжело, но привыкнете. Заведете собаку и/или какое-то хобби. Детей нужно отпускать.
Крайня невістка• 13 сентября в 18:19
Що у вас з чоловіком спільного, крім дітей? Може насправді вам тривожно від думки лишитись з ним наодинці?
СКИБИДЫШь• 13 сентября в 18:20
є таке тема ’спустіле гніздо’, варто почитати і готуватися вже зараз, щоб на момент, коли всі діти роз´їдуться, мати свої справи і своє нове життя. Боліте все одне буде, але хоч підготуєтеся.
Бибер-анонимер• 13 сентября в 18:39
Автор, у меня 2 детей. Старший уже живет отдельно. Вижу иногда. Хочет ехать за границу, я поддерживаю, помогаю выехать, ему 21. Пока не может решиться. Спокойно я на это смотрю.
Бамбарбия! Кергуду.• 13 сентября в 18:52
Старшая дочка учится в другом городе, и планирует там оставаться
Младшей 10, поэтому пока не чувствую пустоту
У меня нет сильной привязки к детям, но отношения с ними отличные
Я уже мама почти 20 лет, хочется ж и для себя в 40 пожить)))
Ласкове телятко• 13 сентября в 19:15
Для мене було нвйголовніше, що син, який в 17 років поїхав на навчання в інше місто, без мене не страждав. І взагалі, відверто насолоджувався новим життям.
Для мене пройшло легше, ніж я очікувала, бо дуже була прив´язана до нього.
Доставучая
• 13 сентября в 19:25
Ответ дляПишу з калідору
Супер. Все є, але дитина поїхала- і пусто
У вас напевно або їх нема
Або ще малі
Я тож колись так думала, спокою хотілось
У вас напевно або їх нема
Або ще малі
Доставучая
• 13 сентября в 19:26
Ответ дляЛаскове телятко
А мені важко. Я не думала шо так буже, виховую їх максимально самостійними.
Пишу з калідору• 13 сентября в 19:35
Ответ дляДоставучая
У вас напевно або їх нема
Або ще малі
У вас напевно або їх нема
Або ще малі
Я дуже люблю свободу. Коли є діти то життя вже мені не належить, а просто проходить мимо поки я як робот виконую щоденні функції і чекаю коли це все закінчиться. А я хочу в кіно, хочу прийняти ванну замість 5хвилинного душу, хочу подбати про себе а не лише про когось. Все ж материнство це не моє, не бачу в цьому плюсів і не отримую задоволення, лише період очікування коли знову зможу жити і дихати на повні груди
Міняйловна• 13 сентября в 20:03
Я вже рік як відправила сина, 16 років
Розумієш що це правильно, але важко…