Мадам Подлинник• 13 сентября в 21:00
Борг і економія грошей щоб його повернути.
Позичила гроші, треба економити щоб віддавати, не купувати одягу і речей не першої необхідності. Як морально себе підтримати і чим безкоштовним тішити?
Мадам Подлинник
• 13 сентября в 21:24
Ответ дляпицунда
может в рабство за границу на год
Вже тут)
ЭмчЭндЭм• 13 сентября в 21:24
Ответ дляМадам Подлинник
Не бідую слава Богу. Але і купляти так як раніше не можу, подивлюся на те, що хочеться і відмовляю собі.
Ну або так, або ви без квартири.
На все разом щоб вистачило це вже має бути зовсім інший порядок цифр
Где тут 0?• 13 сентября в 21:26
Ответ дляЭмчЭндЭм
Автор, я на житло докладала 25 000 у.о.
Економія була жорстка і 3 роки.
Ще і всі річні премії туди ж.
Але я справилася і в мене є власна гарна квартира)
Плануємо ще одне житло купувати в кредит
Економія була жорстка і 3 роки.
Ще і всі річні премії туди ж.
Автор просто закрила потреби грошами інших людей. Могла б , наприклад, спати з дитиною на одному ліжку, або тарілки руками мити, або де інде напружитись. Але у неї одне питання - як себе не обідити
Мадам Подлинник
• 13 сентября в 21:27
Ответ дляЭмчЭндЭм
Ну або так, або ви без квартири.
Напевно річ в тому, що я ніколи не відкладала, а от позика мене може заставити тотально економити.
Мадам Подлинник
• 13 сентября в 21:27
Ответ дляГде тут 0?
Це нормально себе не ображати. І приймати допомогу людини у вигляді позики це теж норм.
ЭмчЭндЭм• 13 сентября в 21:30
Ответ дляМадам Подлинник
Ви винні людям гроші.Тому прикручуйте бажання.
Якби не ті люди, ви були б на оренді зараз.
Будьте вдячні за те, що вам протягли руку допомоги.
У вас якось любов до себе і егоїзм поки перемагають((
То треба було брати у банку гроші.
Там високі % одразу привели б вас до тями.
А так люди вам допомогли і не віддавати їм гроші, а купувати щось собі - максимально непорядно
Я б так не змогла.
Виховання не те
То треба було брати у банку гроші.
Я б так не змогла.
Виховання не те
Летала_НаМетле• 13 сентября в 21:32
Ответ дляМадам Подлинник
8000 дол, користуючись кредитною місцями(
Можно не отдавать. Проверено.
Летала_НаМетле• 13 сентября в 21:33
Ответ дляМадам Подлинник
Морально тисне те, що віддавати ще довго
Забей. У меня прошло...
Не специально. Подставили.
Чорнобаївка• 13 сентября в 21:33
Ми теж брали в борг на житло, не вистачало. Віддавали рік. Теж старалась по мінімуму купувати, але квартира суперова, тішуся кожен день що ми її вихопили, таких пропозицій на ринку нема. В серпні віддали останню тисячу боргу, це таке полегшення. Завтра йду в ТЦ за обновками нарешті. У вас теж все вийде
Вся в кредитах• 13 сентября в 21:34
Ответ дляМадам Подлинник
Так, корисне, житло. Дякую, реально треба себе тішити цим.
Интересно, откуда у человека, живущего с кредитки, могла взяться остальная сумма?
Продали бабину хату и паи?
Мадам Подлинник
• 13 сентября в 21:35
Ответ дляЭмчЭндЭм
То треба було брати у банку гроші.
Я б так не змогла.
Виховання не те
То треба було брати у банку гроші.
Я б так не змогла.
Виховання не те
Людям ці гроші не справляють жодного впливу на бюджет, я більш ніж впевнена. Позичити запропонували самі. Питання не в цьому. А в тому як жити максимально комфортно з сильно обмеженим бюджетом.
Мадам Подлинник
• 13 сентября в 21:36
Ответ дляЧорнобаївка
Дякую! Це надихає)
Где тут 0?• 13 сентября в 21:40
Ответ дляМадам Подлинник
Дякую! Це надихає)
А що саме вас надихає у даній ситуації?! Те що ви визначили , що ваш вклад у вигляді сплати боргу неважливий?
Ответ дляГде тут 0?
2014. Необхідно було мати ноутбуки, щоб бути на зв´язку 24/7. Відкладала на дитину - їжа, освіта, для себе на мінімалці. А ви вважаєте, що кредитори перетопчуться?
Я вважаю що треба без паніки оплачувати вчасно
Ви ж бачили щомісячний платіж, якщо був завеликий для вас, то треба брати більший термін
ЭмчЭндЭм• 13 сентября в 21:43
Ответ дляМадам Подлинник
Автор, ну ви і свиня!
Безповідальна і невдячна.
Уже самі вирішили, що тим людям ця сума і погоди не зробить.
Я у мами на машину займала.
Віддала все до копійки як можна швидше.
Сором вашим батькам, що таку доньку виховали.
І жаль, що ті люди вам позичити.
Фу на вас.
Йду з теми.
Неприємно((
Безповідальна і невдячна.
Я у мами на машину займала.
Віддала все до копійки як можна швидше.
І жаль, що ті люди вам позичити.
Фу на вас.
Йду з теми.
Неприємно((
Ответ дляЭмчЭндЭм
Автор, ну ви і свиня!
Безповідальна і невдячна.
Я у мами на машину займала.
Віддала все до копійки як можна швидше.
І жаль, що ті люди вам позичити.
Фу на вас.
Йду з теми.
Неприємно((
Безповідальна і невдячна.
Я у мами на машину займала.
Віддала все до копійки як можна швидше.
І жаль, що ті люди вам позичити.
Фу на вас.
Йду з теми.
Неприємно((
Так а чого ви вирішили що вона не збирається повертати?
Где тут 0?• 13 сентября в 21:45
Ответ дляKittaa
Що дальше? Я взяла на максимально довгий короткий виплат у 8 місяців і закрила за три.
Нікого не спонукаю ні до чого, але взяв слово тримайс
Мадам Подлинник
• 13 сентября в 21:45
Ответ дляЭмчЭндЭм
Автор, ну ви і свиня!
Безповідальна і невдячна.
Я у мами на машину займала.
Віддала все до копійки як можна швидше.
І жаль, що ті люди вам позичити.
Фу на вас.
Йду з теми.
Неприємно((
Безповідальна і невдячна.
Я у мами на машину займала.
Віддала все до копійки як можна швидше.
І жаль, що ті люди вам позичити.
Фу на вас.
Йду з теми.
Неприємно((
В якому місці безвідповідальна і не вдячна? Я дуже вдячна і доволі відповідальна. Мені позичили без терміну віддачі, знаючи, що я не швидкий зароблярщик грошей поки що)
Стриптизерка• 13 сентября в 21:46
Ответ дляМадам Подлинник
Віддавайте потроху
Ответ дляГде тут 0?
У вас в першому повідомленні була ціла драма
Про в горло не лізло, тому я вам і відповіла
Що можна віддавати і без такого внутрішнього напруження, просто спокійно, не заганяючись до такого стану
Мадам Подлинник
• 13 сентября в 21:47
Ответ дляСтриптизерка
Віддавайте потроху
Так, потроху, але хочеться якнайшвидше звільнитися і самого вакту наявності боргу.
Где тут 0?• 13 сентября в 21:49
Ответ дляМадам Подлинник
Далі що? Як ви бачите ситуацію з віддачі?
Где тут 0?• 13 сентября в 21:53
Ответ дляKittaa
Питання старосту - як тринькати гроші, поки є кредит. Я теж не економлю гроші нон стопом
сою не люблю• 13 сентября в 21:54
Ответ дляРозвідка Маші
коли людей спитали, що дарує їм радість, то там були досить прості і безкоштовні речі - чиста постіль, прогулянка, секс, пінна ванна, чай під пледом, погладити котика, помилуватися квітами. таке всяке)
я от джинсові шорти собі купила за 76 грн прекрасні, нові, в Хумані.
З цінами на воду,пінна ванна-задоволення не з дешевих
вентиляторная• 13 сентября в 22:17
Ото беда
Я понимаю, если есть стало буквально нечего. А тут...
вентиляторная• 13 сентября в 22:20
Ответ дляРозвідка Маші
Ага, бесплатные, конечно.
Чистая постель - это оплаченная вода, ээ и стиральный порошок. Чай тоже далеко не бесплатный. Расходы на котика иго-го какие.
Так говорят те, кто такие расходы не замечает. И кто не сидит голодный. Иначе думал бы он над тем, как поесть, а не о цветочках.
Стриптизерка• 13 сентября в 22:28
Ответ дляМадам Подлинник
навіщо? що вам це дасть?