Залізна тьотя• 14 сентября 2025

Депрессия во воскресениям. Не хочется на работу

На работе сложные задачи.
День тянется бесконечно долго.
Плохое самочувствие, болит голова, постоянно хочется спать.
В общем, не хочется работать, а хочется стабильный доход...
Поэтому "уволиться" или "сменить работу" - не вариант. Без зарплаты никак, менять тоже нет смысла, так как на этой все устраивается.
У вас такое бывает?
Как справляетесь?
Щедрик ведрик• 14 сентября 2025
Ответ дляМааарковная
ні, такого ніхто не робив. от програма не підтримується, сервера вже старі і тд
що треба врахувати конкретно теж ніхто не скаже
ІІ тут не зможе ддопомогти, бо йому треба скинути, як мінімум, всі дані по роботі відносно системи. а це інфа не для розповсюдження. та й сумніваюсь, що він все це пережує за раз
Все одно - це проект:
- збір даних
- прийняття рішення
- діяти

якось так...
Мааарковная• 14 сентября 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
Все одно - це проект:
- збір даних
- прийняття рішення
- діяти

якось так...
проект не проект. не важливо як назвати. це складний проект, який потребує творчого підхходу. і підзадачі теж будуть складні
Мааарковная• 14 сентября 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
Все одно - це проект:
- збір даних
- прийняття рішення
- діяти

якось так...
от банально задачі розвяжіть з ШІ
1. заробіть з допомогою ШІ на крипті 1000 євро
2. ШІ чудово програмує. Зробіть з ним якийсь сайт банальний
Щедрик ведрик• 14 сентября 2025
Ответ дляМааарковная
Підзадачі не мають бути складні. Треба розбивати на прості.
Іноді, коли я не розумію, як розкласти на прості задачі, я планую собі день на ’прокастинвцію’, коли я намагаюсь придумати, що робити далі...
Я не депресую у цей день, в мене мозговий штурм. Я пишаюсь собою.
Дивно, але якась гарна ідея все ж мене відвідує
Мааарковная• 14 сентября 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
ну то це і є складна задача. коли просто над нею треба довго думати. а не просто розбити на задачки і все зробити раз-два
на раз-два робляться задачі по вашій схемі, за які не хочеться братися, нецікаві
Щедрик ведрик• 14 сентября 2025
Ответ дляМааарковная
довго думати не треба. Потрібно обмежувати мозок на роздуми . Бо так можна і півроку думати.
Кажу вам, як професійний прокастінатор!!!

Треба поміркувати? ОК, сьогодні 40 хвилин, завтра 40 хвилин. Все! Якщо є обмеження в часі, мозок дуже добре генерує ідеї. Спробуйте! Будете вражені
Мааарковная• 14 сентября 2025
Ответ дляЩедрик ведрик

я вам суперську ідею дала - заробіть 1000 евро на крипті з допомогою ШІ
Лепетун• 14 сентября 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Что вы предпринимали?
Удачные замужества
Щедрик ведрик• 14 сентября 2025
Ответ дляМааарковная
Навіщо це мені? Мені це не цікаво!
Зараз мені цікаво, як запровадити роздільний збір сміття у своєму будинку, потім, як це зробити в нашому місті. Оце мені цікаво. Я вивчаю досвід, зустрічаюсь, роблю висновки, складаю план... Так, я дію як сліпе кошеня, але я дію! Як то кажуть: ’лежу у напрямку мрії’
Мааарковная• 14 сентября 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
Навіщо це мені? Мені це не цікаво!
а що так довго. розбили на легенькі задачки і побігли
Щедрик ведрик• 14 сентября 2025
Ответ дляМааарковная
ТАК, саме так і буде
Мааарковная• 14 сентября 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
Навіщо це мені? Мені це не цікаво!
вам то не цікаво, бо ви розумієте, що не справитесь. того й не цікаво
а так 1000 євро на пустому місці всім цікаво. На крайняк отримані гроші в свій розподільний мусор вкладете
Щедрик ведрик• 14 сентября 2025
Ответ дляМааарковная
Добре, хай буде так
Мааарковная• 14 сентября 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
Добре, хай буде так
ви така цікава. можна подумати ваші смайлики добавляють вам розуміння, що є різні типи задач. з якими ви не стикались
і є задачі, які взагалі не рішаються. Є такі, які допомогли вирішити спеціально навчені ШІ
і тут така анонімна порадниця ’складних задач нема. ви просто їх на підзадачки не розбили’

ну якщо вам те розуміння не треба, то так. хай буде так
Щедрик ведрик• 14 сентября 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Я себя чувствую старухой. Пришла с работы, разогрела, поела, помылась и все, сил нет. Полежала в телефоне и спать легла. А если ночь бессонная выдаётся из-за понятно чего, то тогда ещё меньше сил на след день
Порахуємо: на добу 24 години ; Робота - 8 годин. Припустимо + 2 години на дорогу; ще 8 годин на сон. Залишається 6 годин на інше. ПРипустимо, ще 3 години на якісь побутові справи.

Залишаються ще 3 години. Невже не можна запланувати хоча б 1 годину на добу для себе та своїх справ? Всього 1 годину! Коли ви вимкнете телефон і будете займатися виключно своїми улюбленими справами?

Гаразд, якщо година це занадто довго, почніть з 20, 30 хвилин....
автор Залізна тьотя • 14 сентября 2025
Ответ дляЩедрик ведрик

Остаётся эти три часа, а усталость жуткая, нет уже но сил, ни желания...
Щедрик ведрик• 14 сентября 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Так, я розумію, про що ви кажите! Я через це проходила.
Тому, моя порада: ось ті 3 години не сидить у телефоні, не вмикайте телевізор, ніякої інформації! ВЗАГАЛІ !

Можете всі 3 години просто лежати та нічого не робити. ось побачите, звідки та енергія береться!
автор Залізна тьотя • 14 сентября 2025
Ответ дляЩедрик ведрик

Пробовала, не берется(
Я могу и сутки лежать и выходной или спать.
Наверное это депрессия в целом, а не только из-за необходимости пахать. И понимание, что тут вряд ли будет что-то хорошее. И деваться некуда.
Барабасиха• 14 сентября 2025
Ответ дляМааарковная
Як? 😂
Завжди мало• 14 сентября 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
У меня тоже так. И за собой ухаживать нет сил. В выходные драю хату и готовлю еды на неделю. И снова ишачить
+только доделала все дела домашние, вот час остался до сна
Завжди мало• 14 сентября 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
И так и вся жизнь проходит. Пахать, пахать, пахать, пахать. А потом нищенская старость (тут она вряд ли другой бывает). А сейчас, пока самое время заниматься чем-то вдохновляющим, путешествовать, смотреть мир - надо пахать
Потому что мы на аренде
Мааарковная• 15 сентября 2025
Ответ дляБарабасиха
Як? 😂
Все ж просто. Розбийте на просто задачі і спитайте в ШІ (сарказм по темі моєї саівбесідниці)
автор Залізна тьотя • 15 сентября 2025
Ответ дляЗавжди мало
Потому что мы на аренде
С событиями последних лет - может и к лучшему это