Ненька наша• 15 сентября в 00:25

У дочки завтра ДР.Стоит ли звонить, если в прошлом году она не ответила на звоно

Дочке завтра 24 года.Общаться не хочет. Стоит ли звонить, если в прошлом году на её др я набирала раз 5 в течение дня,трубку она не взяла и не перезвонила.Написала ей поздравления, в ответ ничего. Мне на др написала "с днем рождения´.За этот год ни разу не набрала мне.Я набирала 4 раза за год,в ответ пишет-я сейчас не могу говорить. Вот думаю-стоит ли звонить и поздравить с др или лучше не трогать?
Результат:
вже голосів: 799
333 (41.68%) звонить, даже если не отвечает
317 (39.67%) поздравить сообщением
104 (13.02%) не стоит, она этого не хочет
45 (5.63%) результат
Я в дамках• 15 сентября в 12:12
Ответ дляНеваляшкина
Автор, ви рідна мама цій дитині? Доньці? Вона у вас старша чи молодша? 24 роки - це ще дитина, яка починає своє життя. Вона у вас живе окремо, мабуть, працює, чи хто її утримує в Європі? Коли у вас почали псуватися стосунки? Якщо дитина не спілкується з усіма, то ви всі її чимось образили та не помічаєте цього. Як довго вона незалежна від вас фінансово? Бо так не буває, що без причини дитина не спілкується. Всі ваші відповіді - це якась інфантильність, що ви образилися. На що ви образилися, можна конкретно? Дитині вашій мабуть нелегко там на чужині. А ви образилися? Вона у вас нормальна чи неблагополучна? Чим працює? Беріть себе в руки, бо доросла саме ви, і ви повинні налагодити стосунки з донькою, поговорити з нею, як ви рік не говорили, не бачилися, та ще ображаєтеся, то про які стосунки йдеться? Чому так сталося, що ви чужі? Ви бачили, де живе ваша дитина, чи є в неї їсти, чи є медична страховка, чи ніхто не ображає, чи є хтось, хто її захистить? Базові потреби закриті? А тут ви ображена. Он у вас скільки родичів є поруч. А в неї може нікого. Припиняйте ображатися. Давайте дійте. Зустріньтеся з дитиною, поговоріть, вибачення попросіть, якщо потрібно. Ну що ви, беріть себе в руки.
З відповідей автора понятно, що вона себе не вважає ні в чому винною, а тільки дочку, що вона неблагодарна, тобто вона взагалі не сприйняла серйозно те що казала дочка, тому дочка і не бачить сенсу далі спілкуватися. І ми ж не знаємо, наскільки це спілкування токсичне, може при кожному дзвонку це звинувачення, що вона така м´яка, батькам не дзвонить, що вони для неї, а вона і тп
Мудрецыха мира• 15 сентября в 12:13
ужас, сочувствую, моя пока через силу общается, с упреками и наездами.. это так все больно 😭
Неваляшкина• 15 сентября в 12:18
Ответ дляЯ в дамках
Мабуть, в цьому і причина. Автор не відповідає, що саме дала доньці. Якщо багато років не спілкуються. А доньці лише 24 сьогодні, то дивно. Що ж дали? Хоча… може, там квартиру доньці закордоном купили, машину, гарну освіту. Хтозна. Може автор і напише. Хоча навряд.
Непонятно• 15 сентября в 12:21
Ответ дляВинник
Я б не дзвонила .
Для чого себе принижувати ?
Якщо є майно , зробила б все, щоб вона його не отримала .
Ловлю тапки від садомазохісток.
А якщо її в живих вже нема?
Ну і мамки, тільки своя пиха на умі. Я б знайшла спосіб,як впевнитись, що у дитини все добре.
Дорослі мають бути мудрішими.
В мене матір повна протилежність. Не напишу я, вона місяцями мовчатиме, бо вважає приниженням написати першою. Це інфантилізм у дорослій голові.
рукиЖимолости• 15 сентября в 12:31
Ответ дляНенька наша
Мне не сложно , но если за год она ни разу не взяла трубку и не позвонила сама,то нужно ли ей это?Стоит ли ей вообще напоминать о своём существовании?Может мы её настолько раздражает,что не хочет нас слышать.
Я би подзвонила з іншого номеру
Сказала б що рада чути її голос
4есотка• 15 сентября в 12:35
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Автор упорно не рассказывает, что произошло почему дочь перестала с ними общаться такими хорошими
Та ничего могло не произойти, поживете - и не такое увидите.
Я в дамках• 15 сентября в 12:36
Отписать дежурное смс или позвонить? Думаю не стоит, а стоит проработать глубоко в себе тему не восприятия дочки серьезно, ее эмоций, слов и тп. Вы ж считаете что правы вы, а дочь нет. Попробуйте поставить свою правость под сомнение и дать пространство для мнения дочери. Похоже это не восприятие её и лежит в основе сложных отношений с её подросткового возраста. Когда увидите вашу дочь, услышите её, не в буквальном смысле.. тогда у вас появятся правильные слова, что б выйти на диалог с ней. А пока она не видит никаких перемен в вас, то минимизирует общение, потому как больно и безтолку
Не вмію заміряти• 15 сентября в 12:38
Ответ дляLacrimo
Дочка діва, яка не хоче спілкуватись з батьками роками? То таке треба було вчудити! Розбалувані діти якраз з батьками спілкуються і не тільки, вони ще на їх шиї люблять посидіти. Діви дуже правильні - по дрібницях і розбалованості вони себе так не ведуть. І спілкуються, хоч і сухо. На форумі раз в пару місяців зявляється аналогічна тема - про дочку яку вітати чи ні... реальну дочку, в не вигадану - так , вітати. Та хоча б в коментарі приватбанку.
Діви іпануті
Сумка з негодою• 15 сентября в 12:48
Ответ дляНенька наша
Разбаловали...вот и всё,что мы могли с ней сделать. Ни со мной, ни с папой,бабушкой, дедушкой,сестрой,братьями двоюродными она не общается.
Автор, мы вместе. ситуация моя один в один. 27 лет моей. Уехали с мужем в Ирландию жить. Всегда мы общались -все было хорошо. Потом в один прекрастный день не написала, не ответила на мое сообщение. И так по сегодняшний день. При том, что мне не было сказано -что со мной не хочет общения. Просто заблочила всех нас и все.
И с братом и с бабушкой и с дядей родным..
Сумка з негодою• 15 сентября в 12:51
Ответ дляЧукИГеки
Ви мабуть її били і ображали в дитинстві,раз вона з мамою рідною спілкуватись не хоче.
якісь дивні висновки. скажу вам, що я знаю такі родини де регулярно лупасили, діти сиділи голодні -холодні а зараз вони чудово всі спілкуються з матір´ю яка над ними знущалася в дитинстві.
Мамин тріль• 15 сентября в 12:51
Ответ дляСумка з негодою
Но какая-то ведь причина должна быть....
Может вам муж ее не нравился, или что-то сказали.
Сумка з негодою• 15 сентября в 12:53
Ответ дляМамин тріль
Если она выбрала себе такого мужа-значит это ее выбор и он самый лучший для нее. Ничего не говорила за мужа. До этого было дружеские теплые отношения и ничто не предвещало беды.
Не вмію заміряти• 15 сентября в 12:56
Автор,так подзвонили?
Мамин тріль• 15 сентября в 12:58
Ответ дляСумка з негодою
Это более чем странно.
автор Ненька наша • 15 сентября в 12:58
Ответ дляГолова колгоспу
А ваш чоловік, як я розумію не батько вашій дочці ?
Батько
автор Ненька наша • 15 сентября в 13:03
Ответ дляНеваляшкина
А якщо квартиру за кордоном не дали,то вже ми і не батьки?Давали все,що могли дати,навіть більше.
Захекалася читать• 15 сентября в 13:04
Ответ дляНенька наша
Людям не понять. Я просто задыхаюсь после каждой попытки набрать или написать и не получить ответ.
як це страшно насправді, обіймаю вас
Сиамская сороконожка• 15 сентября в 13:04
Ответ дляНенька наша
Як я маю про це дізнатись,якщо вона не хоче спілкуватися?Дзвоню-не відповідає,пишу- теж мовчіть.
Якщо ви про це не можете дізнатися, то звідки такі висновки, що в неї все ок
Катрінн• 15 сентября в 13:08
Ответ дляЧукИГеки
+++100 процентов.моя тоже ходит удивляется почему из троих дочерей никто не хочет знать ее.
Неваляшкина• 15 сентября в 13:09
Ответ дляНенька наша
Так напишіть детально, що давали. Донька ж не просто так зникла з вашого життя. Ви бачте один бік. Свій власний. Писали, що «розбалували». Тому ваші читачі просять деталі. Чим розбалували?
автор Ненька наша • 15 сентября в 13:09
Ответ дляСиамская сороконожка
Інколи може відписатися сестрі,але не часто-раз на 3місяці,та й то якщо сестра перша їй напише й запитає-як справи.Відповісти може через тиждень. У відповідь нічого в сестри не питає ні про неї,ні про батьків,ні про бабусю.Сестру навіть з др не привітала ніяк, хоча сестра завжди її вітає.
Сиамская сороконожка• 15 сентября в 13:12
Ответ дляНенька наша
Цікаво, чим же ви її всі так дістали
Лукава_Кiшка• 15 сентября в 13:16
Ответ дляНенька наша
Може в якусь секту втрапила?
ПП-шница• 15 сентября в 13:35
Ответ дляНенька наша
Вот и я думаю, если человек совсем не хочет общаться, стоит ли навязывать себя?
автор,я не общаюсь с мамой...нет действительно времени и нечего хорошего рассказать и да- она меня раздражает. Звоню редко, раз в месяц/два но и она мне не звонит вообще,только ролики с тиктока лентами шлет .......но если бы она меня не поздравила с днем рождения- я бы забыла за нее раз и навсегда, поэтому от себя рекомендую обязательно поздраить хоть сообщение искренне и написать что вы ее любите.
ХаДиДиШь• 15 сентября в 13:52
Ответ дляНенька наша
В неї якась сильна образа тільки ви можете зрозуміти за що!
По темі шкода що так🥺
Я так само не хочу спілкуватися з рідною сестрою, вона як криса поїхала з країни не сказавши, ні вона ні її сімʼя мені не цікава, стараюсь іноді ради мами відповідати їй але як ж пені не хочеться🤮
Инфотуфелька• 15 сентября в 13:58
Моя маман тоже всем рассказывала, что она мне все дала, а я неблагодарная. По факту меня били, унижали морально. Уже во взрослом возрасте перестала с ней общаться. Она мне письма писала в стиле ’на родителей не обижаются’
ПочтальЁнша• 15 сентября в 14:06
Ответ дляНенька наша
В чем причина таких отношений ?
Хвильоватиша• 15 сентября в 14:16
Ответ дляИнфотуфелька
Тоже самое....только меня не били , но мама морально унижала и бухала регулярно, теперь она всем вокруг рассказывает что я не благодарная и не хочу с ней общаться
Знаю бакси• 15 сентября в 14:20
Звонить, слышать, видеть, любить, прощать, дарить - всё это не стыдно и обязательно нужно делать для своих детей.
ЧупакабраЗеБест• 15 сентября в 15:01
Ответ дляЯ в дамках
Я смотрела, жесть конечно
а что за фильм?