Мошей ницца• 15 сентября 2025
в садочку сказали здати 600 грн на зошити
Хіба їх не заборонено використовувати? взагалі це адекватна сума і кількість (6 зошитів Федієнка)?
Результат:
вже голосів:
34 (59.65%)
нормальна сума
15 (26.32%)
забагато
8 (14.04%)
тиць
любименькая• 15 сентября 2025
Ответ дляМошей ницца
Вроде бы МОН запретил несколько лет назад. Воспитатели теперь сами должны готовиться, а не просто открывать тетради
За навчальною програмою вихователі не повинні проводити заняття з підготовки до школи. І якщо вони виявили бажання за свою мізерну зарплату виконувати те,що не входить в їх обов´язки, то цінуйте це. Репетитор обійдеться дорожче,ніж зошит)
любименькая• 15 сентября 2025
Ответ дляМошей ницца
Да, я про это. Что можно подготовить ребенка без тетрадей на печатной основе и занятия при этому будут интересные. Тетрадь я могу ему и дома дать, от воспитателей ожидаешь все-таки другого
а що ви очікуєте? от просто цікаво. якісь акробатичні етюди?
Кофе в лобби• 15 сентября 2025
Ответ дляМошей ницца
А чего именно вы от них ожидаете за 8т грязными?
Бабульція• 15 сентября 2025
Автор дуже шкода, що Ви не розумієте реальної ціни занять з дітьми, не цінуєте безкоштовних занять, жлобитесь купити зошити для власної дитини. Не купляйте, хай Ваша дитина плює і ловить поки інші вчаться.
Помогалочка• 16 сентября 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
Они учатся на доске писать, за партой сидеть, выходить отвечать. А самое главное, ничего не потерять и не забыть.
Парти не за віком, дітям не можна за ними сидіти!
Мошей ницца
• 16 сентября 2025
Ответ дляТелепузик
без наїзду, авторе.. просто цікаво.
то ваша принципова позиція чи вам проблемно зхдати 600грн. Відразу ПРОШУ ВИБАЧЕННЯ у вас-щиро!
Я просто пам*ятаю скільки грошей шло на дитині-дошкільнятку (не нормотипова)
Для мене проблемно здати гроші на фігню. На мою дитину іде більше 12 тис грн в місяць тільки на заняття (у нього 5 гуртків-секцій плюс індивідуальні), не рахуючи екскурсій, книжок, настільних ігор, витрат на транспорт і т.д.
Я бачила ці зошити - вони моїй дитині не принесуть особливої користі плюс дитина в садочок ходить тричі на тиждень по півдня, тобто вона взагалі не потраплятиме на більшість цих підготовчих.
Мошей ницца
• 16 сентября 2025
Ответ дляSvitlo_
Ви методист дошкільної освіти?
У меня педобразование, которое предполагает работу методистом. И да, я работала методистом в программе подготовки к школе несколько лет.