Пульт от линолеума• 16 сентября 2025

Все пишут ппц позор зп 20 тыс, как выживаете

Вчера вечером перед сном зашла на сайт работ посмотрела
График 7-19 5/2 плавающие зп 16 тыс тыс график 8-18 5/2 то ли 6/1 чередуется 18 тыс. Обязанности такие-то такие + готовность выполнять задания руководства.

Да тут трупом ляжешь и 20 не получишь, зато места свободные есть начинай хоть завтра.
Оле Лукойе• 16 сентября 2025
Никто про 20 тисяч так не пишет. Пишут про 6-9 тисяч.
Триндичіха Байрактар• 16 сентября 2025
Удалено администрацией...
Цветов Мне срочно• 16 сентября 2025
Ответ дляОле Лукойе
Пишут, тут сказочницам и 40, и 100 мало.
Снегопадка• 16 сентября 2025
Ну бо у жителів Київа своя реальність
У жителів Бердичів інша реальність
Снегопадка• 16 сентября 2025
Ответ дляЦветов Мне срочно
Про те що 20 тисяч це мало. Інша тема.
40 тисяч зараз вже теж на якусь базу.
Не виправдовуюсь• 16 сентября 2025
Авторе, ви ж розумієте, що зарплата продавця/ касира/ молодшого куди відправлять не може бути великою? І так,саме тому є сенс розвивати свої знання та навички, щоб мати змогу продавати їх дорожче
Не виправдовуюсь• 16 сентября 2025
Ответ дляСнегопадка
Ну бо у жителів Київа своя реальність
У жителів Бердичів інша реальність
Так,у Києві навіть проста фізична робота коштує дорожче, ніж на периферії, але вона все одно тяжка та без перспектив
Ласую колобками• 16 сентября 2025
Вы просто вакансии такие смотрите, в моей сфере таких зарплат нет, и копыта откидывать на работе не нужно
Чесно брешу• 16 сентября 2025
Ответ дляСнегопадка
Ну бо у жителів Київа своя реальність
У жителів Бердичів інша реальність
А что - в Бердичеве цены ниже? На что?
Ручки-Крючки• 16 сентября 2025
за 12 тыс. грн. в мес
отдыхаем на Мальдивах
Снегопадка• 16 сентября 2025
Ответ дляЧесно брешу
А что - в Бердичеве цены ниже? На что?
В Бердичеві зарплати нижчі
Відповідно і рівень життя
Не виправдовуюсь• 16 сентября 2025
Ответ дляЧесно брешу
А что - в Бердичеве цены ниже? На что?
До чого тут ціни? У Бердичеві підприємці не мають тих обертів/ прибутків, що у Києві, тому і не можуть платити більші зарплати.
Брюнетка в Мармеладе• 16 сентября 2025
Ответ дляНе виправдовуюсь
А продавать в магазинах вам, дорогим, кто будет?
Не виправдовуюсь• 16 сентября 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Той, хто і зараз: хто згоден на 16 тис і більше нічого не вміє/ не хоче
Единорог_помог• 16 сентября 2025
Ответ дляНе виправдовуюсь
Середня зарплата по країні 300 дол бо всі без саморозвитку ? А не від жопи в економіці ?
Брюнетка в Мармеладе• 16 сентября 2025
Ответ дляНе виправдовуюсь
Ну так если все захотят и смогут? Вы сейчас научите
Не виправдовуюсь• 16 сентября 2025
Ответ дляЕдинорог_помог
І навіть коли економіці жопа, є люди,які отримують більше 20 тис,як думаєте,чому?
Метелики на душі• 16 сентября 2025
На хорошую зп хэдхантят
Не виправдовуюсь• 16 сентября 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Не захочуть і не зможуть, тому можете не перейматися,продавці будуть завжди
Единорог_помог• 16 сентября 2025
Ответ дляНе виправдовуюсь
Ну так , жертва успішного успіху
Рентгенолог , фтизіатр, вчитель не ЗНО предметів теж нічого не вміє і не знає ?
Снегопадка• 16 сентября 2025
Ответ дляНе виправдовуюсь
Ви праві. Зарплата продавця не може бути вищою за зарплату умовного біолога в лікарні.
Але ( моя особиста думка) за мінімальну заробітну плату людина має покривати мінімальні базові потреби.
Зараз мінімалка на руки 6000
Коли продавцю платять 15000-18000 це вже 3! Мінімалки. Відповідно роботи чи навиків потрібно більше ніж прибиральниці пил змащувати.
Але і цих грошей в нашій країні жити одному впритик, не хворіючи і не подорожуючи
Хочу барабульки• 16 сентября 2025
Здесь вообще много чего пишут, да и вообще миллионерши сидят, только когда они успевают зарабатывать сидя тут круглосуточно, непонятно
Снегопадка• 16 сентября 2025
Ответ дляНе виправдовуюсь
Так а якщо немає ( не те що не пропонують) просто немає більших заробітних плат в твоєму регіоні.
Брюнетка в Мармеладе• 16 сентября 2025
Ответ дляНе виправдовуюсь
Кто не сможет- ’розвивати свої знання та навички’--пусть сдохнет с голоду?
Снегопадка• 16 сентября 2025
Ответ дляНе виправдовуюсь
І можна ж в кінці кінців на артилериста в вчитись.
100000 бачила пропонують
Пожарник• 16 сентября 2025
Ответ дляСнегопадка
Ну бо у жителів Київа своя реальність
У жителів Бердичів інша реальність
Как раз в Киеве полно работ по 10-15тыс грн в месяц
Единорог_помог• 16 сентября 2025
Ответ дляНе виправдовуюсь
Ах да , 16.000 отримують тупі , а отримую і 20.000 це вже олігархи по саморозвитку
Пенсіонерів ви ж кожного третього не враховуєте - їх обмеження теж в голові
Не виправдовуюсь• 16 сентября 2025
Ответ дляЕдинорог_помог
Ну так , жертва успішного успіху
Лаборант рентгенолога у клініці де я працюю, отримує 40 тис, лікар, звісно більше.
Про вчителів,які сидять на голій ставці і нічого не роблять для того,щоб заробляти більше і мови нема. Я в одній темі вже писала про вчителя географії,який заснував екскурсійне бюро, зробив канал у ютубі і не бідує
Не виправдовуюсь• 16 сентября 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
А ви пропонуєте розвивати гроші просто за вихід на робоче місце?
Брюнетка в Мармеладе• 16 сентября 2025
Ответ дляНе виправдовуюсь
А кассиры просто выходят в носу ковырять на рабочем месте?