Скоро_вчера• 16 сентября в 14:16
Укрзалізниця. Користувалася нею 20 років тому. Навчіть
Зараз заходжу до них на сайт щоб хоча би ціну подивитися. Пише немає квитків
На всі напрямки дивилася для прикладу .Ну це ж бути такого не може щоб зовсім не було квитків. Мене цікавить Київ Кам´янець Подільський. Дивлюся вересень немає. Частина жовтня немає. Як ви їх купуєте? Коли вони є?
Поміркована думка• 16 сентября в 14:27
за 20 діб і якщо нема на короткі відстані , дивіться на повний маршрут
Скоро_вчера
• 16 сентября в 14:39
Ответ дляПоміркована думка
Не зрозуміло про короткі відстані і повний маршрут. Ви хочете сказати що Київ Кам´янець Подільський ще й з пересадкою може бути?
Скоро_вчера
• 16 сентября в 14:39
Ответ дляРожева юбка
Подивіться в ютубі журналістів тему про перекупи
То що мені з тими відео робити? Мені їхати треба
Рожева юбка• 16 сентября в 14:40
Ответ дляСкоро_вчера
То ви питаєте чому так.
Скоро_вчера
• 16 сентября в 14:41
Ответ дляРожева юбка
То ви питаєте чому так.
Я питаю як мені білети взяти? Як люди купують білети в Укрзалізниці. Коли вони з´являються
Рожева юбка• 16 сентября в 14:42
Ответ дляСкоро_вчера
Ой, йо! Вам же написали
Зараз на дієті• 16 сентября в 14:46
Это сложно, и я не буду писать свой способ, потому, что потом и сама не смогу купить. Но я всегда покупаю, нижние полки. За 20 дней появляются билеты в 8 утра. Сейчас посмотрите на дату через 20 дней. Если билетов нет, зайдите в показать без свободных нет, если поезд есть, то билетов уже нет, а если и поезда нет, то тогда они будут завтра.
Скоро_вчера
• 16 сентября в 14:53
Ответ дляпу_пугренчик
Ось. Куди ви дивитеся - не зрозуміло
Я просто зайшли на сайт з гугла і дивлюся. Я ще не реєструвалася через дію там. Чи воно без реєстрації взагалі не показує?
ФруктЕщеТот• 16 сентября в 14:53
Ответ дляСкоро_вчера
Скачайте приложение и там смотрите.
Скоро_вчера
• 16 сентября в 15:10
Ответ дляФруктЕщеТот
Скачайте приложение и там смотрите.
Дякую. Все вийшло. Видно ціни