Русланка з гілки• 16 сентября в 16:21

Покоління 40+

Ви згодні, що ваші батьки вас виховували шляхом маніпуляцій та приниження?
КарамбОлька• 16 сентября в 16:21
А сейчас типа не так воспитывают?
Встидаюся запитать• 16 сентября в 16:22
У меня наоборот. Такую мне корону организовали, благодарна им
Голова колгоспу• 16 сентября в 16:22
Ніт
ПробілНеПрацює• 16 сентября в 16:22
Ні, в мене чудові батьки
parele• 16 сентября в 16:22
Ні, не згодна. В мене дуже демократичні батьки.
Кицюююня• 16 сентября в 16:22
ні
я Кукарача• 16 сентября в 16:23
Нет, не согласна. У меня потрясающие родители
Тюрюнь_Тюнь• 16 сентября в 16:23
Мне 50+.
Считаю своих родителей самыми лучшими и любящими.
При этом…они манипулировали и унижали, и меня, и мою сестру. Они не знали как по-другому(((
Ну хорошо хоть к ножке стола не привязывали и на работу не уходили 😂 как воспитывали наших бабушек)
TANYA 0 0 0 0• 16 сентября в 16:24
Цілком погодитися не можу, багато було і нормальних, але якась спільна риса є в багатьох. Порівняння, ’ а от у других людей діти .....’, ’ а шо люди скажуть ’
Бесбардак• 16 сентября в 16:24
Любили как могли, но да, соглашусь, от этой любви шли и завуалированные манипуляции, и унижения.
Не цілуюсь з бодуна• 16 сентября в 16:24
Дуже принизливо було робити уроки замість того щоб гуляти та розважатись🧐
Попихтю та й годі• 16 сентября в 16:24
Мені взагалі нічого не можна було. Все було небезпечне,важко,далеко,дорого і тд.
ТаЕщеОптимистка• 16 сентября в 16:25
Якось було прийнято кричати один на одного кругом і принижувати. Не тільки батьки. Я зараз трохи в шоці коли десь в поліклініці чи тому подібних державних закладах не верещать.
Зі в школі вчителі казали якщо на вас не кричать дома, то не люблять.
На привозе• 16 сентября в 16:25
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Мне 50+.
Мою сестру і брата прив´язували)))))
Психологічка• 16 сентября в 16:25
Ответ дляБесбардак
100%, а теперь я такой же унизитель и манипулятор, но стоит ли кого-то винить
Вельми шановна• 16 сентября в 16:25
что за бред?
Попихтю та й годі• 16 сентября в 16:26
Ответ дляКарамбОлька
А сейчас типа не так воспитывают?
Хіба якісь маргінали
Парова машина• 16 сентября в 16:27
Они не умели по-другому. Ну и возможно для некоторых это единственный работающий вариант.
СМСница• 16 сентября в 16:27
Хи. А кто вас научил задавать манипулятивные вопросы? Родители?
И не ли в них попытки унизить чужих родителей?
Бесбардак• 16 сентября в 16:27
Ответ дляПсихологічка
Я стала не такая в итоге, но за моими плечами много сознательной работы над собой. А винить кого-то бесмысленно, было и прошло, мы теперь сами в ответе за своё отношение к людям и можем его менять или не менять.
сладкий_ноябрь• 16 сентября в 16:28
Ні.
Але багато хто ріс в фізичному насиллі, жорстокості та постійному приниженні особистості
Тюрюнь_Тюнь• 16 сентября в 16:28
Ответ дляНа привозе
Мою сестру і брата прив´язували)))))
В каком десятилетии они родились? И в какой местности, сельской или городской?
Булку Дай• 16 сентября в 16:28
Так. Зі мною досі й так.спілкуються я ресурс для вирішення усіх питань та винувата в усьому.
Колгоспниця• 16 сентября в 16:28
Так і було, да. Лише ближче до сорока усвідомила, як пішла до психолога.
Элька-Карамелька• 16 сентября в 16:28
Так, мене приниженням (простітутка, ти наше гівно), а я ніде не гуляла, варила їсти на родину і вчилася на відмінно, бо за 4 карали. Однокласницю взагалі били так, що був струс мозку.
Губи до вух• 16 сентября в 16:29
Конешно... С утра пораньше в выходной блинчики жарили, ужасная манипуляция... Просыпаешься, а там запах на всю квартиру, слюни капают..
Флюорография гуся• 16 сентября в 16:30
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Мне 50+.
Удалено администрацией...
Маю натхнення• 16 сентября в 16:30
Їхнє дитинство було іще гірше, добре, що вони хоч частково відфільтрували своє
Не цілуюсь з бодуна• 16 сентября в 16:31
Ответ дляГуби до вух
Садюги
Почекуха• 16 сентября в 16:32
Ні, не згодна. Мені 45. Мене любили і поважали з самого малечку. і до дорослого віку.