Лукава Кішка• 17 сентября в 10:00
Вас теж надихають господині?
Як подивлюсь в інста, коли хтось знімає як гарно вимив кухню чи наготував смачного, ну або хтось з подруг розказує, що зробили щось, то одразу хочеться і собі готувати і хвататись за ганчірку. Не розумію як це працює.
ЯкаКраля• 17 сентября в 10:02
Нет. У меня приходит помощница по дому и я счастлива, что мне не надо бегать с тряпкой
Ms. Любмая жена• 17 сентября в 10:07
Так, це діє. Я дивилась раніше про захаращені квартири, будинки. Готувати і сама люблю.
Не за Будка• 17 сентября в 10:08
Так. Надихають. Люблю дивитися роліки з усілякими прибиральними лайфхаками. Підглянуте потім використовую в роботі у клієнтів, бо трохи займаюся клінінгом. Мені це корисне, боекономіть час на прибирання. От нещодавно видивилася собі пароочисник, помила у клієнтки батареї. Як нові))) Вона в захвати і мені приємно
Криниця щастя• 17 сентября в 10:08
Мне нравятся ролики где ковры стирают, прям хочу все бросить и рвнуть к ним ковры стирать
Лукава Кішка
• 17 сентября в 10:08
Ответ дляБагиня
Я вас розумію:)) Ви наших дивитесь? Я люблю закордонних, ось цих
Я наших за кордоном тоже люблю.
Правда там дівчата протестанти. Великі сім´ї в них.
От я найбільге дивубсь як вони з такою кількістю кіндерів все роблять
Ms. Любмая жена• 17 сентября в 10:09
Ответ дляSo_so
И меня. Собираюсь сегодня делать тыквенный супчик)
Який варіант? Я люблю з карі і кокосовим молоком..а якщо ще й з креветками, то взагалі гастрономічна бомба.
ЧукИГеки• 17 сентября в 10:13
Да, я подписана на одну такую ненормальную, которая натирает все целый день. Когда лень убираться, смотрю ее минут 15 и пропеллер в жопе вырастает на какое-то время.
ЧукИГеки• 17 сентября в 10:14
Ответ дляMs. Любмая жена
Подскажите, где, в какой сети, какой фирмы сейчас покупаете карри?
Ответ дляMs. Любмая жена
У меня всё проще, запекаю в духовке овощи кусочками (тыкву, морковку, лук, пару помидоров+масло оливковое, розмарин), потом всё в блендере, добавлю сливки, мускатный орех немного.
И семечками потом посыплю, если не поленюсь, то сухарики сделаю.
Ms. Любмая жена• 17 сентября в 10:20
Ответ дляЧукИГеки
У мене є паста карі, бренд не пам´ятаю. А для цього супу підійде з Сільпо карі(їхня марка). А якщо простіше, то можна купити такий соус. В ньому все є..
Ms. Любмая жена• 17 сентября в 10:22
Ответ дляSo_so
У мене основа одна, а там можні і французький варіант з дорблю ,і італійський з пармезаном...бекон, сухар ки, еовбаска, насіння, перчик чілі, зелень..
Лукава Кішка
• 17 сентября в 10:24
Ответ дляНе за Будка
Можете порекомендувати який?
Лукава Кішка
• 17 сентября в 10:24
Ответ дляКриниця щастя
І я люблю.
Усе до і після, то як мед
ФрекенБок• 17 сентября в 10:31
Надихає мене теж, що я і сама люблю.
Прибирання-так, а готування-ніяк)
Не за Будка• 17 сентября в 10:34
Ответ дляЛукава Кішка
Можете порекомендувати який?
Ви знаєте, рекомендувати важко, бо потреби у всіх різні. Я купила самий простий від Z.I.P.Line. Він дешевий, потужний та легкий. От як раз його я беру на прибирання з собою до клієнтів. Якщо для дому, то краще миючий пилосос на колесиках- він функціональніше - ним можна мити мякі меблі. Пароочисник не зробить того, як показують на відео, ніби нове все стає. Але, вікна, батареї, дзеркала, плитку він миє швидко та якісно.
Ответ дляНе за Будка
поділиться, будь ласка, якиу модель взяли?
побачила)
Не за Будка• 17 сентября в 10:52
Ответ дляЛисаЛилу
побачила)
пост 23
Ms. Любмая жена• 17 сентября в 10:56
Ответ дляНе за Будка
А можна посилання саме на модель вашу? Бо їхбагато
Не за Будка• 17 сентября в 11:01
Ответ дляMs. Любмая жена
Пароочисник Zepline ZP-819 3000Вт 28в1 для дому
Ms. Любмая жена• 17 сентября в 11:09
Ответ дляНе за Будка
Дуже вдячна! Якраз шукаю заміну зламаному.
Мядуза аля моргонер• 17 сентября в 23:00
Ответ дляSo_so
О, я тоже скоро собираюсь ) дети попросили