Замрійлива• Изменено 17 сентября в 13:10

Нумерація рахунків за оренду приміщення, чи може воно повторюватися?

Допоможіть зрозуміти, я здаю в оренду 2 приміщення, мені потрібно виставити рахунок на оренду та на окремо комунальні. Питання в тому який номер рахунку треба писати номер рахунку

Я виставляє рахунки сьогоднішнім днем цим двом приміщенням, може номерація повторюватися чи ні?

Наприклад я раніше думала що номерація для кожного приміщення окремо
А може бути номер 1 рахунку 2 рази?

А як далі буде? Якщо на наступні рахунки це повинен бути рахунок 3, 4 , 5 чи може бути знов 1?
Викасикрет• 17 сентября в 13:11
Номери дають зазвичай по порядку протягом року.
Печальки.нет• 17 сентября в 13:11
Дріб. 3/1, 3/2 ...
автор Замрійлива • 17 сентября в 13:12
Для кого взагалі ця нумерація важлива, вони при оплаті вказують номер рахунку. Чи буде в мене проблема в податковій з тими номерами?
автор Замрійлива • 17 сентября в 13:13
Ответ дляПечальки.нет
Дріб. 3/1, 3/2 ...
Тобто рахунок повинен бути з 1-го дня з початку року і далі він не може повторюватися?

Бо я зараз виставляю рахунки приміщення 1 рахунок 2, приміщення друге, рахунок 2
Україна понад усе!• 17 сентября в 13:14
Ответ дляЗамрійлива

1,2,3,4,5....и погнала, зачем повторювати?
автор Замрійлива • 17 сентября в 13:15
Ответ дляУкраїна понад усе!
Блін, то я неправильно роблю, у мене на комп’ютері папки приміщення 1 приміщення 2

І в кожної з цих папок я жену ці рахунки(Але вони в мене йдуть номерація паралельно)
Рахунок на оренду 1 і рахунок на комунальні номер 1
Україна понад усе!• 17 сентября в 13:16
Ответ дляЗамрійлива

не треба так робити, краще просто нумеруйте по порядку та й усе.
автор Замрійлива • 17 сентября в 13:17
Ответ дляУкраїна понад усе!
А скажіть будь ласка зараз ще не пізно щось змінити чи за минулі рахунки мені буде погано?
Де вони можуть вилізти боком
Україна понад усе!• 17 сентября в 13:19
Ответ дляЗамрійлива
Де вони можуть вилізти боком
та ніде, вже нічого не міняйте, вам оплатили ті рахунки? Ну і все.
автор Замрійлива • 17 сентября в 13:20
Ответ дляУкраїна понад усе!
Так) все оплачують завжди
А це мені кажуть щось в мене за рік мало рахунків
Тільки 8🫣

А мало ж бути 8*2*2=32