Мания-Величия• 17 сентября 2025
Ви зараз хворієте на ковід?
Чи знаєте когось хто хворіє?
Правда, що так багато знов випадків ковіду як в 2019?
Цигарний шланг• 17 сентября 2025
Не знаю. Хвилину тому, прослухала відео про загрозу онкологічних захворювань від щеплень.
Дама с заначкой• 17 сентября 2025
Мама хворіє. Захворіла від свого брата. Від нього захворіла також дружина та бабуся.
Зрадорозганячка• 17 сентября 2025
напишіть, будь ласка, які зараз симтоми? питання до тих, хто хворіє зараз.
Не стесняюсь• 17 сентября 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
У більшості горло болить, але не у всіх
Зрадорозганячка• 17 сентября 2025
Ответ дляНе стесняюсь
У більшості горло болить, але не у всіх
дякую за відповідь.
чому питаю, прихворіла моя мама, 63 роки, дня 2 слабкість, першіння в горлі, сідає голос, то холодно їй, то жарко. при цьому нема температури, кашлю, в грудях не болить.
Не стесняюсь• 17 сентября 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
дякую за відповідь.
Купіть тест в аптеці. Хоча лікування те саме що і при звичайному ГРВІ
Хочу на Балі• 17 сентября 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
Різко температара не висока, через день горло, нежить як орз
Мы с мужем заболели в конце августа. Первая я, он через 3 дня. Начинается с горла, потом темпа до 38, заложенность носа. Далее перешло на сухой кашель. Ни с кем не было контактов, лечится начали с первого дня. Точно так болели ковидом в 21 году, поэтому и симптомы лечили аналогично.Семейный подтвердила, еще дозу увеличила, у меня без антибиотиков не обошлось. Сейчас родственники, знакомые поголовно все болеют