Мания-Величия• 17 сентября в 19:51

Ви зараз хворієте на ковід?

Чи знаєте когось хто хворіє?
Правда, що так багато знов випадків ковіду як в 2019?
Просериарила молодость• 17 сентября в 19:52
Не вірю в нього.
Цигарний шланг• 17 сентября в 19:53
Не знаю. Хвилину тому, прослухала відео про загрозу онкологічних захворювань від щеплень.
Дама с заначкой• 17 сентября в 19:53
Мама хворіє. Захворіла від свого брата. Від нього захворіла також дружина та бабуся.
автор Мания-Величия • 17 сентября в 19:54
Клоунша пішла звідси
Не стесняюсь• 17 сентября в 20:13
В мене багато колег зараз хворіють на ковіду
Зрадорозганячка• 17 сентября в 20:14
напишіть, будь ласка, які зараз симтоми? питання до тих, хто хворіє зараз.
Не стесняюсь• 17 сентября в 20:17
Ответ дляЗрадорозганячка
У більшості горло болить, але не у всіх
Зрадорозганячка• 17 сентября в 20:20
Ответ дляНе стесняюсь
У більшості горло болить, але не у всіх
дякую за відповідь.
чому питаю, прихворіла моя мама, 63 роки, дня 2 слабкість, першіння в горлі, сідає голос, то холодно їй, то жарко. при цьому нема температури, кашлю, в грудях не болить.
Не стесняюсь• 17 сентября в 20:21
Ответ дляЗрадорозганячка
дякую за відповідь.
Купіть тест в аптеці. Хоча лікування те саме що і при звичайному ГРВІ
Хочу на Балі• 17 сентября в 20:52
Ответ дляЗрадорозганячка
Різко температара не висока, через день горло, нежить як орз
Бла бла бла• 17 сентября в 21:05
на работе болели 2 человека
Сусановна• 17 сентября в 21:16
Я з чоловіком недавно тільки почала одужувати.
Чудовий каламбур• 17 сентября в 23:31
У мене і дітей те ж саме було
Чорт і Шо• 17 сентября в 23:59
Так, хворіють знайомі, але без ускладнень, молодші і старші люди
Vaslek• 18 сентября в 13:53
Мы с мужем заболели в конце августа. Первая я, он через 3 дня. Начинается с горла, потом темпа до 38, заложенность носа. Далее перешло на сухой кашель. Ни с кем не было контактов, лечится начали с первого дня. Точно так болели ковидом в 21 году, поэтому и симптомы лечили аналогично.Семейный подтвердила, еще дозу увеличила, у меня без антибиотиков не обошлось. Сейчас родственники, знакомые поголовно все болеют