Тут как тут• 18 сентября в 20:09

Домашнє завдання 5 клас

Добрий вечір.. скажіть будь ласка у вас так само задають ? Етика 25 сторінок читати. Укр. Література 20+. Мова творча вправа скласти розповідь, математика 4 завдання ???
Продавчиня кіз• 18 сентября в 20:46
Ответ дляТут как тут
В оффлайн нагрузка меньше гораздо.
В нас оффлайн, не менше.
автор Тут как тут • 18 сентября в 20:48
Ответ дляПродавчиня кіз
В нас оффлайн, не менше.
Сочувствую. У нас в офлайн на много меньше было. На дистанционке как с цепи сорвались.
Тумба-юмба• 18 сентября в 21:25
Ответ дляНичеНипанимаю
У нас нет этики в 5 классе
И остальное не так. Читать 1-2 параграфа (до 15 страниц), по математике 1-2 номера
Но у нас обычная школа, НУШ
По литературе 1 страница читать и пересказывать
Буде у другому семестрі. В нас минулого року так було. Не памʼятаю щоб дитина жалілась, що багато задають
СережкинаЯ• 18 сентября в 21:31
Моя донька у 5 класі, завдань менше. Але етика то факультатив, без оцінок. Є час в бажання робить дитина ні то й не робить. Математику моя часто встигає зробити у школі. Уроки робить швидко бо серйозно займається,спортом часу обмаль. Вчиться добре. . Розставляйте пріоритети ідеально виконана домашка з усіх предметів кому воно треба.
автор Тут как тут • 18 сентября в 21:46
Ответ дляСережкинаЯ
Дякую. Ми і так все не встигаємо. Фізкультуру не зробили жодної домашки , вже шість пропущених. Вони на усіх уроках пишуть і додому завдають писати. Фізра ,мистецтво також письмові дз.
СережкинаЯ• 18 сентября в 21:54
Ответ дляТут как тут
Забийте.
СережкинаЯ• 18 сентября в 21:57
У мене старша у 7 класі: у пріоритеті три предмети: англійська, математика, українська. Все інше домішку не робить старається слухати урок , вірш може вивчити та і все
автор Тут как тут • 18 сентября в 22:08
Ответ дляСережкинаЯ
Дякую але в нас строго з цим , будуть довбати. Навіть коли хвора дитина має зробити і класну і домашку.
СережкинаЯ• 18 сентября в 22:42
Ответ дляТут как тут
Простіше відностесь. Це всього лише домашка .
Продавчиня кіз• 18 сентября в 22:47
Ответ дляТут как тут
Знущаються
Ms. При теле• 18 сентября в 22:56
Ответ дляПродавчиня кіз
Щотижня. Я вчора була в такому стані ввечері, що готова школу рознести. 22 сторінки з природи, 4 параграфа, 3 письмові вправи з укрмови, і ще обжд, історія - малюнок малювати. А жити коли дітям. В 5 класі 7 уроків. Ніколи за 11 років школи не було більше 6 укроків.
Дитина лягає спати о 24 годині +/-
Часто читаю на форуме что дети за 20 минут все уроки делают. Когда я спрашиваю как? На меня накидываются мол у меня ребенок дебил, а их дети вундеркинды.
Продавчиня кіз• 18 сентября в 23:07
Ответ дляMs. При теле
В мене дуже розумна дитина. Завдання неважкі, але їх об’єм і кількість неадекватні.