Бутерброд и я• 19 сентября 2025

що плануєте робити ті, хто не працює в Польщі?

статус (можливо) продовжать востаннє.
Цветочница• 19 сентября 2025
Ответ дляПодругаМужа
И идите на 1/8 ставки будет вам страховка и 800+ и доплата
Не буде - мінімум 50% від мінімальної
АнтиТроль• 19 сентября 2025
Ответ дляБутерброд и я
проблема в тому, що країна не дає змоги людям, які вливають великі гроші в її економіку, просто жити
Ну про які великі гроші ви зараз говорите? Зараз вже українці знайшли вихід із подібної ситуації, відкриваєте jdg і платите мінімальні податки. Ваш дохід з України переносите на дохід від діяльності в Польщі, сплачуєте ZUS, податок на доходи і бухгалтеру і спите спокійно.
Цветочница• 19 сентября 2025
Ответ дляАнтиТроль
Так не підходить автору
Виключно витратам на оренду і продукти має радіти Польща , не забуваючи за дбати безкоштовно про здоровʼя такої щедрої українки
Просто каралева• 19 сентября 2025
Ответ дляСусідка знизу
Люди ввозят деньги в страну. Она получает зарплату в Украине а тратит её в Польше снова получает зарплату в Украине и тратит её в Польше. Внимание вопрос Экономика какой страны укрепляется?
100% согласна. Поляки хотят, чтобы у них тратили, ещё и налоги большие платили. Какой смысл жить в холодной стране без нормального моря с жильем дороже, чем в солнечной Болгарии. Ещё и язык на любителя, и ксенофобия кругом. Сочувствую тем, кто не может свалить.
ЖующаЯКонфету• 19 сентября 2025
Ответ дляБутерброд и я
так, є жінка)
Но она может быть собственницей
ЖующаЯКонфету• 19 сентября 2025
Ответ дляБутерброд и я
багато людей знаєте в Україні з такими зп?
Так поляки хотят, чтобы вы бросали украинскую работу и работали у них
ЖующаЯКонфету• 19 сентября 2025
Ответ дляЦветочница
Як ніби проблема подружитися з поляком
Сложнее, с испанцами проще )
ЖующаЯКонфету• 19 сентября 2025
Ответ дляБанан-барабан
Фубля
Каждый выживает как может
НеКонец-Света• 19 сентября 2025
Ответ дляСусідка знизу
Ага а сколько тех кто просто не дождался визита к онкологу? Где-то недавно читала в нашем городе 250 дней была первичная запись к онкологу. Когда счёт идёт на дни. Да и просто если ты заболел понос рвота ещё какая-нибудь фигня поди-ка попади к терапевту запись за неделю вперёд минимум
Нужно брать направление Dilo. Тогда очень быстро прием, может быть и на следующий день
хутряна володарка• 19 сентября 2025
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
вам дали прихисток і прийнятні умови, як ви там затрималися на 3,5 роки. Це достаній час для адаптації.
Як ви не намагєтеся, щось змінювати, вийти із зони свого комфорту, то хто і що вам винен?
І щось мені підказує, що ви явно не з прифронтових областей.
Ну і з фінансовою аналітикою у вас так собі...
Не треба бути фінансовим аналітиком, що передбачити поступове зниження виплат і соцпакету біженцям на 4 році війни.
В Німеччині підняли виплати трохи
Братья Капли• 19 сентября 2025
Подруга во Вьетнам с 1 сентября переехали с мужем и Детьми, теперь ждут Маму ее …. Сложно с визами
Зубачистка• 19 сентября 2025
Для польши це буде в мінус. Втратять мільйон українців , які приносять гроші. На оренду, продукти і тд
Так що швидше б. Може б стали більше цінувати українців і трохи свою зверхність би зменшили
ПодругаМужа• 19 сентября 2025
Ответ дляЦветочница
Не буде - мінімум 50% від мінімальної
Кто где вам сказал.. пожалуйста дайте ссылку на новый закон
ПодругаМужа• 19 сентября 2025
Ответ дляПросто каралева
Спердаляй с Польши...
ПодругаМужа• 19 сентября 2025
Ответ дляБутерброд и я
800+ треба здється половину мінімалки
Ну ладно будет только страховка
Bor bor• 19 сентября 2025
Статус УКР - це тимчасовий захист, що залежить від рішення ЄС. А нам відомо, що тимчасовий захист продовжили до березня 2027 року. Тому тема як на мене чисто хайпануть і побайтити коменти. Польща просто продовжує його щопівроку, а не на два роки одразу, як це робиться в деяких інших країнах.
Emilu• 19 сентября 2025
Все поедут домой, в Украину, эти повыехавшие , с протянутой рукой, уже всем надоели, все по домам.
Коли мовчу- приємна жінка• 19 сентября 2025
Ответ дляБутерброд и я
а є різниця між людьми, які в СВОЇЙ країні, знають СВОЮ мову, мають ЧОЛОВІКА/СЕСТРУ/БРАТА/МАМУ/СВАТА, які працюють ще після університету і українкою, яка приїхала одна з дитиною і може претендувати хіба на завод. Але ні, не може, бо дитина хворіє.
Я вас дуже розумію і співчуваю, то може в умовному Тернополі вам з дитиною було б значо ліпше, чим мучитися в Польщі і все, що заробили, віддати в нуль.
Ответ дляБутерброд и я
так в Польщі без знання мови не буде нормальноїї зарплати.
в школі навіть булінг, в магазині на тебе скоса дивляться навіть
Вибачте, а як ви уявляєте жити в країні і не знати її мови ? Може полякам тепер вчити українську, ви не здатні вивчити мову до рівня побутового спілкування ?
Кастрюлька• 19 сентября 2025
Ответ дляБутерброд и я
з березня вже заберуть остаточно
І скільки русня зараз платить за стравлювання?
Ответ дляБутерброд и я
до чого тут не витягнути?
я живу впритик і мені нормально, але в місяць платити + 20 тис грн в мене немає.
Ви вважаєте, що життя в іншій країні настільки буде дорожче, що перевищить навіть це збільшення?
Ну то купіть приватну страховку, звісно вона не покриє щось серйозне, але все ж медичне забезпечення буде, плюс наразі не зовсім ясно, але здається дітям до 18 залишають медичне забезпечення, ну а 800+ вибачте, але заберуть.
Ответ дляЖующаЯКонфету
А почему вы не выбрали тот же безопасный Ужгород?
Це гарне питання, у нас не тільки Ужгорд безпечний, і абсолютно спокійні села і містечка, де значно економніше було б жити і війна майже не відчувається, але чомусь автору вони категорично не підходять, там би не булили і явно більше в плючі було по грошах в залишку, як мінімум умовно безкоштовна медецина.
Ответ дляБутерброд и я
бо це до березня. і всьо
Ну то карти CUKR далі будуть, які видадуть на три роки, в чому проблема ?
автор Бутерброд и я • 19 сентября 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
медицина
Ответ дляБутерброд и я
медицина
Приватна в Люксмеді буде значно дешевще і дізнайтеся , можливо страхування для дитини до 18 залишать.
Бабулька• 20 сентября 2025
Ответ дляАнтиТроль
вигідніше зробити умову з НФЗ
я була на jdg і їх мінімальні податки, то не наші мінімальні на ФОП
перші півроку так - на ЗУС 350 злотих і 8,5% на дохід
Типу льготний період, а потім ЗУС стає біля 1000 злотих. А ще через 1,5 роки повний ЗУС складає 2500 злотих
Для вас це не великі гроші? Платити 2500 і ще 8% від своєї зп і плюс бухгалтеру 200+ злотих в міс. Плюс ці складки ЗУС ще й постійно перераховуються і раз на рік ти знов чомусь повинен їм біля 1000 зл
І головне що на jdg ти не можеш відмовитися від усіх складок окрім здровотної. Треба всі платити
Куди вигідніше вже самому сплачувати до НФЗ ті 760 зл і під’єднати рідних
Бабулька• 20 сентября 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
приватна в люксмеді не покриває швидку, шпиталі звичайні, SOR
приватну в люксмеді поляки мають як додаткову до НФЗ, щоб не чекати чергу на візити до спеціалістів
А знаєте скільки коштує день у державному шпиталі для тих у кого немає НФЗ?
Коли мовчу- приємна жінка• 20 сентября 2025
Ответ дляБабулька
Я все це знаю, але автору дорого НФЗ, ну як варіант, щоб не зовсім без мед. забезпечення. Хоча автор вже давно податковий резидент Польщі, як у не\ виходить отримувати з/п віддалено і не платити податки - х/з.
Автор, відставити паніку, медичне забезпечення залишається, за винятком обмежень.

Нині особи, які отримали тимчасовий захист у Польщі у зв’язку зі збройним конфліктом в Україні, не можуть користуватися лише програмами лікарських засобів і санаторно-курортним лікуванням. Новий закон розширює перелік безплатних медичних послуг, недоступних для громадян України, зокрема будуть запроваджені обмеження на доступ до медичних послуг для дорослих громадян України, включаючи програми охорони здоров’я, медичну реабілітацію, стоматологічне лікування та програми боротьби з наркотиками.
дожену і ощасливлю• 20 сентября 2025
Ответ дляБутерброд и я
заберуть медицину - і люди самі поїдуть..
А в Польше кто-то пользовался бесплатной медициной и реально ждал годы приёма у врача? Там же куча платных специалистов и клиник