ПампушОК• 21 сентября 2025

Чому підлітки не люблять митися?

У кого діти 10-13 років. Як ваші в душ ходять? Самі чи з купою нагадувань?
Бачу приклад з моїми, з племінницею. З цього віку постійна боротьба за чистоту. Кожен день доводиться пояснювати, нагадувати. Ще у моїх ( хлопці) запах поту ще без запаху. У племінниці дуже різкий став зараз.
Як їм ще пояснити , що митися потрібно щодня. А якщо сильно пітнієш, то і декілька разів на день. Засоби для гігієни звісно є.
Allein74999• 21 сентября 2025
Ответ дляБлиск думки
От зі стрижкою біда.
Відростив кучері, вони йому заважають, і хотів би підрівняти, але сам не знає, як. І це вже 4 місяці :(
У нас лохматость длиной в 2,5 мес, волосы оч быстро растут, на лешего похож. Хде та девушка, что заставит его привести себя в порядок? Ау!!!
Планшетница• 21 сентября 2025
Ответ дляChaterbox
С раннего детства приучены, никто не наденет на себя одежду если не принял утром душ, вечером аналогично никто не ляжет в кровать. Поэтому это уже как рефлекс выработан.
Это не рефлекс, это невроз 😆
Должна быть доля пофигизма и ’назло маме’, иначе вырастут тревожники-мозготрахи.
Chaterbox• 21 сентября 2025
Ответ дляПланшетница
Это не рефлекс, это невроз 😆
Хватает пофигизма помимо гигиены)))
Планшетница• 21 сентября 2025
Ответ дляPrervana
Они метят территорию запахом. Это глубинные настройки, инстинктивные, так сказать. Молодое существо отмечает, что в этом ареале обитания живет именно оно. Через некоторое время, когда границы будут определены, назначение запаха изменится - запах начнет использоваться не как ’забор’, а как манок для привлечения особей противоположного пола.
Ой, вспомнила в одной передаче рассказывали, что у детей в половое созревание появляется жуткий запах для родителей именно как природный механизм, чтобы родители ’выкинули из гнезда’ во взрослую самостоятельную жизнь😆
Блиск думки• 21 сентября 2025
Ответ дляAllein74999
Мій востаннє стригся у липні 2024 р.
Ні, воно непогано було спочатку, а тепер гніздо на голові.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 21 сентября 2025
Ответ дляПампушОК
От у мене й питання: чому? До цього віку проблем не було
Потім знову буде краще. Сина в 12-13 заганяла митися, постійно нагадувала. В 14 сам відчув потребу митись (можливо, не кожного дня, але через день точно, в інші дні ще нагадую), також нагадую почистити зуби 2 рази, бо вважає, що одного достатньо.
Тоскующая• 21 сентября 2025
Якщо дитина змалечку звикла до особистої гігієни,то проблем не буде.
Маю підлітка,найбільша чистюля в нашій сім,ї,від особистої гігієни до побуду.
Приклад батьків теж дуууже вагомий.
Prervana• 21 сентября 2025
Ответ дляПланшетница
Это так и есть. Пока детёныш маленький, он живет в родительской норе и не отсвечивает ничем, даже запахом. Чтоб не бесить своих и чтоб враги не унюхали и не сожрали. А как готов ко взрослой собственной жизни - начинает ароматизировать окрестности
Ро30BbIu_CJIoHuK• 21 сентября 2025
Ответ дляТоскующая
Приклад батьків теж дуууже вагомий.
Чистюля дитина чи ні залежить від її характеру, а не тільки від прикладу батьків. Ви самі кажете, що ваш син більша ’чистюля’, ніж ви. Тим паче, в підлітковому віці цей характер часто і різко змінюється.
ЭкстрасенсиХаЯ• 21 сентября 2025
Почти 15 лет. Без напоминаний принимает душ перед сном, чистит зубы утром и вечером, пользуется умывалкой. Но надо напомнить подстричь ногти и прям борьба за волосы, когда мне кажется, что пора бы подстричься
Тоскующая• 21 сентября 2025
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Уважніше читати не пробували?
Вибачте,не вам відповіла.
Дуняша• 21 сентября 2025
я своего из ванны выгнать не могу! та еще утка. + спортзал и бассейн
ЭкстрасенсиХаЯ• 21 сентября 2025
Ответ дляТоскующая
Уважніше читати не пробували?
Вибачте,не вам відповіла.
Ок. 10-13 лет сам шел мыться без напоминаний, начиная с того возраста, как я перестала его мыть. Таких проблем не было никогда
Тоскующая• 21 сентября 2025
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Ні,це не характер,а базова потреба.
Характер не змінюється,може змінюватися настрій,а це до особистої гігієни зовсім не відноситься.
Помеха справа• 21 сентября 2025
13 років сину, та ж біда. Маю добре насварити щоб пішов, і то може постояти пів години під душем але без мила, ніби і помився але волосся то не вимите. Двічі на тиждень плаває, але теж хлоркою віддає, то не можна назвати що вимитий. Купила йому Old Spice з якимсь цукерочним запахом то хоч не чути запах поту, бо до цього був просто жах. Єдине використовує станок - під пахвами брити.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 21 сентября 2025
Ответ дляТоскующая
Ні,це не характер,а базова потреба.
Як тоді пояснити такий феномен, що дитина милась кожного дня, а в підлітковому віці не хоче?
Тоскующая• 21 сентября 2025
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Я не вам відповіла.
Ще раз вибачте.
Паспортний стіл• 21 сентября 2025
Сейчас подростки очень ленивые. Им лень всё. Не все конечно,но абсолютное большинство.
Тоскующая• 21 сентября 2025
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Ви вважаєте що це без причини?
Ро30BbIu_CJIoHuK• 21 сентября 2025
Ответ дляТоскующая
Ви вважаєте що це без причини?
Так, просто ліниться, забиває на гігієну. Бо в 14 років знову починає митись кожного дня. Я вважаю, що це такий перехідний період, який може бути не у кожної дитини, але судячи по відповідям в цій темі, у багатьох. І приклад батьків не допоможе, у нас всі спортом займаються, тому ми з чоловіком декілька разів на день в душі.
Завжди недо...• 21 сентября 2025
Ответ дляПланшетница
Ой, да,как же мой старший вонял для меня, я не могла в его комнату заходить, меня выворачивало
Тоскующая• 21 сентября 2025
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
От бачите,є причина.
Я думаю,що і в інших питаннях лінь теж присутня.
І якщо те все інше можна надолужити,то з особистою гігієною,нажаль так не вийде.
Маю на увазі зуби,шкіру,волосся.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 21 сентября 2025
Ответ дляТоскующая
От бачите,є причина.
Маю на увазі зуби,шкіру,волосся.
Але ця лінь не залежить від прикладу батьків, це характер самої дитини.
Я не чарівниця вам• 21 сентября 2025
Ответ дляСрочнокпсихологу
І це не зміниться. Батьки не вчать своїх дітей гігієни :(.
Ця тема тому приклад, чекають
Удалено администрацией...
Тоскующая• 21 сентября 2025
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Ні,це не характер,а базова звичка.
Залежить частково і від прикладу батьків.
І це не тільки сходити в душ…
Шотуткоїться?• 21 сентября 2025
Ответ дляPrervana
А я читала, что это для избежания инцеста, вонь от своего ребёнка ощущается сильнее, чем от чужого
Меня не звали• 21 сентября 2025
Ответ дляПампушОК
Моїй вже 15, ніколи проблем з цим не було. Сама милася і миється без нагадувань.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 21 сентября 2025
Ответ дляТоскующая
Ні,це не характер,а базова звичка.
І це не тільки сходити в душ…
Тобто, до 11-12 років ця звичка була сформована, бо мився кожен день без нагадувань, а потім вона зникла? А через 2 роки знову з´явилась? Не логічно.
Тоскующая• 21 сентября 2025
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Чому?
Логічно!
Лінь з‘являється не тільки до особистої гігієни.Більше ніж впевнена,що у даному випадку лінь присутня і у інших аспектах.
На все має бути причина.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 21 сентября 2025
Ответ дляТоскующая
От бачите,є причина.
Маю на увазі зуби,шкіру,волосся.
Якщо від природи гарні зуби, волосся та шкіра, вони такими і залишаться, чи буде дитина митись кожного дня, чи два рази на тиждень. Більше проблема в гормонах та запаху.