З бісиками• 21 сентября 2025
Какие продукты для иммунитета у вас всегда есть дома?
Вообще не факт• 21 сентября 2025
Яблука наприклад.
Читпла, що 1 яблуко в день майже забезпечує весь комплекс вітамінів. Тож дітей добровольно принудітєльно застравляю по 1 вдень їсти.
Але в нас свої
Скромняшка• 21 сентября 2025
Ота паста Амосова.Я їх не готую, мама завжди привозить ’ для онуків’.Там горіхи волоські, родзинки, лимон все на м´ясорубку і потім мед.Ще намагалася сухофрукти покупні( курага, чорнослив) додавати, та я втокмачила що це отрута.
Ну мед у нас завжди є, лимони до чаю, малина перетерта з цукром( не варена), , квіт липи для чаю, горобина сушена.
Тётушка Лошадь• 21 сентября 2025
В мене такого немає, просто намагаюсь гарно харчуватись, висипатись( а це вже проблематично який рік підряд), щодня прогулянки.
В сезон обліпихи люблю чай пити. Сьогодні охреніла- склянка обліпихи 110 гривень. Це пздц. Буду пити воду.
палка-копалка• 21 сентября 2025
Ферментовані продукти
Білок (запечене м´ясо, риба, рослинний)
Повільні вуглеводи
Клітковина
Корисні жири
Жодних перероблених м´ясопродуктів (ковбаса, сосиски, тощо)
Білок (запечене м´ясо, риба, рослинний)
Повільні вуглеводи
Клітковина
Корисні жири