ЖивунаБагамах• 21 сентября 2025

Ваші діти вже почали хворіти? Садочок та школа.

ВільнаНазавжди• 21 сентября 2025
Вже перехворів ковідом.
Твердая валюта• 21 сентября 2025
Так, вже другий раз у цьому вересні, треш
Чемна панночка• 21 сентября 2025
Уже перехворіли в класі
Гадаю_По_шнуркам• 21 сентября 2025
У мого були пару днів трохи соплі, трохи горло першило. У мене на цей випадок завжди є противірусне, спрей для горла, (соплі висмаркує). От буквально 2 дні і здоровий (при чому, ще і морозиво їв)
Калинові вуста• 21 сентября 2025
А повинні були?
Дело было давно• 21 сентября 2025
Третій день ковбасить всіх вдома
Така бойова Я• 21 сентября 2025
Вже й я встигла захворіти У нас ввесь клас перехворів і батьків заразили
Просто Фіфа• 21 сентября 2025
Здоров. Плюс осенние каникулы начались.
УжеВотДа• 21 сентября 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Поделитесь, пожалуйста, какой у вас спрей. Першит горло, покашливает часто сил нет. Кхе пять минут опять кхе((
Гадаю_По_шнуркам• 21 сентября 2025
Ответ дляУжеВотДа
Тантум верде
Гадаю_По_шнуркам• 21 сентября 2025
Ответ дляУжеВотДа
Ну і те, що кашляє, то вже не спреєм. На кашель в мене травяний збір (#1, #2). Але до кашля у нас рідко доходить
ПушАпница• 21 сентября 2025
ПФ... Уже 2 рази. 4 роки, садок
Не любовница• 21 сентября 2025
Уже все заразились от ребенка, а всего-то отучился полторы недели.
dahashutka19• 21 сентября 2025
А повинні були ?
Невеликий нежить за хворобу я не рахую , звісно якщо не має більше нічого
когдадеЦкие• 21 сентября 2025
Ні, не хворіє і взагалі все супер!
18 мнеУЖЕ• 22 сентября 2025
Двоє дітей, середня і молодша школа. Не хворіли, все ок. Але знаю, що однокласники хворіли.
тяжкаялюдина• 22 сентября 2025
Ответ дляНе любовница
Та сама ситуація, півтора тижні провчилась
Заздрість то погано• 22 сентября 2025
Нас з серпня по коду качає всіх підряд, вже по 3-му колу пішло, когось легше, когось сильніше, на ногах я з чоловіком переходили