Цвіпканя• 22 сентября в 09:04

Які добавки підтримують імунітет у дітей в садочку?

Перша леді колгоспу• 22 сентября в 09:05
Раціональне харчування, прогулянки на свіжому повітрі.
Голубец• 22 сентября в 09:06
Ответ дляПерша леді колгоспу
Плюсуюсь. А ще регулярне провітрювання у групі та вологе прибирання.
Ласунка• 22 сентября в 09:07
Здоровий глузд батьків
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 22 сентября в 09:07
ніякі добавки не допоможуть, якщо в групі духота або прийде хвора дитина
ЯяяКакаджамбо• 22 сентября в 09:08
Активіт колострум
бибизяна• 22 сентября в 09:10
Смарт Омега. Колись моїй дитині призначав педіатр, але я не пам´ятаю чи то був садочок чи вже школа. Подивіться інструкцію.
І взагалі омега для дітей дуже потрібна, особливо якщо в раціоні немає риби
Марічка• 22 сентября в 09:10
Моїй дитині та хрещенику свого часу дуже дієвим виявився Протефлазід/Імунофлазід. Як профілактика зазделегідь, не коли вже пів групи захворіло.
В суперечки не вступаю, дитина вже давно як не в садочку, ділюся виключно власним досвідом.
Хата на мати• 22 сентября в 09:10
Закаливание, ежедневное обливание-обтирание холодной водой, пить из холодильника и полоскать горло холодным. Еще хорошо голенькому по мокрому полотенцу бегать, такое у нас прямо в садике было. Ну и всегда открытая форточка, легкая одежда, много прогулок в любую погоду. У меня оба ребенка до сада в 4 года вообще ни разу не болели, даже насморком, в садике первый год несколько раз болели орви, но легко, 3-5 дней и в садик. В школе вообще не болеют.
бибизяна• 22 сентября в 09:12
Ответ дляМарічка
Ні, не можна, не потрібно лишній раз стимулювати імунну систему. Може аукнутись. Добре, що все добре у вас
Марічка• 22 сентября в 09:19
Ответ длябибизяна
Дивлячись з чим порівнювати. Можливо комусь кожні 2-3 тижні хвора дитина більше підходить.
І аукнутися то може не менше. Особливо якщо по декілька разів на рік АБ.
Кров з молоком• 22 сентября в 09:20
не переболеете в саду, будете догонять в школе, иммунитету тренировка нужна
Покорительная• 22 сентября в 09:26
режим дня у дитини, загартовування, нормальне харчування, дотримування температурного режиму - основи хорошого імунітету у дитини
Ласунка• 22 сентября в 09:28
Ответ дляМарічка
Якщо дитина декілька разів на рік хворіє бактеріальними інфекціями, то вже є серйозна проблема
Кудесница_с_пургеном• 22 сентября в 10:06
Полноценное нутритивное питание, активные прогулки на свежем воздухе + сироп бивел. Если у ребенка хорошее питание и здоровый кишечник иммунитет так же будет нормальным.
мимАпроходила• 22 сентября в 15:07
Нам профилактон помогал меньше болеть