Весела пiсенька• 22 сентября в 11:26

Ситуація з фотографом. Як би ви вчиняли?

Була невеличка фотозйомка розпису в РАЦС.
Коли обирала фотографа, дійсно сподобались її роботи, і обіцяний термін віддачі фото і невеличкого відеокліпу - тиждень.
Перед самою зйомкою відповідала на повідомлення майже моментально, швидко, була класна комунікація.
Після зйомки пройшов тиждень - нічого, я не писала нічого, думаю може щось сталось, через 2 тижні вже нагадала про себе, зі скрипом через декілька днів віддала галерею з фото, обіцяла через 3 дні віддати пару друкованих фото і кліп, з тих пір пройшло ще 3 тижня - коли я їй пишу, "годує завтраками", повідомлення або ігнорує, або відповідає десь 1 раз в 5 днів.
От обіцяла сьогодні все віддати і призначити зустріч - з суботи мовчить.
Як би Ви вчинили? Подзвонили їй чи як? Але ж вона не візьме слухавку, більш ніж впевнена.
Гроші віддали одразу після зйомки.
Метелик• 22 сентября в 13:36
Ответ дляволосатое стекло
А как это ? Если фото не готовы ,зачем оплачивать ? А если вам не понравятся фото? Вы же в ресторане не платите счёт,пока не покушаете.
хочу я посмотреть, как вы найдете фотографа, который вас бесплатно поснимает )))
автор Весела пiсенька • 22 сентября в 13:46
Ответ дляМетелик
ситуация паршивая
дождитесь фото и видео, после этого - пишите отзывы везде
странный фотограф
вот я знаю, что за неделю не сделаю
сразу своим парам говорю - фото через месяц
на следующий день после свадьбы отдаю максимум 10 фото, чтобы было что-то сразу, а весь пакет, когда его нормально отработаю
Я хвилююсь, щоб вона взагалі не втратила матеріал, що так ігнорить...
Метелик• 22 сентября в 13:51
Ответ дляВесела пiсенька
спросите прямо
Метелик• 22 сентября в 13:52
но, обычно, если карте п*зда, то фотограф говорит сразу и делает компенсацию
ну, нормальный фотограф
волосатое стекло• 22 сентября в 13:58
Ответ дляМетелик
Хочу я посмотреть, как автор темы получит распечатанные фото и клип))