Помаранчова душа• Изменено 22 сентября в 12:37

В школе разбили очки

Ребенку на физкультуре мячом разбили очки. Я в растерянности.. могу от школы получить какую-то компенсацию?
2 кл, инклюзия
Туся муся• 22 сентября в 13:18
Ответ дляЯ пані прохана...
Авторе, а хіба дітей у окулярах допускають до гри з м´ячем? Нам одразу сказали, що діти,які не можуть бути без окулярів,у м´яча не грають
У сина в класі діти в окулярах грають. Але моєму (теж в окулярах ходить) прилетіло мʼячем коли він не грав, а сидів трохи далі від граючих..
Я пані прохана...• 22 сентября в 13:22
Ответ дляТуся муся
Тому і є правило- в окулярах не грати. Скло, вибите м´ячем у око- кому таке потрібно?
Губи до вух• 22 сентября в 13:23
Ответ дляПомаранчова душа
2 класс, ребенок инклюзивный
берите на будущее освобождение по физкультуре, пишу как мама ребенка с очками уже 8 класс, и падала и в спину толкали - нафиг такая физкультура...
Чижик Пижик• 22 сентября в 13:43
А что говорят вообще? Как это произошло?
Чижик Пижик• 22 сентября в 13:48
Короче, если это про.б учителя и ассистента, то идите к директору. Скажите, что будете писать заявление в гороно. По любому у вас есть фонд школы, вот пусть с него и выделяют деньги на новые очки
Я тут Живу• 22 сентября в 13:52
Ответ дляЯ пані прохана...
Моїй так розбили, на лавці сиділа. До гри не допускають, але в залі мусить бути присутня
Дама с собачкой• 22 сентября в 14:00
У мене доньку в 8-му десь класі фізрук примусив на уроці грати в баскетбол, кинула невдало, м´яч відскочив і попав в окуляри, оправа розлетілася на друзки, а лінза вдавилася в брову і перенісся. Лінза була дорогою і якісною, з надтонкого пластику, тому відбулася синцем навколо ока і поїздкою на обстеження до нейрохірургії + кт чи мрт... Знімати окуляри, як в темі радять, не варіант, зір був -4,5... Після травми те око впало до -7, а потім відновилося до попередньго рівня. Скандал не допоміг, вчителю навіть догани не було. Тому питання вирішили повним звільненням від фізкультури взагалі через дитячого кардиолога, бо донька мала аномальну праву підключичну артерію, яка в житті їй ніяк не заважала, але всі лякалися) І так до закінчення школи, в атестаті оцінки за фізру немає.
woman Warrior• 22 сентября в 14:08
Добрый день.
Очки -это последнее, о чем бы я думала в этой ситуации.
К директору с вопросами, письмо директору с копией в гороно взять на встречу в двух эксемллярах.Зарегистрировать в секрктариате.
Дети в очках не согут быть на физкултуре, особенно при играх с мячом.
Безответсвенность физрука, тьютора, нарушение правил.
Моно серьезно покалечиться и остаться без глаз и не только.
Тётя Хрюша• 22 сентября в 15:12
Была ситуация. Порешали на месте.
Препод и управление школы готовы были уволится.
Сказала: проехали, и больше не с кем не встречалась...