Полонянка SexShop-а!• 22 сентября в 13:48
якщо чоловік був командир батальйону, а зараз командир військової частини
Це до чого? І що більше по складу? Чи в чому різниця? Військові частини дислокуються в місті чи навпаки?
Малая Налегке• 22 сентября в 13:49
в части несколько батальонов, повысили вашего благоверного!!)))
зы: дислоцироваться могут где угодно....
Полонянка SexShop-а!
• 22 сентября в 13:49
Ответ дляKittaa
Удалено администрацией...
Ні, цей не такий. У чому взагалі різниця? І що як то кажуть оптимальніше?
Полонянка SexShop-а!
• 22 сентября в 13:50
Ответ дляМалая Налегке
Вроде в бригаде несколько батальонов, не в части
Малая Налегке• 22 сентября в 13:51
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
в бригаде несколько частей... в батальоне +- 400 человек (4 роты)
Борисфенка• 22 сентября в 13:51
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Ви відбита на всю бошку? Розкажіть чоловіку, що ви його посаду на форумах з москалями обговорюєте, подивитеся на його реакцію.
Милота• 22 сентября в 13:52
Ну так запитайте в чоловіка. Чи він вам не чоловік, і ви з себе дуже розумну корчите наче ви у тій військовій тематиці розбираєтесь?
Полонянка SexShop-а!
• 22 сентября в 13:52
Ответ дляБорисфенка
Та блін, я інформацію по крупинках хоча б тут читати можу . По інтернет що бачу - те і знаю. Все!
Сусановна• 22 сентября в 13:52
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
та він жонатий 99,9%, шо як сьогоднішня
Полонянка SexShop-а!
• 22 сентября в 13:53
Ответ дляСусановна
та він жонатий 99,9%, шо як сьогоднішня
Капець, до чого ваш коментар?
Шалена невинність• 22 сентября в 13:53
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Ну знали де знайти...Зкрийте краще тему...
Борисфенка• 22 сентября в 13:53
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Удалено администрацией...
Сусановна• 22 сентября в 13:53
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Капець, до чого ваш коментар?
того шо як би у вас були відносини ви б у нього питали
Я не чарівниця вам• 22 сентября в 13:54
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Командир части может украсть больше,если уж про оптимальность речь зашла.
Борисфенка• 22 сентября в 13:54
Ответ дляСусановна
А він їй нічого не скаже і правильно зробить. Бо вона дурна балаболка.
Полонянка SexShop-а!
• 22 сентября в 13:55
Ответ дляСусановна
Він сам не пише і не відповідає. Каже - як будуть новини - напише, розкаже при зустрічі. А про це , про що питаю - прочитала в інтернет
Полонянка SexShop-а!
• 22 сентября в 13:55
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Оптимально в плані безпеки більше. В плані дислокації
Кондуктор маршрутки• 22 сентября в 13:56
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Вы здоровы вообще так с людьми разговаривать? Оно конечно из Германии виднее.
Борисфенка• 22 сентября в 13:57
Ответ дляКондуктор маршрутки
А інакше блондинки не розуміють, недохват інтелекту у них.
Кондуктор маршрутки• 22 сентября в 14:00
Ответ дляБорисфенка
Вас никто не просил измерять их интеллект. Кстати, интеллект человека, общающегося на форумах как бабка в пригородной маршрутке, тоже явно не как у Энштейна.
Элька-Карамелька• 22 сентября в 14:01
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
що у вас за відносини і спілкування, що ви питаєте на форумі а не в нього?
Анонім Завгосп• 22 сентября в 14:08
Адмін, видаліть, будь ласка, тему. Та автора и пожиттевий бан.
Звезда в шоке• 22 сентября в 14:14
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Ви теж можете
Железобетон• 22 сентября в 14:15
Ответ дляБорисфенка
Значить вам можна було тут свого чоловіка обговорювати і розповідати,де служить і ким.А автор під анонімом відбита на всю голову?Тут ще питання,хто відбитий
Я не чарівниця вам• 22 сентября в 14:15
Ответ дляБорисфенка
Думаете кацапы возьмут автора в заложники?
Омлетик• 22 сентября в 14:16
Ответ дляБорисфенка
Чья б корова мычала-ваша бы молчала. Про интеллект то. Попуститесь. С благоверным вашим будете так разговаривать. Совсем уже.
Железобетон• 22 сентября в 14:17
Ответ дляАнонім Завгосп
Люди,что с вами?Я понимаю,что война,но нельзя же так