ПАЦАНКА О• Изменено 22 сентября в 22:49
Люди, которые в восторге от Лиддла, вы откуда? Я вынуждена временно там
покупать, я просто вою. Хочу пойти купить сала, кровянки, гурку, домашнюю колбаску, рыбку к пиву, рыбку пожарить, домашний творог, зелень, квашеные помидоры, выпечку по типу мамчини смаколики, а не вот это вот все. Сливы, яблоки ведерками, консервацию домашнюю вкуснющую.. Ээх(
ПАЦАНКА О
• 22 сентября в 23:13
Ответ дляУшла и Пришла
Ясно. Не ображайтеся на всі Лідли світу. Так, у данців трохи інший вайб. Але нічого. Виручить, голодні не лишитеся. Для мене особисто найсмачніший Лідл на Кіпрі, просто там дуже класна випічка, фрукти в сезон (всі місцеві або Греція), порядок, чисто, заморозки просто класні, досі згадую пиріг з сиром та шпинатом. Ну а сир домашній (творог) можете собі наробити самостійно. Чому сумувати? У північних країнах дорого або дуже дорого, тому саме Лідл багатьох виручає. В Амстердамі, до речі, в лідлі курку сиру фасовану по 1 кг розмивають бігом, бо інші запаковки дорожчі. Це країна з досить високим прожитковим мінімумом, але Лідл там не рахується для бідних чи щось подібне, просто магазин, з якого все вимітають. Заможні нідерландці за кожне євро вдавляться (сорі, будуть торгуватися), мала честь колись з ними вести бізнес. А вдома то ясно, що смачно. Особисто я ніде таких пахучих яблук не зустрічала, як вдома, в Україні.
Просто интересно, что местные сети намного лучше. А в норвегии его и вовсе нет. Но территориально он самый удобный, пока пользуюсь.
ПАЦАНКА О
• 22 сентября в 23:14
Ответ дляПополняю_Карму
О , типаж рибки до пива
Удалено администрацией...
Пополняю_Карму• 22 сентября в 23:14
Ответ дляТайТаке
Удалено администрацией...
когдадеЦкие• 22 сентября в 23:15
Ответ дляТайТаке
Лидл как срань. Вечно бардак и все разбросано. Это забежать на скорую руку что то купить.
Даже не знаю кому нравится.
Удалено администрацией...
Ушла и Пришла• 22 сентября в 23:15
Ответ дляПАЦАНКА О
Так, часто країни свої мережі просувають. Там може бути і смачніше і дешевше. О, згадала, де Лідл мені ще сподобався. В Ірландії. Там було дуже чисто (хоч ірландці за чистотою не дуже прискіпливо слідкують) та смачно. Вибір достойний.
Пополняю_Карму• 22 сентября в 23:15
Ответ дляПАЦАНКА О
Удалено администрацией...
Багато чого в світі варять - але вживають не всі
Шукайте рибку , бо градус впаде і вити далі
ПАЦАНКА О
• 22 сентября в 23:15
Ответ дляУшла и Пришла
В Данії також, до речі, люблять економити. У них це не соромно. Моя одногрупниця багато років заміжня за данським вікінгом, так, заможні, але люблять економити (в них це зветься «витрачати гроші з розумом» та «планувати»).
Да, они кстати покупают в лиддле строго по акциям и много. Напрмер, сегодня акция на масло - максимум в руки, сразу полка пустая и идут к кассе с одним маслом. Как вариант
Пополняю_Карму• 22 сентября в 23:16
Ответ длякогдадеЦкие
Удалено администрацией...
Відомий екземпляр тут
Хамло рідкісне з претензією на Иліту
Не зви чайна• 22 сентября в 23:16
Ответ дляДавно без алко
Як саме випічка вам подобається там?
Та ті ж самі круасани (особливо цільнозернові) чи донатси. Мене влаштовує ціна/якість. Країна - Угорщина
Пешеходик• 22 сентября в 23:16
Ответ дляТайТаке
Даже не знаю кому нравится.
Магазин Норма ещё хуже для меня. Товара очень мало. Никогда сейчас не захожу туда.
Доктор Хаос• 22 сентября в 23:16
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
А в каких украинских магазинах, а именно супермаркетах, вы могли это все в одном месте купить? 🤣
Тю, та в Ле-АТБ теперь и гурка и кровянка домашняя, вы не знали? Вот токо купила сегодня
ПАЦАНКА О
• 22 сентября в 23:16
Ответ дляПополняю_Карму
Удалено администрацией...
Проедставляю, что ты там наформувала уже
Пополняю_Карму• 22 сентября в 23:16
Ответ дляТайТаке
Удалено администрацией...
Не відволікайтеся , жіночко
На що розуму вистачає
ПАЦАНКА О
• 22 сентября в 23:17
Ответ дляУшла и Пришла
у нас чисто. А что вкусное у них? Круассаны да, ок. Соглашусь.
Потішаюся• 22 сентября в 23:17
Ответ дляГладиолус
Можу порівняти Лідл в трьох державах. Так ось по продуктам саме польській Лідл найближчий до моїх потреб.
Якщо Ви в Польщі, то Вас не розумію
Я була в лідлах в 5 країнах.
В Польщі найнижчі ціни.
Найбільший вибір молочки в Чехії, як не дивно.
В Польщі найнижчі ціни.
Пополняю_Карму• 22 сентября в 23:17
Ответ дляТайТаке
Удалено администрацией...
Ушла и Пришла• 22 сентября в 23:18
Ответ дляПАЦАНКА О
Давно помітила, чим заможніші люди, тим вони все купляють по акціях. Дійсно, як акція, то метуть все. От вам і мульйонери (це я про Амстердам та Дублін конкретно, де нерухомість вартує як космічний корабель).
Ондатрова шуба• 22 сентября в 23:18
Мне наверное лидл подойдет. Больше половины из вашего списка я не ем
Бідося• 22 сентября в 23:18
Покупаю в Лидл и не только, родом из Житомира, 18 лет жила в Киеве. Не вою
Пополняю_Карму• 22 сентября в 23:18
Ответ дляПАЦАНКА О
Не перебивайТЕ , шановна
За рибкою не вию
когдадеЦкие• 22 сентября в 23:19
Ответ дляТайТаке
Удалено администрацией...
Такое впечатление, что вы махнули полторашку Десанта - и айда в интернете кривой саблей махать
Пополняю_Карму• 22 сентября в 23:20
Ответ дляТайТаке
Удалено администрацией...