вкрации• 23 сентября в 15:28

Вы умеете пользоваться огнетушителем в транспорте?

Баба на горошині• 23 сентября в 15:29
В транспорте , и не только

Хотите освоить?
Триндичіха Байрактар• 23 сентября в 15:29
Я могу пернуть и взорвать автобус
Кумедна• 23 сентября в 15:31
ще б знати де він в тій собачій будці Руті знаходиться
пу_пугренчик• 23 сентября в 15:33
Що б знати вмієш чи ні, потрібно попробувати. Теоретично вмію, на практиці не відомо
Мелочунь• 23 сентября в 15:33
Так
автор вкрации • 23 сентября в 15:37
Ответ дляМелочунь
Так
Тушили что-то?
Мелочунь• 23 сентября в 15:44
Ответ длявкрации
Тушили что-то?
На навчаннях лише, керуєме загорання.
Витягуєте предохранитель, де пломба, сопло направлчєте до вогню і натискаєте ручку.
Баба_Воля• 23 сентября в 16:21
В мене на роботі є, я його не підніму просто. В машині не знаю який
Без комплексів• 24 сентября в 08:30
Так, проходила навчання. Але вогнегасника 5 кг вистачить на кілька секунд розпилення . Вогнегасник не для того , щоб вгамувати вогонь, а розчистити собі дорогу для порятунку . Вогонь приборкують водою пожежники