Анонимус Я• 23 сентября в 23:58

Можливо колись змінять програму навчання, щоб була легша ? Я утопаю в цих уроках

Чому в Америці , Іспанії якось простіше до тих уроків відносяться
В нас прям 10 предметів і маєш скрізь все вивчити

Зараз воно не треба
Відкрив інтернет і як треба все дізнався
Я вчилась на 8,9,10 балів - я вже не згадаю ті предмети якими не користуюсь в житті.. толку з того що я його вчила?
Куда ж без меня• 24 сентября в 01:10
Ответ дляАнонимус Я
О я вчора малювала
Вірніше перемальовувала з атрасу в контурну карту всі позначки
Залишила дитину в спокої від цього дібілізму
А чому дитина сама це не змогла зробити?
Мій ще в початковій школі карти підписував. Може не дуже охайно, може щось і пропустив, але сам!
Гага Газу• 24 сентября в 01:11
Ответ дляБабка-ежика
Я 85 г.р. У меня англ был с 1 класса. Я росла в провинции
В мене англійська була з 5 класу.
87 рік .
Вапщета• 24 сентября в 01:12
Так вы это делаете за своих детей.угомонитесь.дайте ребёнку свободу пусть берет ответственность за свои знания.а от того что сидеть над ним ума не прибавится уж точно.
Сонячний день• 24 сентября в 01:12
Ответ дляЗалізна пані
Згодна з вашим коментарем. Саме тому багато хто з наших їздив туди на заробітки. Як і в інші країни. На жаль, наші розумні люди з відмінними дипломами їздили заробити. Це болісно та несправедливо. Але їсти за щось треба. Щодо расистів також згодна. Хоча про це не говорять. Але мене глибоко вразило те, що був напад на євреїв в центрі Амстердама, про який поліцію було попереджено, і поліція нічого не зробила, щоб захисти людей. Дуже сумно.
Если бы на местных было нападение, не факт что тоже что-то сделали бы. К сожалению в последние годы полиция в разных странах работает не очень
Сонячний день• 24 сентября в 01:13
Ответ дляПолуничка
В моем детстве английский был с 5-го.
Его тогда ’нормально’ никто не преподавал и не учил, как, впрочем, и сейчас. Сейчас только требуют и задания непосильные задают.
В моей новой стране на работе спросили, как я так хорошо выучила английский? Я ответила: заводите двоих детей и делаете с ними каждый день уроки.
Обычные задания, в большинстве школ на выходе Б1
Это не так много.
Куда ж без меня• 24 сентября в 01:13
Ответ дляБлакитна устриця
Так коли вчитель має помагать? Після роботи?
Де той недобор?
У нас Київська обл , класів однаково. 25-48 дітей в класах. Дві зміни, перерви 5 хв.
Відчитала вчитель, домашку на дошку і побігла далі
Бровари?
Гага Газу• 24 сентября в 01:14
Ответ дляСонячний зайчик
Блин... 12 класс гимназия в Германии.
Матрицы, метод Гауса, написать функцию по ее графику и этот график не прямая... а хрень с загогулинами.
11 клас теорема про биноминальный коэффициент.
4 листа домашки сплошных примеров и задач
Блин... КТО???? выдумал, что на западе легко учится? там в старших классах полная Ж....наши школы нервно курят бамбук даже математические.
В мене теж так було.
+ Модулі, теорія ймовірності .
Ми з 5 класу учили тригонометрію.
Дитина зараз в 7, вони ще Теорему Піфагора не вчили ( не Україна). Другий рік товчуть дроби . А, як їх участь робити пропорцій, мене шляк трафляє просто.
Невидимка Майя• 24 сентября в 01:14
Ответ дляАнонимус Я
Менше задавати дз
Розбирати в школі
Індивідуальний підхід
Менше учнів в класі, в нас 35 учнів!!
Нормальна не залякуюча вчителька
Вчитель який посміхнеться і скаже не переживай
Індивідуальний підхід може бути тільки коли один учень і один викладач
Куда ж без меня• 24 сентября в 01:14
Ответ дляПерловая Кашка
И нужно учитывать, что прежде дети шли в школу в 7-8 лет, а теперь в 5-6, и то, что должны были бы учить в более старшем возрасте, когда уже и ум созрел, учат намного раньше.
Не все родители выпихивают своих детей в школу в 5-6 лет!
Куда ж без меня• 24 сентября в 01:16
Ответ дляЗалізна пані
Передмістя Києва - діти навчаються в дві та три зміни (третя зміна приходить на 14:00 та йде в деякі дні о 20:00), державна школа. Місця нема. Жодних додаткових занять. Бо нема приміщень. Звісно, тільки репетитор платно. Тут пишуть про якісь факультативи для тих, хто не встигає. Де таке є? Це на державному рівні? Чи факультатив - це гроші вчителю за урок? Так не в усіх батьків є ті гроші в такій кількості.
З приводу факультативів (консультацій), правда, це на державному рівні. Знайома працює в школі. 2 години на тиждень - консультпункт (так називають).
Сонячний день• 24 сентября в 01:16
Ответ дляКуда ж без меня
А в чем прикол, если ребенок закончит школу в 19 лет?
Перловая Кашка• 24 сентября в 01:16
Ответ дляКуда ж без меня
Так, в деяких школах дійсно багато учнів, що є 2 зміна. Але спитайте у вчительки: коли дитині можна підходити до Вас, якщо щось не зрозумів на уроці (або хворів і пропустив тему)?
Вторая смена часто там, где нет убежища или оно не вмещает всех учеников одновременно. Поэтому часть учится с 8 утра, часть с 11-12, чтобы вся школа не собиралась в одно время в одном месте.
Полуничка• 24 сентября в 01:19
Ответ дляВапщета
Если б не сидели, так они бы и писать-читать не научились. Масса таких примеров.
Куда ж без меня• 24 сентября в 01:21
Ответ дляКавуся
Я теж не напружувала дитину тими контурними картами, бо тоді б на основні предмети часу не лишалося б. Я малювала карти, малюнки з образотворчого, завдання робила з трудового навчання
То зятю/невістці теж будете одяг прати, прасувати, їжу готувати?
Ну, щоб дитина не напружувалась?
Вапщета• 24 сентября в 01:21
Ответ дляПолуничка
Не сижу 9 класс полет нормальный 8 9 балов
Полуничка• 24 сентября в 01:25
Ответ дляВапщета
Это у вас нормальный. У нас другой пример. Дети пошли в школу - я думала это как я пошла, их там всему научат. А там программа такая, что уже надо и читать, и писать. И по сей день приходится помогать.
Невидимка Майя• 24 сентября в 01:25
Ответ дляКавуся
Я своїй тільки трудове навчання і робила, у 7му класі, навчилася крючком вязати Тому превела її в іншу школу, де немає трудового навчання)
Полуничка• 24 сентября в 01:27
Ответ дляНевидимка Майя
У нас есть технология. По сути информатика. Лучше бы они крючком вязали!
Куда ж без меня• 24 сентября в 01:27
Ответ дляФиона Шрековна
Видела девочка показывала в инсте , что в Испании в 6 лет в первом классе дети на переменах читают. И учили их читать , как вы понимаете , не родители.
Я своего сама научила. Это что сложно? Лет с 5 мог уже слова читать.
Невидимка Майя• 24 сентября в 01:29
Ответ дляПолуничка
Вот у моей так, ей нравится) Но она целенаправленно в это направление шла
Все до блиску• 24 сентября в 01:31
Ответ дляПолуничка
Моя в 10-11 класі на праці кайфувала від готовки: деруни, вареники, налисниками змагалися))
Угги_в_горошек• 24 сентября в 01:33
Ответ дляПоторописька
Робите ведмежу послугу.
Якщо зможете, зрозумійте просту істину - діти всі різні. В мене двоє, один швидко все сприймає, вчиться відмінно, а другому потрібна допомога. Ось так буває і батьки бувають різні - одні допоможуть, а іншім всеодно на дітей.
Куда ж без меня• 24 сентября в 01:36
Ответ дляЗалізна пані
Зато в Іспанії касир, який офіційно працює та платить податки, то вийде на пенсію та буде отримувати мінімум 800 євро. Плюс в більшість супермаркетів беруть на роботу людей лише з іспанськими паспортами. А, ну, і кожна людина, хто працює, то має право на державну медичну страховку. Це така страховка, що не слід бігати з конвертами. Якщо касиру ок з калькулятором, то нехай. Мене більше бентежить пенсія у 800 євро. А мінімум для тих, хто ніколи не працював - 520 євро. В нас же з купою стажу можна мати мінімалку, зараз порахую, скільки це євро… 50 євро пенсія? Чи трохи більше?
Витратити чверть свого життя на ’пропіківаніє’ товару, який хтось купляє... в надії дожити до пенсії, щоб отримувати 800 євро..
Для мене це безглуздо.
Бритоножка• 24 сентября в 01:36
9 клас, вчить уроки максимум 1,5-2 години. Думаю там і знання такі, але оцінки більш менш.
Украиночка• 24 сентября в 01:39
Ответ дляБлакитна устриця
Тоді ніз ким не носились.
І хіба такі навантаження були?
Терпіти не можу, як тицяють а от з нами не вчились.
Ні з ким тоді не вчились.
І іноземна була з 5 класу, а не з 1.
Ще своєї мови не знають і букв, а вже паралельно іноземні букви і слова.
Ой, даже не хочу зчіплюваться
Теж не люблю оце ’а з нами уроки не робили’
Не робили, бо програма була легша! У моєї дитини у 6 класі щодня по 7 уроків і це в 2 зміну!
У мене було 5 інколи 6 в першу.
Зараз на кожен предмет дз - проєкт, а ми читали параграф і лише інколи якісь реферати писали.
З математики нам завжди задавали 2 номери, зараз стабільно 4 щодня. Про кількість домашки з англійської я мовчу... Виходить цілий день навчання. Бо приходить о 19 додому, поїли трошечки відпочили і за уроки. На ранок теж залишаються. Ні про які додаткові заняття мова не йде. Та в людей робочий день коротший (.
Невидимка Майя• 24 сентября в 01:40
Ответ дляКуда ж без меня
Відкриває і читає підручник.
А то як новий світ побудувати в майнкрафті вони звідкись знають, а як з предмету тему розібрати, то вчитель розжувати повинен.
Не кажучи вже про те, що забиваєш тему в гуглі і купа відео і презентацій.
Куда ж без меня• 24 сентября в 01:42
Ответ дляСонячний день
Что, к примеру?
Теорію ймовірності я особисто вчила в інституті. Зараз вона з 5-го класу починається в окремих задачах з математики.
Невидимка Майя• 24 сентября в 01:44
Ответ дляГага Газу
В мене теж так було.
+ Модулі, теорія ймовірності .
Ми з 5 класу учили тригонометрію.
Піфагора і в Україні в сьомому класі не вчать
Куда ж без меня• 24 сентября в 01:46
Ответ дляСирОжино пирОжино
Хто Вам таке сказав про 2 години консультації?
Кожна консультація у розкладі- це окремі години, які мають бути оплаченими. Все інше-за бажанням.
Нижче писала: знайома вчителька зі школи сказала. Ці 2 години оплачує держава, як і інші уроки.
Наприклад, у неї навантаження було 24 години на тиждень, а оплата за 26, бо консультації обов´язкові. Навіть, якщо ніхто не приходить, вона повинна в певний час бути у класі.
Невидимка Майя• 24 сентября в 01:47
Ответ дляКуда ж без меня
И я свою читать в 5 учила.
Сейчас ей 16, как хорошо что она этого не помнит)