ДлинноНожка• 24 сентября 2025

Чи є каса для покупки жд квитків у Перемишлі?

Збираюся їхати в гості на тиждень до Вроцлава. Планую спочатку до Перемишля поїздом дістатися. А так як поїзди часто спізнюються, то зарання не хочу брати далі квиток з Перемишля до Вроцлава. Тому цікавить, чи можу я в самому Пшемишлі купити далі на Вроцлав квиток в звичайній касі, і чи працює та каса в 5-6 ранку?
І ще еитання- якщо я їду в Польщу на тиждень, чи потрібно мені купляти туристичну страховку на цей час, чи будуть в мене її перевіряти на кордоні польські прикордонники? І щоб два рази не вставать, якщо страховка потрібна, порекомендуйте будь ласка, де краще в Україні її придбати?
Дякую
В Перемишлі ж один жд вокзал? Звідти куди з України поїзд приїжджає, звідти ж і далі польські поїзди на Вроцлав відправляються?
Дякую
Мюллерная• 24 сентября 2025
Там не только касса, еще и автомат есть
автор ДлинноНожка • 24 сентября 2025
Ответ дляМюллерная
Там не только касса, еще и автомат есть
Дякую вам ♥️
Турагенція Tourdream• 24 сентября 2025
У Перемишлі на вокзалі є й каси, й автомати, де можливо купити квитки.
Також їх можливо придбати онлайн у застосунках koleo.pl
intercity.pl
Вокзал один, невеликий, заблукати там важко. Потяги з України приходять на 5 колію. По Польщі потяги відправляються з сусідніх колій, все поряд, через підземний перехід).
Що стосується страховки, то вона у першу чергу потрібна Вам, а не прикордонникам. Хоча дійсно, на кордоні можуть страховку запитати.
І також останнім частом при перетині польського кордону часто запитують фінансове забезпечення подорожі, тобто наявність у Вас грошей на розходи. По правилах, це повинно бути не меньше 75 злотих на день перебування.
фрау Гітта• 24 сентября 2025
Вы в самом Перемышле можете купить билеты в приложении. Вокзал один. Страховку у меня не проверяли ни разу, но ее лучше иметь просто для себя, мало ли что.
автор ДлинноНожка • 24 сентября 2025
Ответ дляТурагенція Tourdream
intercity.pl
Дякую, а на рахунок грошей то треба мати налічку чи можна сказати що на карті є потрібна сумма?
Трільчиха• 24 сентября 2025
Ответ дляДлинноНожка
Нужно иметь наличкой
Турагенція Tourdream• 24 сентября 2025
Ответ дляДлинноНожка
У цьому плані на кордоні діє людський фактор. У більшості випадків просто питають, яка сума є з собою. Але інколи просять показати. У мене особисто було пару таких випадків. Якось показувала й готівку, й суму на карті.
Сиренькая• 24 сентября 2025
Ответ дляДлинноНожка
Меня просили показать наличие финансов. Сказали можно на карте или наличку. Я показывала с приложения на телефоне.
SnowMaiden• 24 сентября 2025
Касса рано утром закрыта, но есть автомат билетный или можно купить в приложении интерсити пл. Учтите, что в последнее время очень мало сидячих мест во 2 класс, только в 1й, а они дороже. Билет без места можно купить а приложении, но есть вероятность стоять всю дорогу или сидеть на полу, если придет много людей и у них будут билеты с местами. Автобус тоже вариант, там уже место гарантировано, но обычно если покупать вот прям на сейчас, то билеты значительно дороже.
Я шла через пеший, чтобы не ждать, перешли сразу взяла билет в приложении до Катовице.
Страховка на сайте полис юа, в приложении водафон взяла код на скидку, вышла на 10 дней 109 грн, никто не спрашивал, но иногда бывает, что просят.
Наличные желательно иметь или распечатать выписку по карте свежую на английском
автор ДлинноНожка • 24 сентября 2025
Дякую всім ❤️❤️❤️