Попельшка• Изменено 24 сентября 2025

Чому моя дитина за 3 роки вільно володіє мовою, а я ніяк її не вивчу за 20 років

Який секрет розкажіть
Якщо народилася дитина 3 Роки тому і говорить краще ніж я на тій мові
Броніки для Моніки• 24 сентября 2025
Потому, что вам не 3 года
Летчица• 24 сентября 2025
мій за 3 роки срану італійську не вивчив, бо не хоче тут жити. Хоче в Україну.
Лепетун• 24 сентября 2025
Ребенок умнее
На самом деле - круг общения шире, легче адаптация, мозг более гибкий, погруженние в культуру - шире и глубже 🤷
Пузата Хата• 24 сентября 2025
Яка мова? Де дитина вчила мову? Де ви вчите мову?
Пусин Кукин• 24 сентября 2025
В три роки вона точно не може володіти мовою 🤦‍♀️

Вона може прості слова знає і прості елементарні речення. Все
Пусин Кукин• 24 сентября 2025
Ответ дляЛетчица
Ну італійська якщо чесно на любітєля:)

Англійську хай вчить :)
Мрію про пончик• 24 сентября 2025
Я думаю вы тоже свободно на уровне 3 летного ребенка)
А какой язык 20 лет не поддаётся?
Летчица• 24 сентября 2025
Ответ дляПусин Кукин
Ну італійська якщо чесно на любітєля:)

Англійську хай вчить :)
Вчить, давно. Років 8 з репетитором, досі навіть В1 нема. Він в мене ще той учень((((
Жена сантехника• 24 сентября 2025
Тому що це діти, їх мозок як губка. У мене достатній рівень німецької для роботи, але я буду продовжувати вчити її все подальше життя, якщо вирішимо залишитися і всеодно ніколи не досягну рівня носія, а мої діти будуть на рівні носіїв.
lilul990• 24 сентября 2025
В 3 роки вільно володіє словниковим запасом а2?
Пусин Кукин• 24 сентября 2025
Ответ дляЛетчица
Впевнена у нього інші здібності є :) І чимало
Броніки для Моніки• 24 сентября 2025
Ответ дляЛетчица
Пусть учит не срану....
ЯНаПэПэ• 24 сентября 2025
Ответ дляПусин Кукин

залежить від батьків.
якщо сюсюкали і не розмовляли з дитиною то в 3 роки знатиме прості слова і речення з трьох слів.
якщо з народження розмовляли як з людиною то в 2 роки говоритиме складними реченнями
АдеКВАтная• 24 сентября 2025
Ответ дляЯНаПэПэ
залежить від батьків.
.
Летчица• 24 сентября 2025
Ответ дляПусин Кукин
Чуйка на товар є, може продати повітря. Вперше закупив партію взуття з Китаю, копії якісні найк, в 15 років, і понеслось.Квартиру на склад перетворив. Працював на будівництві в 16, підсобником у наших українців. Все робив, щоб тільки не вчитися. Вчитися не хоче взагалі. Якби його той 11 клас добить. Перевела на сімейну, бо сказав, що все одно ходить не буде, не баче сенсу. Це мій біль. Я стільки в нього вклала, а все мимо тазіка
Летчица• 24 сентября 2025
Ответ дляБроніки для Моніки
Пусть учит не срану....
Пусть!
Сметчица• 24 сентября 2025
общение, среда. мой сын тоже отлично выучил за 3 года, я только до б2, но мне в принципе в работе не нужен немецкий, в жизни - на бытовом уровне. /работаю я на английском
АдеКВАтная• 24 сентября 2025
Якою мовою, українською?
Пусин Кукин• 24 сентября 2025
Ответ дляЯНаПэПэ
залежить від батьків.
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
З дитиною - треба говорити як з дитиною.

Які складні речення дитині у 2 роки? Мамма мія
Аннуитет• 24 сентября 2025
Ответ дляПусин Кукин
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Ну у меня тоже в 2 года сложными предложениями говорят, но на родом языке... не иностранном. точнее на двух, они разделяют украинский и русский етить его... никак не можем перейти на украинский..
в садике на украинском говорят, дома на русском и украинском
Пацан к успеху шел• 24 сентября 2025
Я сижу с ребенком, который выехал за границу в 5 лет; на сегодня этот ребенок на местном языке говорит лучше, чем на русском/украинском. Но тут мама не сидела на двух стульях и не распылялась на украинский язык, а сразу отдала ребенка в школу, где он находится с 8 утра до 5 вечера
ЯНаПэПэ• 24 сентября 2025
Ответ дляПусин Кукин
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

складно-сурядні і складно-підрядні.
дитина всьому учиться у батьків!
Не стесняюсь• 24 сентября 2025
У друзей и родни кто выехал, дети садовского возраста за два три года уже разговаривают на том языке куда переехали. Взрослым детям дается тяжелее как и взрослым дядям и тётям. Так что да, чем меньше ребенок, тем быстрее схватывают.
Пффф 100%• 24 сентября 2025
Потому что
- ребенок не знает ни одного языка, а общаться есть потребность
- ребенок постоянно в языковой среде с любимым человеком
- у ребенка высокий уровень усвоения нового