Виниловая пластинка• 25 сентября 2025
В кого діти не їдять мʼяса?
Дитині майже 9 років, їсть лише ковбасу на піці. Інше мʼясо йому огидне. В когось був досвід з таким? Рибу теж не любить, замінюю рибʼячим жиром. Як бути з мʼясом? Аналізи в нормі, ріст і вага теж, активний. Спорт присутній
Люблю ХОЛОСТЯКА• 25 сентября 2025
Мой старший не ел ,даже колбасу ,пиццу ел только Маргариту
Может ближе к подростковому возрасту начал есть куриное филе ,потом и свинину
Вот почти в 18 лет лосось поел и сказал -нормально . Рыбу тоже не ел никакую
Виниловая пластинка
• 25 сентября 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Мій до років 3 їв лазанью, курку…. Тепер каже, що воно огидне, плюс він дуже любить тварин і не розуміє як можна їсти курку…
Неновая почта• 25 сентября 2025
Тоді тільки варіант заміняти рослинним білком (наприклад, бобові), ну і яйця, чи інші морепродукти (креветка). В мене теж погано їсть, але тому що не подобається. Може з´їсти котлету чи биток, які щойно зі сковорідки, якщо постоїть - вже не хоче. Ну і кусочок шашликах може з´їсти. Лікар казала готувати в тому вигляді, в якому є шанс що скуштує ..
ОбережнаЯ• 25 сентября 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
Яка розумна, неординарна дитина росте. Не їм нічого живого 15 років, діти ніколи не їли взагалі - зі здоров все прекрасно.
Баба_Воля• 25 сентября 2025
Ответ дляОбережнаЯ
А какой белок едите? И сколько например грамм в порции? Спасибо
ОбережнаЯ• 25 сентября 2025
Ответ дляБаба_Воля
Рослинний (маш, нут, сочевиця), горіхи, молочка будь-яка. Якщо раціон збалансований - не треба ніякого тваринного. Порції стандартні, нічого не зважуємо) у подруг так само якось, природньо)
Я_и_моя_собака• 25 сентября 2025
Єдине що міц їсть так це м´ясо в супі. Не знаю чому. Того в супи кладу більше м´яса хоч так. А так як бачу діти беруть ніжку курячу і гризуть то це не про мого
Ксерокопия ночи• 25 сентября 2025
Ответ дляОбережнаЯ
Яка ви нерозумна доросла тьотя.
КапитанльнаЯ• 25 сентября 2025
Моей 7, почти 8. Не ела и не ест рыбу и мясо никакие и никогда. Ничем не заменяю. Так как она вообще ест мало продуктовв. Развивается и растет нормально.