Капитошечка• 25 сентября 2025
У кого рушникосушарка в ванній поясніть будь ласка
Чи буде сушарка просушувати ванну кімнату і хоч трішки прогрівати? Елекрична настінна. Ванна кімната маленька 2*2 м
Живу в приватному будинку, в ванній взимку холодно і сирість.
Дівчина Бобула• 25 сентября 2025
В мене керамічна панель, і сушка два в одному, вистачає, без теплої підлоги. Взимку навіть тепло без додаткового опалення.
Дівчина Бобула• 25 сентября 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
У мене невелика, я її просто не вимикаю, поки немає опалення. Коли опалення є, то там і так ок.
Якщо там у вас немає взагалі опалення, то невелика сушарка не допоможе, треба брати велику (якщо це оренда і не можете нічого торкатися). Або ставити масляний обігрівач.
Якщо це ваше - то і на стіну, що веде назовні, і на підлогу, треба покласти інфрочервоний обігрів.
Масляний обігрівач гірше від керамічної панелі по всім показникам.
Дівчина Бобула• 25 сентября 2025
Ответ дляКапитошечка
Дякую. Ми ще теж не хочемо вмикати опалення бо ніби не холодно в будинку, а от в ванній кімнаті хочеться більш комфортної температури і щоб швидше висихав конденсат на стінах.
Має бути витяжка. Конденсат це проблема відсутності вентиляції.
Капитошечка
• 25 сентября 2025
Ответ дляДівчина Бобула
Є вікно, яке постійно привідкрите. Ванна углова, не утеплена ззовні.
Жена брата Админа• 25 сентября 2025
В мене електрорушникосушарка, але як писали вище, бестолкова штука. От зовсім немає від неї потрібної віддачі. Купила електродуйку, зовсім інша справа. Кутову не утеплену ванну сушарка не витягне зовсім. В мене теж кутова, зробили санвузол з бившої прибудованої веранди, тому я вам дуже раджу щось поефективніше.
Эта_Шикарна)• 25 сентября 2025
Ответ дляДівчина Бобула
якщо людина знімає житло, то потрібно щось не дуже дороге