Брюлик в стразах• Изменено 25 сентября 2025

Змінилося ставлення до тих, хто виїхав?

Все меньше бачу тем і коментарів із серії ’і не вертайтеся зрадники’ ’шаровіки на пособіях’ ’бешенки’ ’у вас уже сім´ї немає давно’.
Мені здається тим хто залишився стало зрозуміло, що ті хто виїхав все правильно зробив. І трольні теми про виїхавших майже зникли
Чи то була проплачена хвиля таких коментарів?
Vikki• 25 сентября 2025
Ответ дляКоленная ложечка
Возвращайтесь! В Украине полно и работы и жилья
Шо там еще по скрипту у вас?
Украина огромная страна,у нас детки спят спокойно...
Борисфенка• 25 сентября 2025
Ответ дляЛаскове телятко
я не бот, мені є різниця. Одна справа мусово виїхали з Маріуполя. Інша - коли у вишиванках виїхали з міст ЗУ і постять в ФБ сльозливі пости, як вони люблять свою неньку...тьху
Удалено администрацией...
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 25 сентября 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
Але вас переконають зараз в рівні життя десь як в Швейцарії

ПС - без війни його не було , то війна явно про розквіт
Фіолетові не погоджуються - буде не Швейцарія , буде Монако :)))
Я в Украине в отличие от Швейцарии хотя бы смогла сдать анализы ребёнку на дефициты , выявить проблемы и принимать нужные витамины, а там послали лесом.
Уровень не уровень, там большая часть населения живет на съеме - жильё дорогущее, не купишь.
Их уровень - это средняя температура по больнице.
Ласкове телятко• 25 сентября 2025
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
я хіба про заробітки? Я про виїзд на пособія....
Борисфенка• 25 сентября 2025
Ответ дляЛаскове телятко
А в чому принципова різниця? Виїхали куди бачили.
Насправді ви про повернення. Тому я і спитала - на що житимуть ті, що повернуться? Але хіба вас це цікавить, вам аби посичати.
Аbsurdus• 25 сентября 2025
Ответ дляБорисфенка
если нет принципиальной разницы, то выехавшие в Россию вас тоже не триггерят?или ’ то другое’?
Борисфенка• 25 сентября 2025
Ответ дляАbsurdus
П´ята колона повернулася в родниє пенати, і це чудово, їм я якраз аплодую і повертати їх точно не треба. Кров людська - не водиця.
Khmelnichanka• 25 сентября 2025
Ответ дляБорисфенка
Аплодую стоячи :)
Аbsurdus• 25 сентября 2025
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Борисфенка• 25 сентября 2025
Ответ дляАbsurdus
Удалено администрацией...
Чудо в декрете• 25 сентября 2025
Я выехала и не считаю что правильно зробила. Нет рецепта. На самом деле мы все в очень херовом положении. Была в разных ипостасях, меняю по очереди.
Чудо в декрете• 25 сентября 2025
Ответ дляТрусиковед
Конечно это было проплачено.
Как и много других тем.
Кто не выехал - всегда могут это сделать. Это совершенно не проблема
совершенно верно, именно выехать - не проблема, проблема адаптироваться и поверить в то что как было - никогда не будет.
Чудо в декрете• 25 сентября 2025
Ответ дляКиця-бриця
Зависть к чему?
Вы тут были полным нищебродом, если ваша жизнь изменилась к лучшему в эмиграции? Большинство моих выехавших знакомых. которые были в Украине хорошо устроены, потеряли во всем - качестве жилья, качестве медицины, развлечений, круге общения.
Абсолютно верно.
Альфред Шнитке• 25 сентября 2025
Ответ дляБорисфенка
В Євросоюзі подовжено до березня 2027 року. Кожна країна продовжує на власний розсуд - Німеччина і Італія на рік одразу, Польща кожні півроку.
Прийде березень 2026 року - подовжать ще на рік кожна країна Євросоюзу.
Поки не закінчиться війна, захист будуть продовжувати кожного року, а не тільки до 27 року. Нікого не виженуть в країну де йде війна, і саме громадянам якої надається цей тимчасовий захист.
І лише по її закінченню цей статус тимчасового захисту скасовується і надається можливість залишитися в країні перебування на загальних умовах, які були і до війни в країнах ЕС: конвертація в робоче, сімейне, навчання. В кого не буде можливості на час закінчення дії тимчасового захисту, відповідно даті в своїх документах на дозвіл проживання зробити конвертацію, вимушені будуть покинути цю країну та повертатися в Україну.
Стрекоза любви• 25 сентября 2025
Мене тільки одне тригерить: як тільки десь в світових ЗМІ зʼявляється інфа про те, що скоро кінець війни (хай навіть це не відповідає дійсності) одразу на Порадниці купа тем, «А вдруг нужно возвращаться в Украину?», «Боюсь, что нужно уезжать», «Не хочу їхати назад» і тд.
Тобто, для таких людей відстрочка закінчення війни це продовження життя закордоном, чому вони хоч і не явно, але радіть. Може й не радіють, мабуть це не зовсім правильне слово, але ви зрозуміли.
Борисфенка• 25 сентября 2025
Ответ дляАльфред Шнитке
Саме так, і писано про це сто разів.
Але матрьошки все одно гарчать щодня.
Свідок Перемоги• 25 сентября 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Ого , супер прорив - дефіцити - дієтологи , манікюр , брови і ще якась йня як показник розвитку
ПС - в Україні теж існує ринок оренди
Борисфенка• 25 сентября 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Удалено администрацией...
No problems• 25 сентября 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
З наступного року побачимо, коли прихисток приберуть офіційно.
Официально его продлили до марта 2027.
No problems• 25 сентября 2025
Ответ дляКиця-бриця
Из вашего, как и из этой темы, прет отчаяние.
Завидуйте молча (с)
woman Warrior• 25 сентября 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
Ви отримали вже? От як отримаєте, то напишите
да хватит уже рассказывать небылицы тем, кто тут живет и получал.Подтвержением и основанием является работа, умова, контракт или фоп.
woman Warrior• 25 сентября 2025
Ответ дляЛо Шарик
Про тцк шників незнаю
Їздять далекобійники, заброньовані у відпустку, в відрядження, опікуни, піклувальники, священники, багатодітні, спотрсмени , бізнесмени.
Можливо ще є категорії але я вже незнаю
тут соглашусь.
Ездят при правильно оформленных документах.
насчкт тцк не знаю и знать не хочу.
No problems• 25 сентября 2025
Ответ дляАнонимус Я
Поговорим через 10 лет европейской жизни) Когда пособия ’возрастут’, ’а шо мы хуже арабов’ ,а дети украинские займут топ-позиции в компаниях. Только так, не иначе) Никому не завидую, была по обе стороны.
Мои знакомые уже 20 лет как живут, их младшая дочь уже там родилась. Всё хорошо у них, копят на своё жилье, не хотят влазить в ипотеку.
Снимают 4хкомнатную квартиру, не топы, но джип купили уже давно, гражданство тоже давно оформили, живут как белые люди с европейским паспортами
Magnifique_• 25 сентября 2025
Ответ дляБорисфенка
А на що жили поки війна не почалась? Та й війна захід України дуже мало зачепила. Зараз на захід України перенесено багато виробництв. Тема у топі, що в Чернівцях нема кому працювати. Так що не тягніть за вуха максимально дивні аргументи.
No problems• 25 сентября 2025
Ответ дляКрестьянинДиор
Ну то як. Та я думаю, що то всі зрадники, як повернуться, мітлу їм в руки і вулиці підмітати і громадські туалети мити.
Мечтать не вредно. Зарплаты на должностях со знанием любого европейского языка в 2-3 раза выше обычных в Украине.
А метла как раз Вам достанется
Magnifique_• 25 сентября 2025
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
От і погано, що фіолетово, і совість так дешево стоїть тих , кому фіолетову.
Magnifique_• 25 сентября 2025
Ответ дляБорисфенка
Саме так, і писано про це сто разів.
Але матрьошки все одно гарчать щодня.
Закордонні патріотки гарчать і моляться на продовження війни ’захист’ і подачки.
Khmelnichanka• 25 сентября 2025
Ответ дляMagnifique_
Максимально дивні аргументи?

Хм…
Ок.
Як жити людям, які втратили все?
Україна має достатньо ресурсів, щоб підтримати всіх, хто хоче і може працювати? Україна має достатньо ресурсів, щоб підтримати всіх, хто не може працювати?
Magnifique_• 25 сентября 2025
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Зрозуміло, що не хоче повертатися до Неньки. Багато ВПО які виїхали і з окупації і з прифронтових міст, лишилася в Україні і не вішаються, як погрожують запроданці - маніпуляторши.
Пишу каліграфічно• 25 сентября 2025
Почему вас это интересует?

Просто больше людей выехали, больше стали понимать, что это выбор каждого.
Да и злобные комментарии в сторону выехавших - это чаще всего зависть и низкий интеллект.