Пасхальний тролік• 25 сентября в 22:14

А ви б брали дитину підлітка 13 років на пологи?

Я тут сьогодні вичитала в одній мамській групі , що багато жінок брали своїх дітей від 13 років на пологи, звісно що діти просилися бути присутніми. При чому жінки стверджують, що діти були присутні весь час і бачили процес повністю. Тобто не заглядали туди, а стояли збоку у ліжка або сиділи в кріслі вздовж кімнати. Ви б взяли з собою дітей на пологи , якби в нашій країні так дозволяли?
Кашпо• 25 сентября в 22:15
У меня вопрос один , зачем это нужно ребенку ?
Я Головна• 25 сентября в 22:16
Ні .
Из Виа-гры• 25 сентября в 22:16
Дайте посилання на групу.
Теща дочки• 25 сентября в 22:16
Чтоб напрочь отбить у ребёнка желание когда-либо рожать? Нет.
тяжкаялюдина• 25 сентября в 22:16
Ответ дляКашпо
Они уже в таком возрасте сами фертильны.
Снідаю авокадо• 25 сентября в 22:17
Ні
Я і подругу не брала б, яка не народжувала ще. Навіщо дитина там?
Не зацілована• 25 сентября в 22:17
Хто пускає дітей на пологи? Якісь несенітниці
Снідаю авокадо• 25 сентября в 22:18
Ответ дляНе зацілована
Автор придумала)
Навряд чи десь таке ж. Хіба що пологи вдома) то там хоч циганський табір можна покликати
автор Пасхальний тролік • 25 сентября в 22:18
Ответ дляКашпо
Зі слів мам, діти хочуть бути присутніми при народженні брата чи сестри, просто виявили таке бажання. Хочуть побачити момент народження рідної людини
Мелочунь• 25 сентября в 22:18
Ответ дляКашпо
Чтоб дети никогда не хотели секса и детей
Кашпо• 25 сентября в 22:19
Ответ дляПасхальний тролік
Для меня это со всем ментально здоровые люди , кто это хочет смотреть
PANTERA_KET• 25 сентября в 22:20
Точно нет
Кидстаффовка• 25 сентября в 22:21
Ответ дляНе зацілована
їх навіть в пологові будинки не пускають, як відвідувачів.
Не зацілована• 25 сентября в 22:22
Ответ дляКидстаффовка
Так от і я про що. Думаю, може що змінилося. Бо до мене доньку не пускали навіть в палату відвідати вже після народження
Наизнанку• 25 сентября в 22:23
сейчас модно рожать дома в бассейне в ванне с акушеркой своей - то пусть все и присутствуют и видят как все выходит и не только ребенок
ША! я прийшла!• 25 сентября в 22:24
Ответ дляКашпо
Маме тоже незачем. Какой поддержки или помощи может ожидать взрослая женщина от ребенка?
Чеширская кошечка• 25 сентября в 22:25
Оце якийсь треш, ну чес слово, а якби дитина просила татуху в 10ть років чи покурити, теж би виконували забаганки, що в голові у тих мамок. Є ж якісь процеси, які мають бути умовно за закритими дверима а не публічними, ну можна ще взяти з собою на прийом до гінеколога чи проктолога, а що, то ж цікаво як.
сладкий_ноябрь• 25 сентября в 22:26
Посилання на групу є?
ЖивунаБагамах• 25 сентября в 22:26
Будучи взрослой тетей не пошла бы ,а тут ребенок
бЭйбА• 25 сентября в 22:26
А почему не на зачатие сразу?
Лишают детей детства как могут аля-современные мамаши.
БезПаспортаНеПродаю• 25 сентября в 22:26
В Америці народжують так . Вся сімʼя може бути біля мами і все ок .
Не знаю , роди різні бувають , у мене все легко і просто , нічого поганого не сталося б якщо дитина 15 років була поряд .

Але це ж лікарня , всяке може бути , в тому числі і непередбачуване . Тому я проти .
автор Пасхальний тролік • 25 сентября в 22:27
Ответ длясладкий_ноябрь
Посилання на групу є?
Ответ дляИз Виа-гры
Дайте посилання на групу.
Чеширская кошечка• 25 сентября в 22:27
Ответ дляМелочунь
Та дорослі дядьки іноді втрачають свідомість а тут підлітки, потім всякі збочення і т.д., нервові розлади, хай краще займаються своїми підлітковими справами.
БезПаспортаНеПродаю• 25 сентября в 22:28
Ответ дляПасхальний тролік
фото
В Америці це норма … там навіть палати йдуть двохкімнаті щоб вся сімʼя помістилась .
автор Пасхальний тролік • 25 сентября в 22:29
Ответ дляСнідаю авокадо
Автор придумала)
Ні не придумала, дійсно таке практикується
БезПаспортаНеПродаю• 25 сентября в 22:29
Ответ дляПасхальний тролік
фото
В Америці це норма .
Навіть палати йдуть двокімнатні , щоб вся сімʼя могла бути поряд . Типу у них це легко і всі підтримують .
Чеширская кошечка• 25 сентября в 22:29
Ответ дляЖивунаБагамах
Я просто не можу дати для себе відповідь на питання навіщо і з якою метою це все.
Кашпо• 25 сентября в 22:29
Ответ дляША! я прийшла!
Для меня вообще маразм брать собой кого-то на роды помощь ноль , боль не разделят только раздражают . Оплатить врача нормального и акушерка чтоб все время были рядом а брать родственников вообще не вижу необходимости
Юлія-47d3• 25 сентября в 22:31
Наскільки знаю,дітей взагалі не пускають в пологовий,не те ,що на самі пологи