Гладиолус• 26 сентября в 01:16

Дівчата в Польщі, ви як після новин?

Польша призвала своих граждан немедленно покинуть Белоруссию

Посольство Польши в Минске призвало своих граждан покинуть Белоруссию, рекомендовало воздержаться от любых поездок в эту страну.

’Министерство иностранных дел призывает граждан Польши, остающихся в Республике Беларусь, незамедлительно покинуть ее территорию, используя доступные коммерческие и частные средства’, - говорится в сообщении на сайте дипмиссии.

’Посольство вновь заявляет, что в связи с обострением ситуации, продолжающейся войной в регионе и неоднократными произвольными арестами граждан Польши Министерство иностранных дел рекомендует воздержаться от любых поездок в Республику Беларусь’, - добавили дипломаты..

’В случае резкого ухудшения ситуации с безопасностью, закрытия границ или других непредвиденных обстоятельств эвакуация может оказаться значительно затрудненной или даже невозможной’, - предупредило посольство.
Не вмію заміряти• 26 сентября в 12:40
Ответ дляЛялька в колисці
Та ти в саме он сусідню тему засрало своїми випорожненнями. Бо там борисфенку побачило. може й тебе в анонімний бан на місяці відправлять разом з лав лав лав
А ви авториця тієї срачної теми, виїхавша, яка переживає, чому її не згадують?)) так ви сама свою тему і засрали, зі своїми щасливими однодумцями виїхавшими - поїхавшими.
Приходите на український форум випорожнитися тим, чим переповнені.
Не вмію заміряти• 26 сентября в 12:43
Ответ дляЛялька в колисці
Удалено администрацией...
Лялька в колисці• 26 сентября в 12:43
Ответ дляНе вмію заміряти
Так, я авториця і тема срачною не була поки воно туди не припинилося
Не вмію заміряти• 26 сентября в 12:45
Ответ дляЛялька в колисці
Ну звичайно, своє г**** під носом вам не смердить.
Лялька в колисці• 26 сентября в 12:45
Ответ дляНе вмію заміряти
Удалено администрацией...
Я вам вище відповіла, що я автор тієї теми, не борисфенка. Про щурів і не тоне - ну якщо це не потонув то я не знаю чого ви чекаєте. Атомної бомби?
Не вмію заміряти• 26 сентября в 12:50
Ответ дляЛялька в колисці
Так, не потонув, як би вас від цього не корчило. Українці живуть і набагато краще аніж ніж багато виїхавших. Україна як держава вистояла.
Та вже над вашими головами літають сусідські безпілотники. А атомну бомбу якщо і кинуть, то подалі від себе, а не на найближчого сусіда - якраз до вас))
Лялька в колисці• 26 сентября в 12:54
Ответ дляНе вмію заміряти
Удалено администрацией...
Не вмію заміряти• 26 сентября в 12:55
Ответ дляЛялька в колисці
Удалено администрацией...
Лялька в колисці• 26 сентября в 12:59
Ответ дляНе вмію заміряти
Удалено администрацией...
Так це ж ви до мене вчепилася, строчите кілометрові простині про щось своє, що вам болить і мене взагалі ніяк не стосується і слиною захлинаєтеся. Перечитайте себе - це ж просто якась істерика
Не вмію заміряти• 26 сентября в 13:00
Ответ дляЛялька в колисці
Не перекладайте на мене свій стан.
Я живу в Україні і спілкуюсь на українському форумі. Що вам не так?))
На що ви розраховували, що вашу істерику тут мовчки читати будуть?)
Лялька в колисці• 26 сентября в 13:02
Ответ дляНе вмію заміряти
Не перекладайте на мене свій стан.
Та я вас взагалі не чіпала! А ви зі старту соплі, сльози, слюні. Подихайте, води попийте, а тоді з новими силами на совєтчицю воювати за честь України з виїхавши ми. Таку важливу справу робите, фронт тримаєте! Себе не бережете зовсім
Не вмію заміряти• 26 сентября в 13:04
Ответ дляЛялька в колисці
Удалено администрацией...
Лялька в колисці• 26 сентября в 13:05
Ответ дляНе вмію заміряти
Удалено администрацией...
Ви ще в ООН зверніться
Не вмію заміряти• 26 сентября в 13:05
Ответ дляЛялька в колисці
Ви ще в ООН зверніться
О, злякались, підібгали хвоста))
От і все, що треба знати про таких як ви.
Неначасі• 26 сентября в 14:32
Та не будет в Польше как в Украине
Но уверенна, щупать будут и даже попадать в дома, конечно, случайно
Срок 2-5 лет.
Кусюче сонечко• 26 сентября в 21:11
Пам´ятаю на початку повномасштабного, хтось писав, що буде момент коли люди будуть повертатися в Україну, але не через закінчення війни.