Сіґеле-міґеле• 26 сентября в 04:56

Чоловік пред´являє претензії, що я не готую.

А я готую, кожен день, так, прості страви, але ж не голодаємо, а він хоче перці фаршировані, млинці, борщі, пельмені домашні, лазанью, котлети, і т.п. мені лінь, та й не профі я в готовці.
Мядуза аля моргонер• 26 сентября в 08:28
Ответ дляСіґеле-міґеле
Так я це і роблю, але чомусь людям дуже не подобається, коли хтось живе на розслаблені.
Та нашо вам ті люди? По суті, це не подобається вашому «роботодавцю», от ви й запереживали. Тут два шляхи- або почати напрягатись і готувати перці, або стояти на своєму, ризикуючи лишитись голій-босій-підререзаній. Як у інших впм не допоможе.
Колупалочка• 26 сентября в 08:29
Ответ дляСіґеле-міґеле
Має, це я бачу по своїм знайомим, всі хто гарно готує, і багато, під 100кг.
Не готовит, а жрет это потом ведрами. Вот так и вес. А если у вас будет меню вашего мужа, но вы не будете поедать это тоннами, норм будет.
Lizavel• 26 сентября в 08:29
Ответ дляТреба підробіток
пусть готовит сам, тоже требуйте от него, что хотите пельменей.
А она дома валяться будет весь день с телефоном?
Викачую яйцями• 26 сентября в 08:31
Ответ дляТирамісу на терасі
Які пафосні слова... але варто їх замінити на ’треба перебороти лінь, і починати готувати більше’.
А ще краще - треба перестати займатися муйнёй
Рожева юбка• 26 сентября в 08:35
Ответ дляСіґеле-міґеле
Готувати кожен день, роками, десятиліттями- це пекло!!!!!
Насправді, не для всіх.
Я готую, майже кожен день, десятиріччя. Мені приготування страв - в задоволення. Хоча, коли вперше вийшла заміж - думала так само, як і ви. Але, з роками, навчилася оптимізувати процеси так, аби все було легко і в задоволення. Наприклад, з тими ж фаршированими перцями, як би зробила я: купила б пак заморожених і вже чищених перців і шмат м´яса; м´ясо б крутнула на електром´ясорубці; моркву б натерла на електричній терці. Далі б залишився мінімум: приварити рис, нарізати цибулю, притушкувати цибулю з морквою, нафарширувати і стушкувати ти перці в соусі.
На все активних дій, максимум, пів години (без походу в магазин).
Радість моя• 26 сентября в 08:35
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Ладно борщ, а с пельменями и перцами столько мороки, что ни один мужик того не стоит.
Яка з перцями морока? Простіше, ніж борщ в рази
Викачую яйцями• 26 сентября в 08:37
Ответ дляЗалізна тьотя
Також варіант.
Займається собою, салони, шопінг, не втомлена, життєрадісна. Так обслужить чоловіка в ліжку, що він про ті страви й забуде.
А він з голоду на ній, жіттєрадісній, помре
Колупалочка• 26 сентября в 08:37
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну поділені, ви готуєте що можете, він заробляє скільки може, що не так?
Ви його теж питайте чому він 200к не приносить🤷🏼‍♀️
Браво! 👏
Lizavel• 26 сентября в 08:39
Ответ дляСіґеле-міґеле
Не знаю, напевно треба через біль, піт, і сльози, починати готувати більше
На работу вообще не хотите?
пані Солоха• 26 сентября в 08:39
Киньте того п...ра у вулик (або в ТЦК)
Викачую яйцями• 26 сентября в 08:40
Ответ дляСтріляний птах
Ви зрозумієте, що не праві. Але буде пізно.
Вам теж гарного дня. Продовжуйте страждати
Ой, та це тріль. Бо розумна жінка так поводитися не буде
Lily-2020• 26 сентября в 08:40
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Фартук ему подарите и набор кухонной утвари, пусть кулинарит.
Тю, сам купит
Lizavel• 26 сентября в 08:40
Ответ дляпані Солоха
Киньте того п...ра у вулик (або в ТЦК)
Вы своего сдали в ТЦК?
пані Солоха• 26 сентября в 08:40
Ответ дляLizavel
Вы своего сдали в ТЦК?
Мой сам пошел еще в 14г
Поторописька• 26 сентября в 08:41
А мій каже, що це за їжа котлети- картопля, відбивні гречка, підливка, макарони. Охрінів уже вкрай. А я працюю, і ще курси 2 години вдень. Він працює також важко, зараз трохи перекинула на старшого сина, який вдома поки що.
Усміхайлик• 26 сентября в 08:42
Прочитала ваши ответы автор, та все нормально у вас с приготовлением, чем проще, тем лучше
И вы и муж ваш здоровее будете
Эту привычку культа еды уже многие не поддерживают, жизнь и так сейчас в стрессе, так нет же давай ещё и грузить себя тем, что терпеть не можешь
Я тоже готовлю простые блюда, мужа и ребенка все устраивает, утром вообще только бутеры с кофе/чаем
Мужу сразу сказала, что я не фанат кухни и готовки, но он и так понял это, вешу 47 кг))
Викачую яйцями• 26 сентября в 08:43
Ответ дляРадість моя
А в борщу що складне?
Радість моя• 26 сентября в 08:43
Ответ дляСіґеле-міґеле
Просто 5 років назад я це все готувала, п останні роки просто вигорання, в Галі балуваній купуємо щось кожні два тижні.
А там є щось смачне?
Радість моя• 26 сентября в 08:44
Ответ дляLove_Love_Love_
Я взагалі не розумію чоу тут питають чи він забезпечує вас повністю?
Типу якщо забезпечує, то жінка зобовʼязана бути кухаркою, прибиральницею, домогосподаркою?
Чоловік в принципі повинен забезпечувати свою сімʼю бо він чоловік.
Чоловік все зобовʼязаний, а жінка для меблів😂
Викачую яйцями• 26 сентября в 08:45
Ответ дляПоторописька
А шо ваш хоче?
Радість моя• 26 сентября в 08:45
Ответ дляСіґеле-міґеле
Брехня. Жеруть просто багато. То вже інша справа
Lizavel• 26 сентября в 08:45
Ответ дляРадість моя
Чтоб красиво лежала с телефоном)
Радість моя• 26 сентября в 08:45
Ответ дляТріль підпільний
Мне торт делать проще простого , на спор, 50 дней торты утром и это не часы , а при оптимизации полчаса
Який це торт за 30 хвилин?
ИМХОля• 26 сентября в 08:46
Ответ дляСіґеле-міґеле
Не слухайте. Якщо в день їсти 2000 плюс ккал. И мало рухатися то так і буде. Може ще до 30років комусь пощастило з обміном
Радість моя• 26 сентября в 08:48
Ответ дляБарвіночка
Я більше 10 років не працювала, нормально всі макарони з сосискою їли. Ніяких претензій не було
А вам самій нормально було макаронами з сосисками давиться при такому різноманітті простих і смачних страв? Це реально смішно
Забобонний фрукт• 26 сентября в 08:50
Ответ дляСіґеле-міґеле
Він скаже то йди зароби грошей, а я перці зроблю.
А работать нихоца, да?
Кумедний ґудзик• 26 сентября в 08:50
Ответ дляСіґеле-міґеле
Ну це вже абсурд, але можливо чоловік правий, що стільки можливостей, рецептів, продукти на, не вистачає лише мого бажання.
В мене була жіночка, яка робила мені млинці, котлети, голубці, вареники і це все доставляла додому
Морозилка була забита, мені залишалось тільки під жарити чи протушити. Я багато працювала, поверталась в 18 і не хотіла готувати сама
Забобонний фрукт• 26 сентября в 08:51
Ответ дляСіґеле-міґеле
180/75кг, заробляє 50000.
А был бы 90 кг- зарабатывал бы 150000

У него просто сил нет)
ИМХОля• 26 сентября в 08:52
Ответ дляРадість моя
А як зрозуміти багато ти жереш чи ні. От в тебе в холодильнику усе є. Там пару перців там пару млинців. То се. . А потом оп вага 70плюс
Забобонний фрукт• 26 сентября в 08:53
Ответ дляLove_Love_Love_
За 50 к в нього забагато захцянок, якщо чесно.
Не знаю в чому ваші переживання, але якщо все так як ви описуєте, то він трошки підохр…в у вас.
До речі, де ви відпочивали цього року?
А ему хочется жену на море вывезти? Которая даже то что он любит не может приготовить?