Сіґеле-міґеле• 26 сентября в 04:56
Чоловік пред´являє претензії, що я не готую.
А я готую, кожен день, так, прості страви, але ж не голодаємо, а він хоче перці фаршировані, млинці, борщі, пельмені домашні, лазанью, котлети, і т.п. мені лінь, та й не профі я в готовці.
Мядуза аля моргонер• 26 сентября в 08:28
Ответ дляСіґеле-міґеле
Так я це і роблю, але чомусь людям дуже не подобається, коли хтось живе на розслаблені.
Та нашо вам ті люди? По суті, це не подобається вашому «роботодавцю», от ви й запереживали. Тут два шляхи- або почати напрягатись і готувати перці, або стояти на своєму, ризикуючи лишитись голій-босій-підререзаній. Як у інших впм не допоможе.
Колупалочка• 26 сентября в 08:29
Ответ дляСіґеле-міґеле
Має, це я бачу по своїм знайомим, всі хто гарно готує, і багато, під 100кг.
Не готовит, а жрет это потом ведрами. Вот так и вес. А если у вас будет меню вашего мужа, но вы не будете поедать это тоннами, норм будет.
Викачую яйцями• 26 сентября в 08:31
Ответ дляТирамісу на терасі
Які пафосні слова... але варто їх замінити на ’треба перебороти лінь, і починати готувати більше’.
А ще краще - треба перестати займатися муйнёй
Рожева юбка• 26 сентября в 08:35
Ответ дляСіґеле-міґеле
Готувати кожен день, роками, десятиліттями- це пекло!!!!!
Насправді, не для всіх.
Я готую, майже кожен день, десятиріччя. Мені приготування страв - в задоволення. Хоча, коли вперше вийшла заміж - думала так само, як і ви. Але, з роками, навчилася оптимізувати процеси так, аби все було легко і в задоволення. Наприклад, з тими ж фаршированими перцями, як би зробила я: купила б пак заморожених і вже чищених перців і шмат м´яса; м´ясо б крутнула на електром´ясорубці; моркву б натерла на електричній терці. Далі б залишився мінімум: приварити рис, нарізати цибулю, притушкувати цибулю з морквою, нафарширувати і стушкувати ти перці в соусі.
На все активних дій, максимум, пів години (без походу в магазин).
Радість моя• 26 сентября в 08:35
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Ладно борщ, а с пельменями и перцами столько мороки, что ни один мужик того не стоит.
Яка з перцями морока? Простіше, ніж борщ в рази
Викачую яйцями• 26 сентября в 08:37
Ответ дляЗалізна тьотя
Також варіант.
Займається собою, салони, шопінг, не втомлена, життєрадісна. Так обслужить чоловіка в ліжку, що він про ті страви й забуде.
А він з голоду на ній, жіттєрадісній, помре
Колупалочка• 26 сентября в 08:37
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну поділені, ви готуєте що можете, він заробляє скільки може, що не так?
Ви його теж питайте чому він 200к не приносить🤷🏼♀️
Браво! 👏
Викачую яйцями• 26 сентября в 08:40
Ответ дляСтріляний птах
Ви зрозумієте, що не праві. Але буде пізно.
Вам теж гарного дня. Продовжуйте страждати
Ой, та це тріль. Бо розумна жінка так поводитися не буде
пані Солоха• 26 сентября в 08:40
Ответ дляLizavel
Вы своего сдали в ТЦК?
Мой сам пошел еще в 14г
Поторописька• 26 сентября в 08:41
А мій каже, що це за їжа котлети- картопля, відбивні гречка, підливка, макарони. Охрінів уже вкрай. А я працюю, і ще курси 2 години вдень. Він працює також важко, зараз трохи перекинула на старшого сина, який вдома поки що.
Усміхайлик• 26 сентября в 08:42
Прочитала ваши ответы автор, та все нормально у вас с приготовлением, чем проще, тем лучше
И вы и муж ваш здоровее будете
Эту привычку культа еды уже многие не поддерживают, жизнь и так сейчас в стрессе, так нет же давай ещё и грузить себя тем, что терпеть не можешь
Я тоже готовлю простые блюда, мужа и ребенка все устраивает, утром вообще только бутеры с кофе/чаем
Мужу сразу сказала, что я не фанат кухни и готовки, но он и так понял это, вешу 47 кг))
И вы и муж ваш здоровее будете
Викачую яйцями• 26 сентября в 08:43
Ответ дляРадість моя
А в борщу що складне?
Радість моя• 26 сентября в 08:43
Ответ дляСіґеле-міґеле
Просто 5 років назад я це все готувала, п останні роки просто вигорання, в Галі балуваній купуємо щось кожні два тижні.
А там є щось смачне?
Радість моя• 26 сентября в 08:44
Ответ дляLove_Love_Love_
Я взагалі не розумію чоу тут питають чи він забезпечує вас повністю?
Типу якщо забезпечує, то жінка зобовʼязана бути кухаркою, прибиральницею, домогосподаркою?
Чоловік в принципі повинен забезпечувати свою сімʼю бо він чоловік.
Чоловік все зобовʼязаний, а жінка для меблів😂
Викачую яйцями• 26 сентября в 08:45
Ответ дляПоторописька
А шо ваш хоче?
Радість моя• 26 сентября в 08:45
Ответ дляСіґеле-міґеле
Брехня. Жеруть просто багато. То вже інша справа
Радість моя• 26 сентября в 08:45
Ответ дляТріль підпільний
Мне торт делать проще простого , на спор, 50 дней торты утром и это не часы , а при оптимизации полчаса
Який це торт за 30 хвилин?
ИМХОля• 26 сентября в 08:46
Ответ дляСіґеле-міґеле
Не слухайте. Якщо в день їсти 2000 плюс ккал. И мало рухатися то так і буде. Може ще до 30років комусь пощастило з обміном
Радість моя• 26 сентября в 08:48
Ответ дляБарвіночка
Я більше 10 років не працювала, нормально всі макарони з сосискою їли. Ніяких претензій не було
А вам самій нормально було макаронами з сосисками давиться при такому різноманітті простих і смачних страв? Це реально смішно
Забобонний фрукт• 26 сентября в 08:50
Ответ дляСіґеле-міґеле
Він скаже то йди зароби грошей, а я перці зроблю.
А работать нихоца, да?
Кумедний ґудзик• 26 сентября в 08:50
Ответ дляСіґеле-міґеле
Ну це вже абсурд, але можливо чоловік правий, що стільки можливостей, рецептів, продукти на, не вистачає лише мого бажання.
В мене була жіночка, яка робила мені млинці, котлети, голубці, вареники і це все доставляла додому
Морозилка була забита, мені залишалось тільки під жарити чи протушити. Я багато працювала, поверталась в 18 і не хотіла готувати сама
Забобонний фрукт• 26 сентября в 08:51
Ответ дляСіґеле-міґеле
180/75кг, заробляє 50000.
А был бы 90 кг- зарабатывал бы 150000
У него просто сил нет)
ИМХОля• 26 сентября в 08:52
Ответ дляРадість моя
А як зрозуміти багато ти жереш чи ні. От в тебе в холодильнику усе є. Там пару перців там пару млинців. То се.
. А потом оп вага 70плюс
Забобонний фрукт• 26 сентября в 08:53
Ответ дляLove_Love_Love_
За 50 к в нього забагато захцянок, якщо чесно.
Не знаю в чому ваші переживання, але якщо все так як ви описуєте, то він трошки підохр…в у вас.
До речі, де ви відпочивали цього року?
А ему хочется жену на море вывезти? Которая даже то что он любит не может приготовить?