Сіґеле-міґеле• 26 сентября в 04:56

Чоловік пред´являє претензії, що я не готую.

А я готую, кожен день, так, прості страви, але ж не голодаємо, а він хоче перці фаршировані, млинці, борщі, пельмені домашні, лазанью, котлети, і т.п. мені лінь, та й не профі я в готовці.
Ужгород• 26 сентября в 15:38
Ответ дляLove_Love_Love_
Порада бути мудрою від жінки якій до мудрості далеко, перепрошую
Пахати на двох роботах, займатися з дитиною і ще куховарити? Для чого це?
у меня свой плюс есть в этой ситуации (я о двойной работе), но он не для этой темы (сейчас тапки полетят) - я не весь заработок отдаю в семью, часть это -фин.подушка на будущее, о ней муж не знает. Кому эта фин подушка пригодится -не знаю...нам ли всем, мне ли с сыном, одному ли сыну (все таки какое-то образование я бы хотела ему дать).
Но вы правы,если бы я приносила такую ЗП,которая равна +/- мужниной -я бы не куховарила так на кухне, разве что для сына иногда.
Поэтому моя мудрость в том,что я делаю свое (работаю и откладываю+онлайн работаю, меня устраивает) , и стараюсь мужу приготовить периодически то,что хочет (но далеко не всегда это удается, прежде всего по финансам.Та же духовка для меня часто табу, э/энергия дорого стоит. Пеку в мультиварке чаще, там и быстрее/проще/дешевле).
Love_Love_Love_• 26 сентября в 15:43
Ответ дляУжгород
А ваш чоловік не може готувати/ займатись з сином, забезпечити фін подушку?
Я просто не розумію яке відношення має те що ви відкладаєте гроші до того що ви вбиваєтесь побутом і роботою?
Отчебучкина• 26 сентября в 15:44
На обід ми доїдали вчорашню запіканку( картопля+філе куряче+шампіньйони +сир)+ овочі, на вечерю купила копчену скумбрію, зварила картоплю в мундирах, зробила моркву корейську. Хіба це тяжко?) Зранку сендвічі хліб+шинка+сир в бутербродниці гарячі, чай. Також в перерві між відвела/забрала дитину зі школи зробила пиріг з корицею.
Отчебучкина• 26 сентября в 15:46
Отчебучкина• 26 сентября в 15:48
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Это нормально для женщины - отдыхать.
Ненормально быть бабоконем, рабочей лошадью и пахать.
А те, що чоловік тягне фінансово усю сім´ю не рахується? Кожен має робити свій вклад
nana-mk• 26 сентября в 16:03
Взагалі то треба домовлятись в сімʼї. Що для одних ок, для інших - не ок, це нормально. В кожній сімʼї свій уклад .
Наприклад, мені б хотілося, щоб дівчина мого сина вміла готувати. І я готую з радістю для свого чоловіка.
Якщо у автора чоловік заробляє гроші і просить у неї готувати для нього - то чоловік правий зі сторони. Але вони самі повинні найти консенсус
Ласую колобками• 26 сентября в 16:03
Ответ дляСіґеле-міґеле
Чого ви про себе не пишете, як у вас?
Хочете я напишу?
Я працюю.
Правда не 8 годин.
Але робота в принципі фізична.Тому не більше 4 годин.
Але готую багато і різного.
Пельмені,вареники,голубці і тд.
Перці фаршировані по факту дуже легка страва.
Але я люблю готувати.
І ніколи нікому не кажу а чому ти не готуєш.
Але в принципі і вашого чоловіка розумію.
Бо так друг чоловіка приходив і завжди дивувався,як це завжди смачно.
Його дружина теж готує плюс мінус,як ви.
Верочка 100%• 26 сентября в 16:16
заготовки велика допомога не стояти біля плити кожного дня
купупуєто 5 кг м´яса - одразу можна зробити багато блюд: відбивні, котлети, ліниві голубці, фрікаделькі. Багато кисломолочного сиру: запіканки, сочники, сирники - і в морозилку. Потроху дістаєте і смажите, запікаєте, ви задоволені, чоловік теж
woman Warrior• 26 сентября в 16:37
Ответ дляСіґеле-міґеле
Ну це вже абсурд, але можливо чоловік правий, що стільки можливостей, рецептів, продукти на, не вистачає лише мого бажання.
Один ему вопрос.
Он женился или взял на работу кухарку?
Зяблик протестант• 26 сентября в 17:53
Ответ дляСіґеле-міґеле
Ще й працювати, а до плити потім в другу зміну ставати?!
Так ви і в першу зміну до плити не стаєте... Що так не готуєте, що працюючи готувати не будете, то тоді хоча б гроші будуть
Щаслива Я• 26 сентября в 17:55
Ответ дляСіґеле-міґеле
Так идите работать и на этом основании отказывайтесь от готовки. Я устаю, я с работы, так что теперь, дорогой, готовим по очереди, я в воскресенье борщ на три дня (не пойму, что в борще сложного) и котлет нажарю, а ты в среду после работы, хоть перцы фаршируй, хоть блины пеки, хоть пельмени домашние, я не вибаглива, все съем, хоть пельмени, хоть макароны. А желание работать объясняйте тем, что душа требует, нет сил все время дома проводить, хотите что-то делать. А если работать не хотите, то фаршируйте перцы и пеките блины, с домашними пельменями все равно считаю перебор, пусть сам лепит или вместе на выходных.
Щаслива Я• 26 сентября в 17:58
Ответ дляСіґеле-міґеле
Готую вечерю щодня, і ще окремо обід на роботу, бо купити там немає де, треба їхати за обідом, незручно.
О, ще олів´є любить, теж хоче щоб частіше робила.
Ну в оливье то что сложно, накромсала и готово.
Бочка порохУ• 26 сентября в 18:03
Ответ дляРадість моя
Не варіть, я варю до напівготовності. Не люблю рис альденте
То для нас с автором рецепт)
Когда хочется сэкономить время, просто идеально.
Тріль підпільний• 26 сентября в 18:45
Ответ дляСіґеле-міґеле
Готують жахливо, все сухе, не солоне, не перчене, ось нещодавно брали котлети, м´ясо по французьки, то не кухарі, а бездарі.
хуже чем сосиски?
Говорю-балакаю• 26 сентября в 18:47
Ответ дляСіґеле-міґеле
Забезпечує, треба якийсь компроміс знайти.
галя балувана вам у поміч, там є і голубці, і котлети
Сон і дрімота• 26 сентября в 18:48
Ответ дляСіґеле-міґеле
Ще й тітка масло в вогонь підливає, що ж ти його не годуєш, знову макарони чи пюре, якби мене чоловік забезпечував, то в нього було перше, друге і десерт на столі кожен день. (в них культ їжі в родині).
Тітку на поріг не пускати. Той, хто сам вдома раб, намагається переконати й інших, що це норма.
Кукарикуууууу• 26 сентября в 18:58
Ответ дляБочка порохУ
Сори, перепутала с мультиваркой, вот там хрючево получается))
Все прекрасно в ней получается, нужно приспособиться подстраивать рецепты под нее. Не представляю свой быть без мультиварки уже лет 15. Но у меня вся техника есть - мультя, гриль, мультипечь. Использую регулярно все для разных целей
Магиня• 26 сентября в 19:12
Ответ дляТріль підпільний
Гречка отбивные столовка
по вашому зварити гречку і зробити відбивні - це швидше і легше ніж змішати варш з рисом і засунути в перці?
Є купа смачних і цікавих страв, які легко і швидко готуються. Може, якихось прибамбасів для кухні вам бракує? Аерогриль, наприклад?
Шалена красуня• 26 сентября в 19:13
Ответ дляМагиня
Например каких?
Магиня• 26 сентября в 19:22
Ответ дляШалена красуня
Например каких?
наприклад, сьогодні я снідала сирником, рецепт полягає в тому, щоб з’єднати разом всі інгедієнти, зблендерувати і додати топленого молока - це максимум 10 хвилин роботи, на обід банош був з беконом смаженим і бринзою і салат овочевий, вечері планую стейк з тунця, листя салату і чері - це взагалі 5 хвилин
Автор пише, що варила гречку з відбивними - це взагалі не швидко - мити ті крупи, стояти смажити відбивні - навіть ту ж лазанью готувати не довше
Садова гойдалка• 26 сентября в 19:28
я только что вышла из темы про ’минет’...ну это бы я и посоветовала вам)))
Шалена красуня• 26 сентября в 19:43
Ответ дляМагиня
Навчіть банош готувати, я з Чернігівської обл., нікого не знаю хто його готує, а хочеться самій спробувати зробити. По рецептах з інтернету як завжди хто в ліс хто по дрова.
Шкварочка• 26 сентября в 19:54
Мені все приготувати норм з вашого списку, крім пельменів.
Шкварочка• 26 сентября в 20:03
Ответ дляСіґеле-міґеле
Я теж не розумію як ми від меню перейшли до чого саме я не працюю?!
Бо працює і не готує це одне. Цьому ж виправдання - людина втомилась і часу на пундики нема. Ви дома сидите. То маєте готувати. І бажано не одну гречку. А не готуєте, бо ви ледарка і ви самі це визнаєте.
жар-птица Нюра• 26 сентября в 20:11
Ответ дляСіґеле-міґеле
Він готує на вихідні, щось просте на сніданок, омлет, гарячі бутерброди.
Ну начните требовать у мужа , чтобы он дарил вам бриллианты, квартиры, машины, возил на Мальдивы и Сейшелы. В этом случае он будет заслуживатьь домашних пельменей, борщей и фаршированных перцес. А если он не может всё это делать, то и требовать от вас чего - то не может .
Магиня• 26 сентября в 20:38
Ответ дляШалена красуня
та я не канонічний готую, а щоб швидше
Приблизно так :
Щоб швидко приготувати банош, використовуйте кукурудзяну крупу найдрібнішого помолу, довівши до кипіння молоко/сметану/вершки з водою, потім поступово всипайте крупу, постійно помішуючи, до готовності (близько 3-4 хвилин)
Переважно на воді спочатку, а пізніше жирні вершки додаю
Шалена красуня• 26 сентября в 20:46
Ответ дляМагиня
та я не канонічний готую, а щоб швидше
Приблизно так :
Ну приблизно так я це розумію. Але є нюанси. Що за крупа, у нас продається або крупа, або борошно, більше вибору немає. І пропорції на перший раз незрозуміло скільки треба, воно ж як манка може загуснути?
Lizavel• 26 сентября в 20:56
Ответ дляПервая ласточка инфляции
А должна хотеть?
Ну раз тему создала,значит что-то не так в ее жизни)
Ms. Откровенность• 26 сентября в 21:04
Ответ дляСіґеле-міґеле
Нанять женщину,приходит три раза в неделю и готовит из вашших продуктов
Ms. Откровенность• 26 сентября в 21:13
Ответ дляСіґеле-міґеле
Головне, в мене збережено мільйон відео з рецептами, а як до діла, то щось простеньке бігом і все.
Вы просто не любите готовить.Я тоже так.В жизни столько интересного,и так мало свободного времени,чтоб тратить его на готовку.Раз муж зарабатывает и это провинция,найти местную кудесницу не за все деньги мира ,думаю,не проблема,в крупных городах это очень распространено,приходит женщина и готовит на пару дней по заранее согласованому меню