Новопоштинская• 26 сентября в 21:01

Туалет в сельской школе

В вашей школе в селе туалет где?
Результат:
вже голосів: 56
37 (66.07%) В помещении школы
14 (25%) На территории школы
5 (8.93%) Вообще нет
0 (0%) За территорией школы
МаксХмара• 26 сентября в 21:05
и там и там
Тро Нью-Йорку• 26 сентября в 21:09
Школа на 2000 дітей. Львівська область
Нова, ремонт за рахунок меценатів з Канади.
Не в кожному місті така школа є
Киця-бриця• 26 сентября в 21:09
У нашому селі тролейбуси ходять. І басейн є. І квартири (новобудови) майже як у Києві коштують. Гімназія у нас.
А Я Самая Самая• 26 сентября в 21:12
На улице только( Перед войной вроде пробили бюджет на ремонт, теперь говорят - после войны. Маленькое село.
Киця-бриця• 26 сентября в 21:12
Ну? І хто мені синю морду поставив? А я правду написала
Киця-бриця• 26 сентября в 21:13
Шо не так знов?
Святатабожа• 26 сентября в 21:15
У нас хорошая школа, ремонт перед войной делали,выиграли там что то. Но туалет на улице. Он новый и это не будка, а домик, раковина есть, сушилка для рук. Но туалет без отопления. Зимой капец.
Киця-бриця• 26 сентября в 21:16
Ответ дляСвятатабожа
Співчуваю школярам
Тро Нью-Йорку• 26 сентября в 21:17
Ответ дляКиця-бриця
В нас в районі в селі школу будуть за 20 млн доларів
Люди думають, що якщо село то параша з відром, а буває школа краще ніж в столиці
Тро Нью-Йорку• 26 сентября в 21:18
Ось
У Сокільниках будують нову сучасну школу на 660 учнів, яка буде найбільшою у Західному регіоні України. Будівництво триває за сучасною проєктною документацією та включатиме басейн, спортивні майданчики та ліфт для маломобільних людей. Загальна вартість будівництва, згідно з даними Prozorro, становить майже 167 мільйонів гривень.
Тро Нью-Йорку• 26 сентября в 21:22
Ответ дляКиця-бриця
Шо не так знов?
Не зважайте на сині морди.
Вони на вулицю в туалет ходять тому і сині
Киця-бриця• 26 сентября в 21:23
Ответ дляТро Нью-Йорку
Не зважайте на сині морди.
Може і так.
Таке село дійсно існує. Загугліть.
Підкажу. Центральна Україніа
Тро Нью-Йорку• 26 сентября в 21:30
Ответ дляКиця-бриця
Може і так.
Таке село дійсно існує. Загугліть.
Підкажу. Центральна Україніа
Та я вам вірю.
Живу в Львівській області, нас гарними школами не здивуєш. І все за кошти місцевої влади і меценатів.
Кірпа колись теж в селі школу збудував з басейном і всіма зручностями
Маска-0b9f• 26 сентября в 21:34
Ответ дляТро Нью-Йорку
20 млн доларів це 800 млн грн,майже мільярд.
Я инженер, меряю от 1• 26 сентября в 21:38
Ответ дляТро Нью-Йорку
Ось
якою-якою буде? це що за придурок такий текст написав? В моєму селі школа на 740 дітей ще в 1984 році здана в експлуатацію)))
Я инженер, меряю от 1• 26 сентября в 21:40
не проблема зробити туалет, проблема - у водопостачанні і каналізації. І якщо ще водопостачання можна вирішити криницею або скважиною, то каналізація....
Обнимашкина• 26 сентября в 21:46
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Існують стічні ями.
ішо• 26 сентября в 21:50
Ответ дляОбнимашкина
Існують стічні ями.
звідки оте усе просочується в грунтові води
Я инженер, меряю от 1• 26 сентября в 21:50
Ответ дляОбнимашкина
Існують стічні ями.
стічні ями давно для таких закладів заборонені будівельними нормами. Це раз.
Навіть якщо і допустити варіант септика, то Ви собі уявляєте його розміри, скільки раз в тижень треба буде відкачувати і скільки це буде коштувати? Це два.
Сподіваюсь, писати скільки будуть коштувати модульні очисні споруди, їх проектування, будівництво і подальша експлуатація, писати не треба. Це три
Svitlo_• 26 сентября в 21:58
Ответ дляТро Нью-Йорку
Ось
В Західному регіоні України купа шкіл на більше ніж 660 учнів. Як вона може стати найбільшою?
Ищу Аленя• 26 сентября в 22:12
Ответ дляТро Нью-Йорку
Не зважайте на сині морди.
😂👍
Обнимашкина• 26 сентября в 22:22
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Ок, буду знати.