Пригощаю кашею• 27 сентября в 15:48
Що зробити з надлишком капусти, якщо не хочеться борщу і голубців?
ЯкаКраля• 27 сентября в 15:50
или паштет мясной /варенку на кубики и смешать с тушеной капустой
Нервогенератор• 27 сентября в 15:53
Бланшируйте хвилини дві і заморозьте. Можна заквасити. Я зробила два варіанта.
Партизанка• 27 сентября в 16:08
В мене в тому році був надлишок в 10 качанів. Все пошинковала на комбайні і заморозила. Чудово зберігається і завжди під рукою. Чи то на борщ, чи на посмажити..
Партизанка• 27 сентября в 16:08
Ответ дляНервогенератор
Я не бланширую, немає в цьому потреби.
Непозбувна Бентега• 27 сентября в 16:10
Бігус, пиріг заливний, пиріжки, зрази.
Замінити борщ капустняком.
Заквасити пару трьохлітрових банок.
Поділитись капустою з сусідами.
Замінити борщ капустняком.
Заквасити пару трьохлітрових банок.
Поділитись капустою з сусідами.
Незламна• 27 сентября в 16:10
Ответ дляПартизанка
Я не бланширую, немає в цьому потреби.
Можна бланшувати, щоб розібрати на листя. Я морозила для голубців.
Незламна• 27 сентября в 16:14
Салат Днестр. Капуста, горошек, копченная колбаса/сосиски, майонез.
Продавчиня кіз• 27 сентября в 16:14
Люблю тушковану з грибами і салат маринований з перцем. Це топчип