Тектологиня 80lv• 27 сентября в 23:00
Які продукти реально допомагають підняти імунітет восени?
Самоучка• 27 сентября в 23:02
А є такі продукти? Просто їсти звичайну корисну їжу по сезону.
Залізний занавіс• 27 сентября в 23:03
Свіжі овочі , фрукти . Не переїдати . Достатня кількість білку (мʼясо , яйця , риба , творог , печінка , боби ) . Пити води 2,5 літри . Прогулянки на свіжому повітрі по 1-2 години
Не хворію 10 років
Латвийские_Номера• 27 сентября в 23:04
Восени вже пізно піднімати.
Для цього є літо, море,гори, свіже повітря, сон і так далі
Загартовування
Життя без стресів
Загартовування
Життя без стресів
Менее Более• 27 сентября в 23:04
Все овощи, фрукты, ягоды, даже хорошее мясо и печень, сердечки, йогурты чистые )
Набодяжьте пасту Амосова.
Пейте чаи с имбирем, свежий и вкусный завозят уже.
Да даже чеснок и хрен - это ж какая польза. а скоро квашеная капуста пойдёт.
Вообще, все, что на рынке из овощей, зелени и т.д. сейчас покупайте и ешьте, пока продается не завозное, а наше.
Набодяжьте пасту Амосова.
Накладні мюслі• 27 сентября в 23:06
Пропиваю витаминно минеральный комплекс, тогда болею намного меньше
Байрактара• 27 сентября в 23:09
паста амосова
темный изюм, чернослив, курага, инжир или финики (по 200 грамм);
любые очищенные орехи (200 грамм — грецких, кешью, миндаля или микс);
один средний по размеру лимон (около 100 грамм);
любой сорт натурального меда со средней густотой (200 грамм)
столовая ложка в день
liana-569e• 27 сентября в 23:20
Важливі не тільки продукти (цитрусові, яблука, гарбуз, кабачки, часник, імбир, куркума), а й спосіб життя тому що навіть найкращі продукти не допоможуть, якщо інші речі будуть не на місці:
- достатній сон — 7-9 годин на добу;
- фізична активність — помірна, регулярна;
- зменшення стресу — хронічний стрес «вимикає» імунітет;
- берегти тепло — переохолодження, особливо коли тіло змучене, може знизити захисні сили;
- достатня питна вода — зневоднення погіршує загальний стан;
- у разі дефіциту вітаміну D — обговорити з лікарем можливість добавок.
- достатній сон — 7-9 годин на добу;
Рогнеда Карповна• 27 сентября в 23:29
Ответ дляЗалізний занавіс
Не хворію 10 років
І за що вам тих синіх баб наліпили, самі незадоволені
Рогнеда Карповна• 27 сентября в 23:32
Ответ дляЛатвийские_Номера
Восени вже пізно піднімати.
Загартовування
Життя без стресів
Загартовування
Життя без стресів
Загартовування - одна з перших задач для імунітету 💯
Я такая - жду трамвая• 27 сентября в 23:54
Ответ дляМенее Более
Набодяжьте пасту Амосова.
Это Наше поливают теми же составами ядохимикатов, как и привозное
Менее Более• 27 сентября в 23:55
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Поф... мне наше все равно вкуснее ))))
а зимой его ваще нет.
Яжбоматусяблін• 28 сентября в 03:20
Ферментовані. Квашена капустка без цукрів і з нерафінованою олією та зеленню свіжою.