Альдебаран• 28 сентября в 04:25
Просто сижу и молюсь в зацепенении
Молюсь как могу. Думаю о людях, желаю чтобы все живы остались
Страшно очень
Бодіпозітівна• 28 сентября в 22:21
Ответ дляВільнаНазавжди
Навічить як заблочити, щоб вона пішла в бан хоч на день з форуму ?
Нажмите на ее иконку с ее ником alinskana в любом ее безумном ответе и увидите все ее темы, там есть функция блок, и все, больше не увидите ее ответов нигде
ВільнаНазавжди• 28 сентября в 22:23
Ответ дляБодіпозітівна
Це я вмію, думала може є якась магічна кнопка, щоб забанити це недоразумєніє взагалі, бо вже всі теми загадила.
Бодіпозітівна• 28 сентября в 22:24
Ответ дляВільнаНазавжди
так вы ж не видите уже ее бред, все мутное, только ник мелькает
ВільнаНазавжди• 28 сентября в 22:26
Ответ дляБодіпозітівна
Ага, відкриваєш тему і 90% тексту заблюрені, невже цей форум наскільки обмежений, що немає більш кардинальних мір. А що там коли коменти видаляють, це типу поскаржитися на висловлювання.
Бодіпозітівна• 28 сентября в 22:27
Ответ дляВільнаНазавжди
это демократия называется и свобода слова, имеет право
ВільнаНазавжди• 28 сентября в 22:35
Ответ дляБодіпозітівна
Демократія, це коли кожен свою думку, а коли тільки одна її думка сплошним тєкстом, це вже якесь паскудство.
Щедрик• 29 сентября в 09:13
Ответ дляВільнаНазавжди
Яке там спали, якраз в 4-ри почалася канонада, а окрім того, ви почитайте писаніну цієї ’пані’ в цій темі, я ж не у відповідь на одне повідомлення написала, воно вилізло і почало строчити тут шопопало.
Это манька под анонимом пишет.